Larsa Pippen'in Çıktığı Yeni Adam Kim: Hayranlar Bu Konuda Ne Düşünüyor?

Melek Ozcelik
  Larsa Pippen flört

Larsa Pippen, Scottie Pippen'in eski karısı , yeni bir güzelliğe sahip gibi görünüyor. Bununla birlikte, söz konusu kişinin, Pippen'in eski bir meslektaşı olan Michael Jordan'ın oğlu olduğunu belirtmekte fayda var. Chicago Bulls . Marcus Jordan ve Larsa Miami'de bir Japon restoranında birlikte yemek yerken görüldü. Haber kuruluşu, iki kez çıkıyormuş gibi görünen çiftin fotoğraflarını da aldı. Aynı hesaba göre, Larsa, Marcus'un takip ettiği gibi restorandan çıkış yolunu açtı.dair hiçbir açık belirti yoktu. aralarındaki yakınlık Yaklaşık 45 dakikadır orada olduklarını iddia eden görgü tanıklarına göre. Ancak kaynaklarımıza göre Larsa, insanların onu gördüğünü veya fotoğrafını çektiğini fark edince ortama uyum sağlamaya çalışıyormuş gibi görünüyordu ve biraz tedirgin oldu.Daha: Alexa Chung Flört: O Seviyor ve Büyüleyici Kişiliklerle İlişkiye Giriyor!

Şimdi, bu şüphesiz büyüleyici bir olaydır. Larsa Pippen, istediği kişiyle flört etmeye açık, ancak Marcus Jordan ile olan ilişkisi hakkında şüphesiz çokça konuşulacak. Dan beri Michael Jordan ve Scottie Pippen Şu anda en iyi ilişkilere sahip değilseniz, duyuru yalnızca aralarındaki sorunları daha da kötüleştirebilir.

  Larsa Pippen flörtBeri ' Son Dans 2020'de gösterime giren Pippen, Jordan'ı eline geçen her fırsatta eleştirmişti. Aslında, Jordan'ı geçen Nisan ayında Bulls için oynarken Yılın Savunma Oyuncusu unvanını kazanamaması nedeniyle eleştirdi. Ancak durum ne olursa olsun, eğer Larsa ve Marcus bir ilişki içindeyse, şüphesiz medyanın daha fazla ilgisini çekecektir.

Hayranının Çıkma Söylentisine Tepkisi Ne?

Scottie Pippen'in eski karısı Larsa Pippen'in Michael Jordan'ın oğlu Marcus ile çıktığı söylentisi hızla yayılıyor ve pek çok İnternet kullanıcısı bu ifşa karşısında yıkılıyor.

Bazı insanlar bu konuda sadece şaka yapıyor çünkü çok şok edici. Yine de diğerleri, olayların çok sıra dışı dönüşü için Scottie'ye karşı koyamadılar ama alay ettiler. İki eski Chicago Bulls meslektaşının kimyasının pek iyi olmadığı bir zamanda meydana geldiğini de eklemeyelim.Dürüst olmak gerekirse, kiminle çıkması gerektiğini veya kiminle çıkamayacağını önermek uygun değildir. Ne de olsa onlar kendi kararlarını verme yeteneğine sahip yetişkinlerdir. Buradaki mesele, (eğer doğruysa) bağlantıyı tartışmaya açık hassas bir konu haline getiren Scottie ve Michael arasındaki bağlantıyla ilgilidir.

Daha: Nick Cannon kiminle çıkıyor?

Scottie'nin yanıt verip vermeyeceği belli değil, ancak takipçiler asla umutlarını çok yüksek tutmamalı. O ve Larsa yıllardır ayrılar ve Pippen'in eski karısı son zamanlarda NBA oyuncuları Tristan Thompson ve Malik Beasley gibi başka kişilerle görüştü. Raporlar doğruysa, hayranlar şüphesiz ikisinin aşk bağlantısı hakkında daha fazla ayrıntı öğrenecekler.  Larsa Pippen flört

Hayranlar Scottie'nin cevabına çok fazla değer vermemeli çünkü henüz doğrulanmadı. O ve Larsa zaten birkaç yıldır ayrılar ve o zamandan beri, Pippen'in eski karısı bir dizi erkekle, özellikle Tristan Thompson gibi NBA oyuncularıyla çıktı. Malik Beasley . Ancak raporlar doğruysa, izleyiciler şüphesiz çiftin romantik ilişkisi hakkında daha fazla şey öğrenecekler. Hayranlar Scottie'nin cevabına çok fazla değer vermemeli çünkü henüz doğrulanmadı. Bırak Larsa istediği gibi yaşasın.

Larsa Pippen'in Flört Tarihi Nedir?

En iyi sosyetiklerden biri Larsa Pippen. Larsa, Kim Kardashian'la arkadaşlığı ve Scottie Pippen'la düğünüyle zaten tanınıyor olsa da, Miami'nin Gerçek Ev Kadınları'ndaki zamanı onun daha geniş bir kitleye ulaşmasına yardımcı oldu. Sonuç olarak, Larsa boşanmasının ardından bir flört tarihi oluşturdu. Bilmen gereken şey budur.
Scottie Pippen, Larsa'nın uzun vadeli ortağıdır. 1990'da çıkmaya başladılar ve 1997'de evlendiler. Evlendikten sonra çift dört çocuk duyurdu. Preston, Justin, Sophia ve Scotty Jr. çift tarafından karşılandı. Ek olarak, çift Scottie'nin üç eski ortağının çocuğuyla zaman geçirdi. Çift 2015'te ayrıldı, 2017'de tekrar bir araya geldi ve ardından 2018'de ayrıldı.

2019'da Us Weekly ile olan ilişkisi hakkında 'Aslında yakın arkadaşız' dedi. Çocuklarımız harika ve ikimizin de benzer şekilde ebeveynlik yaptığımıza inanıyorum. Çocuklarımızı gerçekten geleneksel bir şekilde yetiştiriyoruz. Bu çok önemli. Bir çocukluk takıntımız var. Birçok yönden Scottie ve ben birbirimize benziyoruz. Her zaman önce aileni koy.

Daha: Mihail Gorbaçov Net Değeri: İyi Bir Para Kazandıktan Sonra Öldü mü?

Larsa açıkça tartışmıştı Boşandıktan sonra Future ile çıkıyor , ancak ilişkilerinin zamanlaması açıklanmamıştı. Scottie Pippen'e benzer şekilde, Eric Moreland basketbol oynuyor. Eylül 2018'den Mart 2019'a kadar bir çifttiler. Larsa, Khloe Kardashian ile nişanlanmadan önce Tristan Thompson ile kısa bir romantizm yaşadı. Kasım 2020'de tanıştıktan sonra en son Minnesota Timberwolves'tan Malik Beasley ile çıktı.

Paylaş: