Locke And Key 4. Sezon: Netflix Dördüncü Bölümü Neden İptal Etti?

Melek Ozcelik
  locke ve anahtar sezon 4

Locke & Key'in üçüncü sezonu resmen Netflix'e düştü ve hayranlar şimdiden dördüncü bölümü görmeyi umuyor. Locke & Key, şüphesiz Netflix'te yayınlanan en ilham verici genç dizilerinden biridir. Gösteri şimdiden yayın platformu için popüler hitlerden biri haline geldi ve şimdiden gösterinin En Popüler 10 popüler dizisinde listelendi. Netflix'e özel olan gösteri, halktan yaygın bir sevgi ve tanınma aldı. Hayranlar Locke And Key Sezon 4'ün olup olmayacağını merak ediyor.Üçüncü sezonun prömiyerinden önce, insanları merak etmeye başlayan birçok üretim gecikmesi yaşadı. Locke & Key'in Netflix'teki en etkili dizilerden biri olduğuna şüphe yok ve bu yüzden üçüncü sezon düştüğünde herkes onu aramaya başladı.  locke ve anahtar sezon 4Tüm bölümleri bir gecede bitirirseniz şaşırmam. İkinci ve üçüncü sezonların duyurusu aynı anda geldi ve hayranlar bunu öğrenmek için aşırı heyecanlıydı. Şimdi, sezonunun yayınlanmasını içeren dizi ile, gelecekteki olasılıklar konusunda size yardımcı olmak için buradayız. Herkesin merak ettiği bir soru var o da “Locke And Key 4. Sezon Olacak mı?”

Bu yazımızda dizi ile ilgili her şeyi paylaşacağız ve tüm detayları kısaca ele alacağız. Bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve gösteri hakkında daha fazla bilgi edinmelerine izin verin.İçindekiler

Locke And Key 4. Sezon Oyuncular: Ondan Ne Bekleyebiliriz?

  locke ve anahtar sezon 4

Dizi, hikayeye güç katan bir grup karaktere sahip. Açıkçası, bu insanlar olmadan gösteri ilerleyemezdi. Locke & Key'in oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Darby Stanchfield Nina Locke olarak, Connor Jessup Tyler Locke olarak, Emilia Jones Kinsey Locke olarak, Jackson Robert Scott Bode Locke olarak, Petrice Jones Scot Cavendish olarak, Layla D ve Oliveira Dodge'da, Griffin Gluck Gabe rolünde ve Aaron Ashmore Duncan Locke rolünde.Şunlar da hoşunuza gidebilir: 365 Gün 4: Netflix'te Başka Bir Bölüm Olacak mı?

Bununla birlikte Hallea Jones Eden Hawkins, Brendan Hines Josh Bennett, Kevin Durand Frederick Gideon, Sherri Saum Ellie Whedon, Coby Bird Rufus Whedon, Bill Heck Rendell Locke, Thomas Mitchell Barnet Sam Lesser, Genevieve Kang Jackie Veda olarak, Kevin Alves Javi olarak, Kolton Stewart Brinker Martin olarak, Asha Bromfield Zadie Wells olarak ve Jesse Camacho Doug Brazelle olarak.

Locke And Key 4. Sezon: Başka Sezon Olacak mı?Resmi bir duyuru sırasında, Dizinin kurucuları Carlton Cuse ve Meredith Averill, dördüncü sezonu şöyle açıkladı: “Dizi üzerinde çalışmaya başladığımızda, Locke ailesinin hikayesini ve Keyhouse maceralarını tatmin edici bir sonuca ulaştırmak için üç mevsimin ideal uzunluk olduğunu hissettik. Hikaye anlatıcıları olarak, Joe Hill ve Gabriel Rodriguez'in inanılmaz hikayesini tam istediğimiz gibi anlatma fırsatı bulduğumuz için minnettarız. Yine de sihirli anahtarları kişisel kullanımımız için saklıyoruz.'

Basitçe, dizi için başka bir sezon olmayacak. Hayranlar şimdiden dizinin geleceğini merak ediyor ama görünüşe göre yetkililer sonunda gösteriye son verdi. İptalini kelimelere dökmek içimizi acıtıyor ama dizinin bir daha bölümü gelmeyecek.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: İnsan Kaynakları: Netflix En Çok Beklenen 'Big Mouth' Spin-Off'unu Yayınladı

Tüm bunlara rağmen hayranlar, dizinin son 3 sezonda öne çıkan her şeyi sevdi. Zaten üzerinde çalışılacak çok şey var gibi görünüyor. Netflix her zaman popüler dizileriyle anıldı ama iyi bir diziyi iyi bir notla bitirmek de önemli. Söylenecek bir şey kalmadı ve hayranlar tatmin edici bir sonla karşılaşacakları için şimdiden şanslılar.

Locke & Key'i seviyorsanız, akış platformunda zaten mevcut olan dizi gafları var. dizi gibi Emir , Şemsiye Akademisi , ve daha fazlası listede. Korku dramalarını seven biriyseniz bu diziler size yardımcı olacaktır.

Locke & Key 4. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

  locke ve anahtar sezon 4

Ne yazık ki, serinin dördüncü bölümü için herhangi bir çıkış tarihi olmayacak. Netflix, Locke & Key'in geleceğini resmen belirledi ve bu nedenle 4. sezon olmayacak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir Finding Ola 2. Sezon: Dizi İle İlgili Netflix Yenileme Planları!

Gösteri, iptalin arkasında herhangi bir neden gizlemiyor ve genellikle gösterinin zaten 3 sezon olması gerekiyordu. Yetkililer bunu daha önce de belirtmişlerdi. Neyse ki hikaye geride hiçbir ipucu bırakmıyor ve tatmin edici bir sonla hayranlarını sevindiriyor. Yaratıcıların hikayeyi gereksiz yere uzatmaması ve iyi bir notla bitirmesi güzel.

Dizinin resmi fragmanı nerede?

Dördüncü bölüm olmayacağı için fragman da olmayacak. Herhangi bir şekilde fragmanı kaçırdıysanız, Locke & Key Sezon 3, sizin için bir şeyimiz var. İşte üçüncü sezonun resmi fragmanı.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Bu sitedeki web sitemizden daha fazla makale okuyun ve yaklaşan dünyayla ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi bilerek Locke & Key 4. Sezonu bekleyen arkadaşlarınızla paylaşın ve dizi hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayın.

Paylaş: