MacKenzie Scott Boşanma: Yine Boşanıyor mu?

Melek Ozcelik
  MacKenzie Scott Boşanma

Bu yazıda, hakkında her şeyi öğreneceksiniz. MacKenzie Scott boşanma . En son bilgileri keşfetmek için okumaya devam edin. Okumaya devam etmenizi öneririz. Buraya kadar bilmeniz gereken her şey burada. Sizin için neler keşfettik bir göz atalım.

MacKenzie Scott, Jeff Bezos'un eski karısı olarak bilinen Amerikalı bir romancı ve hayırseverdir. Scott, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en zengin üçüncü ve dünyanın en zengin 21. kadınıdır. 2022 itibariyle, net değeri 33.4 milyar ABD doları.

Scott, 2021'de Forbes tarafından dünyanın en güçlü kadınlarından biri ve Time'ın 2020'nin En Etkili 100 Kişisinden biri seçildi.BEĞENEBİLİRSİN:- Ashley Darby Boşanma: Michael Darby'den Ayrılması Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?Mesleki ve finansal hayatı gibi özel hayatı da her zaman ilgi odağı olmuştur. Bugün bu yazıda, onun şimdiki ve geçmişteki boşanmaları hakkında konuşacağız.  MacKenzie Scott Boşanma

İçindekiler

MacKenzie Scott: Biyo Profili

Doğmak MacKenzie Scott Tuttle
Nisan 7, 1970 (52 yaşında) San Francisco, California, ABD
Diğer isimler MacKenzie Scott Bezos
Eğitim Princeton Üniversitesi (OLUMSUZLUK)
Meslek romancı hayırsever
Önemli çalışma Luther Albright'ın Testi
eşler Jeff Bezos
(e. 1993; bölüm 2019)​
Dan Jewett
​ (e. 2021; Eylül 2022)​
çocuk 4
Ödüller Amerikan Kitap Ödülü (2006)MacKenzie Scott İlk Evlilik ve Boşanma

Scott evliydi Jeff Bezos kurucusu kimdi Amazon ve Blue Origin, 1993'ten 2019'a kadar. 1992 yılında D. E. Shaw'da asistanı olarak çalıştı. İkili üç ay çıktı ve daha sonra evlenmeye karar verdi ve 1994'te Seattle, Washington'a taşındı.

Dört çocukları var: üç oğlu ve bir kızı. Kızları Çin'den evlat edinildi. Çift sonunda boşanma kararı aldı. Jeff Bezos'tan boşandıktan sonra MacKenzie Bezos, adını MacKenzie Scott olarak değiştirdi.

  MacKenzie Scott Boşanma

MacKenzie Scott İkinci Evlilik ve Mevcut Boşanma

Şimdiki boşanması kasabanın konusu haline geldi. Lise kimya öğretmeni Dan Jewett ile 2021'de evlendi ve Eylül 2022'de Jewett'e boşanma davası açtı. Boşanmaları Pazartesi günü Washington Eyaleti King County Yüksek Mahkemesine sunuldu.

“Washington yasalarına göre bir ayrılık sözleşmesi, eşinize 'Boşanacağız ve tüm detayları kendimiz halledebiliriz' dediğinizde ortaya çıkar. Bunu bir anlaşmaya yazalım ve mahkemeye her şeyi anladığımızı bildirelim.” diyor Glass.

Hem Scott hem de Jewett ayrılık konusunda anlaşırlar.

BEĞENEBİLİRSİN:- Sterling Shepard ve Chanel Iman Neden Boşanıyor ve Çok Daha FazlasıScott'ın avukatı Glass, insanlara Scott'ın boşanma dilekçesinin üçüncü sayfasından bahsetti.

“Bu yüzden, 'Bütün bunları kabul ediyorum' diyerek imzaladı. Lütfen [bize] boşanınız, böylece mahkemeler olmayacak, mahkemeye çıkmayacak ve mahkemede yazan tek kağıt parçasını verene kadar muhtemelen mahkemeye sunulan başka bir evrak olmayacak. şimdi boşandınız ve her biriniz bekarsınız.”

Görünüşe göre Glass da boşanmayı bir an önce sonuçlandırmak için acele ediyor. Yani anlatmak zor. Her iki taraf da kabul ederse, bekleme süresi yoktur.” dedi Cam. Ancak, Kaliforniya eyalet yasalarına göre, boşanmış çiftler, benzer koşullar altında bile boşanma kararı için altı ay beklemek zorundadır.

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

MacKenzie Scott hala evli mi?

New York Times'ın haberine göre, milyarder hayırsever ve Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un eski karısı MacKenzie Scott, 18 aylık evliliğin ardından ikinci kocası Dan Jewett'ten boşanma davası açtı.

Dan Jewett yaşamak için ne yapıyor?

Dan Jewett bir öğretmendir.MacKenzie Scott ve Dan Jewett nasıl tanıştı?

Washington Post'a göre Scott ve Jewett, Bezos'lu dört çocuğunun katıldığı Seattle'daki Lakeside Okulu aracılığıyla bir araya geldi.

Son Sözler

Makaleyi bitirmek için, umarız bu makaleyi okumaktan zevk almışsınızdır. MacKenzie Scott boşanmasıyla ilgili en son bilgilerle sizi güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR:- Alex Jones Boşanma: Kelly Jones, Alex Jones'un oğullarını bir komplo teorisyeni haline getirdiğini iddia etti!

Yaklaşan tüm bilgiler yakında bu sayfada güncellenecektir. Aradığınız her şeyle ilgili en son güncellemeler için bizi izlemeye devam edin. Bu makaleyi beğendiyseniz, geri bildiriminizi bırakın. Görüşlerinize değer veriyoruz.

Paylaş: