Magoo Net Değeri: Ölümünden Önce Hangi Sözleşmeleri İmzaladı?

Melek Ozcelik
 Magoo Net Değer

Ölüm Sebebi

Popüler rapçi Magoo, 13 Ağustos'ta dünyayı terk etti. Rap ​​endüstrisindeki herkes derin bir şokta ve hayranları ona saygılarını sunuyor. Bugün bu makalede Magoo'nun net değeri ve daha fazlası dahil olmak üzere hayatının her bölümünü keşfedeceğiz. Başlayalım.İçindekilerMagoo Biyografisi

Magoo, 13 Ağustos'ta 50 yaşında vefat etti . Müzik endüstrisinin tanınmış rapçilerinden biriydi. 12 Kasım 1973'te Norfolk, Virginia'da doğdu. Virginia'da büyüdü. Müziğe ve rap'e olan ilgisi çok küçük yaşlarda gelişti ve yerel olarak rap yapmaya başladı. 1990'larda ve 2000'lerin başında Virginia'daki hip-hop hareketinde yer aldı.

Popüler müzik grubu Timbaland ve Magoo ile çalıştı. İlk albümü, 1997'de Timbaland & Magoo etiketiyle yayımlanan Welcome to Our World'dü ve listede 33. sıradan The Billboard 200'e ulaştı.

Grupta Timothy Timbaland Mosley ile birlikte çalıştı ve 1989'da Timbaland & Magoo adında bir grup kurdu. Diğer çalışmaları arasında Yapım Aşamasında, Bölüm II, Clock Strikes, We At It Again ve Cop That Shit yer alıyor.Başka bir Rapçi Charlie ve onun öldürülen gizemli ölümü hakkında daha fazla bilgi edinin Rapçi Charlie Whop'un New Orleans Yollarında Öldürüldüğü İddia Edildi! . Onun ölümüyle sektör de şok oldu.

Magoo: Kısa Bir Biyo Profil

  • İsim: Magoo
  • Net Değer: 2 Milyon Dolar
  • Meslek: Rapçi
  • Filmler: Bay Magoo, Bay Magoo'nun Noel Şarkısı
  • Mezun olunan okul: Rutgers Üniversitesi

 Magoo Net Değer

Magoo Net Değer

Rapçi Magoo net bir değeri vardı 2 Milyon Dolar göre Forbes . Magoo, Timbaland & Magoo ile birlikte rap endüstrisinde başarılı bir kariyere sahip oldu. Kariyerinin zirvesi, iyi net değerinin nedenidir. Geçim kaynağı müzik endüstrisinin yanı sıra Rap'ti.

Magoo Net Değer Artışı

 • Magoo'nun 2023'teki Net Değeri: 2,0 Milyon Dolar
 • 2022'de Magoo Net Değeri: 1,9 Milyon Dolar
 • 2021'de Magoo Net Değeri: 1,8 Milyon Dolar
 • 2020'de Magoo Net Değeri: 1,7 Milyon Dolar
 • Magoo'nun 2019'daki Net Değeri: 1,6 Milyon Dolar
 • Magoo'nun 2018'deki Net Değeri: 1,5 Milyon Dolar

Magoo İmzalı Sözleşme

Magoo, müzik kariyerinde plak şirketleriyle şarkı söyleme sözleşmesi imzaladı. Blackground ve Atlantic plak şirketleriyle bir anlaşma imzaladı. Sözleşmeleri onun iyi para kazanmasına yardımcı oldu.Magoo Ölüm Sebebi

Hayranlar ve rap endüstrisi onun ölüm nedeni konusunda derin şokta. Ölüm sadece şoka yol açmakla kalmadı, aynı zamanda herkesin ölüm nedenini merak etmesine de neden oldu. Tabi ölüm nedeni henüz belirlenmedi. Spekülasyonlara göre kalp krizinden öldü ancak henüz resmi olarak doğrulanan bir şey yok.

Şarkıcı Ginuwine ona şu sözlerle saygı duruşunda bulundu: , “ Bu noktada nasıl bir şey söyleyeceğimi bile bilmiyorum, bir ay içinde 3 arkadaşımı Life'a kaptırdım ve bunun son tarihi bu herif beni hep zorladı. Seni özleyeceğim Maganooo biz ona böyle derdik. Benim gözümde şimdiye kadarki en iyilerden biri, her zaman ileriye doğru adım atıyorum Çok fazla konuşmadığımızı biliyorum ama aşk her zaman oradaydı ve olacak kardeşim, yakında görüşürüz kardeşim, hepimizin randevusu var ve kardeşimi bekliyorum oraya vardığımda sarıl. Şu anda gerçekten çok heyecanlıyım.

“Hayat çılgınca. Bunu yaşamaktan ve sevdiğimiz insanları kaybetmekten nefret ediyorum, bazen bu size acıyı hissetmek istemiyormuşsunuz gibi hissettiriyor ve siz de kayboluyorsunuz. Acı çok acı dostum ah dostum, aileye Allah'tan rahmet diliyorum, başsağlığı diliyorum.' ekledi.Magoo'nun Erken Yaşamı

Magoo, 12 Kasım 1973'te Norfolk, Virginia'da doğdu. Virginia'da büyüdü. Yerel bir liseye gitti ancak küçük yaşta rap yapmaya ve şarkı söylemeye ilgi duydu.

Magoo'nun Kariyeri

Magoo, profesyonel kariyerine 1989 yılında müzik sektöründe başladı. 1989 yılında Timothy Timbaland Mosley ile birlikte Timbaland & Magoo adında bir grup kurdu. Halkın ilgisini çeken ve müzik endüstrisinde tanınmasını sağlayan albümlerini ve şarkılarını yayınladı. Müzik sektöründeki ilk albümünü 1997 yılında Dünyamıza Hoş Geldiniz adıyla çıkardı.

Ayrıca Platinum sertifikasını da aldı. RIAA Billboard 200 listesinde 33. sıradan zirveye yerleşti. Diğer albümler arasında Indecent Proposal ve Under Construction, Part II yer alıyor.

İlk single'ı Up Jumps da Boogie'yi ve ardından Luv 2 Luv Ya veya Clock Strikes single'larını içeren Welcome to Our World albümünü çıkardı. Rap ve Müzik endüstrisine yaptığı değerli katkılardan dolayı her zaman hatırlanacak.

Çözüm

Magoo, 13 Ağustos 2023'te hayatını kaybeden tanınmış bir rapçiydi. Ölüm nedeni henüz kesinleşmedi ancak dünyaya hatırı sayılır bir yer bıraktı. Sektördeki çalışmaları ve katkıları ona şöhret ve hayran kitlesi kazandırdı. 2023 yılı itibarıyla net serveti 2 milyon dolardı. Artık aramızda olmasa da hayranları tarafından her zaman hatırlanacak.

Makale artık bitti. Bu tür en son makaleleri bulun Trend olan haberler . Bizi izlemeye devam edin.

Paylaş: