Mahalle 7. Sezon Yayın Tarihi: Mahalle Dizisi Son Bölümde Neler Oldu?

Melek Ozcelik
  Mahalle 7. Sezon Yayın Tarihi

Altıncı sezon henüz yayınlanmadı ve insanlar The Neighborhood 7. Sezonun çıkış tarihini merak ediyor. The Neighbourhood bir Amerikan komedi dizisidir. ilk olarak Ekim 2018'de CBS'de yayınlandı .Birden fazla sezon için yenilendi. Sonuncusu, altıncısı, Ocak 2023'te onaylandı. Şovun benzersiz bir bölüm adlandırma kuralı var ve bir bölüm hariç tümü 'Hoş Geldiniz' kelimesiyle başlıyor. 17 Nisan 2023 itibarıyla şov beş sezonunda 101 bölüm yayınladı.İçindekiler

Mahalle 7. Sezon Yayın Tarihi

Sahibiz 7. Sezonun çıkış tarihi hakkında bilgi yok . Bu dizinin 5. sezonu az önce bitti. 6. Sezon sahip olmak diziyi yeniledi ama yayınlanmadı. 7. Sezon olur mu olmaz mı, şimdilik bir bilgimiz yok. Yani 7. Sezonun çıkış tarihi veya yenilenmesi hakkında bir detay yok.

Mahalle 7. Sezon Oyuncuları

“Mahalle”de Şovmen Cedric Calvin Butler'ı, Max Greenfield Dave Johnson'ı, Sheaun McKinney Malcolm Butler'ı, Marcel Spears Marty Butler'ı, Hank Greenspan Grover Johnson'ı ve Tichina Arnold Tina Butler'ı oynuyor.Daha fazla: The Problem With Jon Stewart 2. Sezon Yayın Tarihi Ve Bilmek İstediğiniz Tüm Detaylar!

Beth Behrs, Gemma Johnson'ı, Chelsea Harris, Necie'yi, Sloan Robinson yaşlı Bayan Kim'i, Joshua Triplett ise Jeremiah'ı oynuyor.

Mahalle Serisinin Öncülü

  Mahalle 7. Sezon Yayın Tarihi“Mahalle” programı bir konu hakkındadır. siyah bir mahalleye taşınan beyaz aile . Gösteri, onlar ve komşuları arasındaki kültürel farklılıkları vurgulayarak komik olmaya çalışıyor. Yetenekli bir oyuncu kadrosuna sahip olmasına rağmen, şov, öncülünden fazlasını sunamıyor.

Ana karakter, Dave Johnson, oynadığı Max Greenfield , karısı ve oğlunun yanına Butlers'ın yanına taşınır. Tina arkadaş canlısı olsa da Calvin beyaz komşulara sahip olmaktan memnun değildir.

Mahalle Dizisi Son Bölümde Neler Oldu?

adlı dizinin son bölümünde Calvin, 'Açılış Gecesine hoş geldiniz,' diyerek Marty'yi yeni işlerini daha erken başlatmaya teşvik eder, böylece D.L.'yi alabilirler. Hughley'nin onayı . Dave, babası Lamar'ın dönüşüyle ​​uğraşıyor ve Tina ile Gemma, okul oyunlarının açılışına hazırlanıyor.The Neighbourhood 7. Sezon Spoiler

The Neighbourhood'un 7. Sezonunda ne olacağını bilmiyoruz. “Mahalle”nin yedinci sezon için yenilenme olasılığı şu an için bilinmiyor. bu Ancak beşinci sezonun son bölümü henüz kamuoyuna açıklandı. Daha fazla: Keşfedin: Palpito 2. Sezon Yayın Tarihi, Konusu, Oyuncu Kadrosu, İncelemesi Ve Çok Daha Fazlası! En son gelişmedir . Şov yedinci sezon için geri dönecekse, hayranların CBS resmi bir duyuru yapana kadar beklemesi gerekecek.

Mahalle 7. Sezon İncelemesi

Mahallenin ana mizah kaynağı, Johnson'ların ve Butler'ların kültürel farklılıklarından geliyor. Bir anda Dave ve Malcolm, kültürel farklılıkları arasında köprü kurmanın ne kadar zor olduğundan bahsediyor. dizi hangi iki aile arasındaki eşitsizlikleri defalarca vurgular, bu tek şaka fikrine çok fazla eğilir , bu anın başarılı olmasına rağmen.  Örnekler, Calvin'in iki ırkçı kategorisi olduğunu söylemesini içerir: Dave'in içine düştüğünü hissettiği siyahlardan nefret edenler ve onlara tapanlar ve Marty, ırkçı görünmekten kaçınmak için Johnson'ların mahalle barbeküsüne katılmaları için baskı yapıyor. . Irksal geçmiş içeren dizinin IMDb puanı 6,6/10'dur.

The Neighbourhood 7. Sezon Nereden İzlenir?

'Mahalle'yi çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizi öğrenin. Yapabilirsiniz şu anda CBS veya Paramount+'ta en son bölümleri izleyin . Ayrıca programı ve diğer popüler kanalları izlemek için YouTube TV'yi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

YouTube TV ile ABC, CBS, FOX, NBC ve ESPN gibi popüler kablo ağlarından canlı TV yayını yapabilirsiniz. Ve istediğiniz zaman denemeyi iptal edebilirsiniz.

Çözüm

dizi mizahı kullanır ırk sorunlarını hem siyah hem de beyaz bakış açılarından incelemek . Irk hakkında eğitim vermeye odaklanan diğer bazı şovların aksine, önyargılı veya tek taraflı olmayan dengeli bir mesaj verirken iyi bir karakter gelişimine sahiptir.

Daha fazla: God’s Favorite Idiot 2. Sezon Yayın Tarihi: İçinde kimler olacak?

Şimdilik yazımız bu kadar. Bu tür makaleleri okumaktan hoşlanıyorsanız, bizi şu adresten ziyaret edin: www.trendingnewsbuzz.com .Ayrıca öneri ve görüşlerinizi bize bırakın.

Paylaş: