Marcia Gay Harden Net Değeri: Dünya Çapında En Zengin Ünlü Olarak Takdir Edildi!

Melek Ozcelik
  Marcia Gay Harden net değer

Marcia Gay Harden net değeri 8 milyon dolar olan amerikalı aktris. Marcia Gay Harden, 'The First Women Club', 'Mystic River', 'Mona Lisa Smile' ve 'Polllock' gibi benzer filmlerdeki performanslarıyla tanınıyor. Akademi Ödülü Şık Yardımcı Kadın Oyuncu için.

Televizyonda “The Newsroom”, “Code Black”, “How to Get Down with Murder”, “mücevher kadın” ve” filmlerinde dikkate değer yerleri oldu. Sabah Gösterisi, ” diğer gösteriler arasında. Bu arada, Harden'ın sahne kredileri arasında, akredite Broadway oyunları 'Angels in America' ​​ve 'God of holocaust' yer alıyor.İçindekilerHayatın erken dönemi ve eğitim

Marcia Gay Harden 14 Ağustos 1959'da İstanbul'da doğdu. La Jolla'ya San Diego, California'dan ev hanımı Beverly'ye ve ABD Donanması subayı Thad'a kadar. Bir ailesi ve üç kız kardeşi var. Aile, Harden'ın babasının işi nedeniyle sık sık taşındı ve dünyanın çeşitli yerlerinde Almanya, Japonya ve Yunanistan gibi yerlerde yaşadı.

Maryland'e yerleşen Harden, Surrattsville Lisesi Clinton'da. 1980'de tiyatro alanında lisans derecesiyle mezun olduğu Austin'deki Texas Üniversitesi'ne devam etti. Harden son olarak NYU'nun Tisch Meslek Okulu'na kaydoldu ve onu kazandı. MFA 1988 yılında.  Marcia Gay Harden net değer

90'larda Film Kariyeri

Harden, 1990'da filmde avans rolünü oynadı. Verna Bernbaum Coen kardeşlerin gangster filmi “Miller's Crossing”de. Bunu, “Regale için Geç”, “Crush”, “alışkanlıklı İnsanlar” ve “Güvenli Geçit” gibi önemli yerlerde izledi.

Harden'ın sinemadaki en büyük zamanı 1996'da, beş filmde oynadığı 'The Spitfire Grill',' The Daytrippers', 'The First Women Club', 'Spy Hard' ve' Uzak Liman.”Son olarak, gerçek anlamda farklı iki filmde şarlatanları oynadı, bilgelik-üretim komedisi “Flubber” ve aksiyon-gerilim” umutsuz önlemler Harden'ın 90'lardaki son iki kredisi 'Meet Joe Black' ve 'Curtain Call' idi.

Daha Uzak Film Kariyeri

2000 yılında, Harden macera dramasında yer aldı. a” Uzay inekleri ” ve biyografik drama” Pollock.” Nihai filmde ressam Lee Krasner'ı tasvir etmesiyle, Şık Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü'nü kazandı.

Harden geliyor komedide rol aldı” Gaudi Öğleden Sonra n.' 2003 yılında, Clint Eastwood'un suç dramasındaki destekleyici performansıyla alternatif Akademi Ödülü adaylığını kazandı. ' Gizemli Nehir.Ayrıca o zaman, Harden ortaya çıktı 'Mona Lisa Gülümsemesi' ve 'Casa de los Babys.' Arkadaki kredileri “Mooseport'a İçecek”; “P.S.” “Kötü Haber Ayıları”;” Amerikan Silahı”;” Amerikan Rüyası”;” Ölü Kız”” “Aptallık”; ve 'Tuval.' 2007'de Harden, 'The unvoceableable', 'Into the Wild', 'Rails & Ties' ve 'The Mist' filmlerinde önemli yerlere sahipti. on yılın sonunda, 'Home',' Thomas Kinkade's Home for Christmas', 'T' filmlerinde rol aldı. o kızlık soygunu ”ve” Kırbaçla.”

2011'de Harden, “Detachment” ve “Sonunda Bu Acı Size Faydalı Olacak” filmlerinde rol aldı. son olarak, “Sen Olsaydım”, “Yazın Şarabı”, “Park Ülkesi”, “Ay Işığında Büyü”, “Sen Sen Değilsin” ve” Elsa ve Fred.”

  Marcia Gay Harden net değer

2015 yılında Harden'ın çalışmaları arasında “Büyükanne” ve “Sonra Sözler”; aynı zamanda aynı adlı romandan uyarlanan romantik drama “Grinin Elli Tonu”nda Grace Trevelyan Gray'i canlandırdı. Harden daha sonra “Elli ton Daha Koyu” ve “Elli Ton Serbest” sonuçlarında bu kısmı tekrarladı. Diğer film kredileri dahil” Bir işe girmek,'

” Point Blank,” “Pembe Gökyüzü Önümüzde” ve” Moxie

Marcia Gay Harden Net Değer ve Ödeme

Marcia Gay Harden, net değeri olan bir Film Aktrisidir. 16 milyon dolar. Marcia Gay Harden 14 Ağustos 1959'da San Diego'da doğdu.

kazanan Amerikalı aktris Şık Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü 2000 yapımı Pollock filmindeki rolü için. Diğer filmleri arasında Meet Joe Black, Space cowhands, Mystic River, The unvocetable, Flubber ve Fifty Tones of Grey yer almaktadır.

Marcia Gay Harden kimdir?

Kaliforniya'da Beverly Harden'ın çocuğu olarak doğdu ve Thad Harold Harden, bir ABD Deniz Kuvvetleri subayı. Aile, babasının işi nedeniyle Japonya, Almanya, Yunanistan ve Maryland'de kaldığı için sık sık taşındı.

Harden, Clinton, Maryland'deki Surrattsville Lisesi'nden mezun oldu ve tiyatro alanında lisans derecesine sahip. Austin'deki Teksas Üniversitesi . Ayrıca Tisch Esnaf Okulu'ndan ince esnaf ustası var.

Pollock'taki performansı ilk Akademi Ödülü adaylığına ve avucuna yol açtı, Oscar'ı Şık Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aldı. Daha önce 'Mystic River'daki performansıyla aynı sırayla aday gösterildi. Diğer atölyesinde 'Amerikan Silahı'na benzer resimler yer alıyor. Flubber ”Sis” ve” Vahşi doğaya.'

Harden'ın televizyon kanalları arasında 'Code Black' dizisindeki Dr Leanne Rorish ve in'deki avukat Rebecca Halliday yer alıyor. Haber odası .' Yerde duran ve duygusal bir kariyere sahip olmasına rağmen, bir kompozisyonda HuffPost 2019'da Harden, şu anki senaryo göz önüne alındığında bu pozisyondan bir ödül kazanacağından nasıl şüphe duyduğundan bahsetti.' Bir an, bunun benim için olacağını bilmiyorum” dedi. Bana öyle geliyor ki, farklı bir dünya gibi.

  Marcia Gay Harden net değer

Yapmış olması şaşırtıcı görünüyor. Ve bunu yapması korkunç.'

Yine de, bu sefer köpekbalığıyla konuşurken, bir başkasını yenmenin nasıl bir şey olduğunu açıkladı. Oscar - iyi par t.' tamam geri alıyorum ' dedi, önceki açıklamasına istinaden. Neden böyle bir şey söylediğimi bilmiyorum. belki de kafam orada olmadığı için.

Ama sevmediğimi ve bir Emmy kazanmak istediğimi söyleseydim, gerçekten büyük bir imalatçı olurdum. Tabi ki isterim. Ama söylemeden önce gelen şey, 'Oscar almak istiyorum , ” ayrıca, onunla meta yapmaya uygun olacak kadar büyük ve önemli bir parçanın size verilmesini istediğiniz anlamına gelir. Bu işin pusulası ile ilgili,' diye açıkladı.

Marcia Gay Harden Evli mi?

Harden ilk olarak evliydi. Thaddaeus Scheel . Çift 1996'da evlendi. Birlikte üç çocukları var. Eulala Grace Scheel ve Julitta Dee Scheel ve H'yi yarıya indirir udson Harden Scheel'in fotoğrafı. Harden son olarak 2012 yılında boşanma davası açmıştı.

O kompakt bir şekilde aktörle çıktı Morgan Freeman , ancak ayraç çözülür. Şu anda kiminle görüştüğü hakkında önemli bir bilgi bilinmiyor.

Çözüm

göre Ünlü Net Değeri , Harden'ın net değeri 16 milyon dolar. 2002 yılında, o ve şimdiki eski kocası Thaddaeus Scheel, New York'ta muhteşem bir ev satın aldı. harlem , 351 West 120th road'de 1.2 milyon dolara. 1899'da inşa edilen ve üç kişilik bir aile için tasarlanan ev, Harden ve Scheel tarafından tek ailelik bir eve dönüştürüldü. Gözlemci .

  Marcia Gay Harden net değer

Altı ila yedi yatak odası, beş tam ve iki kısmi ile tamamlandı. katarakt , dört şömine, özel bir tiyatro, iki güneşlenme terası ve şömineli profesyonel görünümlü bir mutfak. Yine de, boşandıktan sonra çift evi $ karşılığında sattı. 2.75 milyon.

Onlar da sahip oldular 150 dönüm Mountaindale, New York'ta mülk. ayrıca çiftin 1.000 metrekarelik bir evi vardı. New York Times'ın bildirdiğine göre, çift başlangıçta mülkü 1.000 dolara getirdi ve son olarak 70 dönümlük bir arazi getirdi.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: