Mashle: Magic and Muscles 162. Bölüm Yayın Tarihi: Özet, Spoiler, Ham Tarama ve Daha Fazlası!

Melek Ozcelik
 Mashle: Magic and Muscles 162. Bölüm Çıkış Tarihi

Öğrenilecek Her Şey

japon manga serisi, Mashle: Büyü ve Kaslar Hajime Kōmoto tarafından yazılmış ve çizilmiştir. Ocak 2020'den beri Shueisha'nın Weekly Shōnen Jump dergisinde tefrika edilmiştir. Bir anime televizyon dizisi de Nisan 2023'te A-1 Pictures tarafından uyarlanmıştır.Mashle: Magic and Muscles 161. bölüm kısa bir süre önce yayınlandı ve şimdi okuyucular bir sonraki bölümü bekliyor. Mashle: Magic and Muscles Chapter 162 çıkış tarihini sizlerle paylaşalım. Sizinle paylaşacak daha çok şeyimiz var. Şimdiye kadar sizin için neler keşfettiğimizi öğrenmek için okumaya devam edin.İçindekiler

Mashle: Magic and Muscles 162. Bölüm Çıkış Tarihi

Mashle Magic And Muscle Chapter 162'nin şu tarihte yayınlanması bekleniyor: 2 Temmuz 2023 .

İşte farklı saat dilimlerine göre yayınlanma süresi • 08:00: 2 Temmuz Pazar PST
 • 09:00: MST 2 Temmuz Pazar
 • 10:00: 2 Temmuz Pazar CST
 • 12:00 PM: EST 2 Temmuz Pazar
 • 17:00: GMT 2 Temmuz Pazar
 • 19:00: 2 Temmuz Pazar CEST
 • 21:30: IST 2 Temmuz Pazar
 • 13:00: AST 2 Temmuz Pazar
 • 14:00: BRT, 2 Temmuz Pazar
 • 23:00: 2 Temmuz Pazar günü ICT
 • 12:00 AM: PHT 3 Temmuz Pazartesi
 • 01:00: 3 Temmuz Pazartesi JST

Mashle: Magic and Muscle 162. Bölüm'ü Nerede Okuyabilirsin?

Mashle: Magic and Muscle'ı şuradan okuyabilirsiniz: Manga Daha Fazla ücretsiz web sitesi. Mashle: Magic and Muscle'ı okumak için Shonen Jump Manga and Comics uygulamasını da indirebilirsiniz.

Mashle: Magic and Muscles 161. Bölüm Özeti

Masum Sıfır, Bölüm 161'de Mash'e zaferinin bir bedel karşılığında elde edildiğini belirtir. Mash, Innocent Zero'yu hasarı onarmaya ikna eder. Innocent Zero, zamanın akışını bozmamaya özen göstererek kayıp zamanı elde etmek için Geri Dönüş Kuvveti Zaman Üçte birini kullanır. Kahramanca çabaları herkesi kurtarır.

BEĞENEBİLİRSİN- Black Clover Bölüm 364: Yayın Tarihi Geri Sayımı, Büyük Spoiler, Ham Tarama ve Nerede Okumalı?Birkaç ay sonra, bu yıl hiç kimsenin vizyoner olmaya hak kazanmadığı İlahi Görünür İndüksiyon Salonu'nu gösteriyor. Ancak Mash, eylemleriyle dünyayı kurtardığı için vizyon sahibi olarak seçilir. Bölüm burada bitiyor.

Daha fazla özet okumak isterseniz, şu adrese göz atabilirsiniz: Mashle Magic and Muscle - Bölüm 158 , Mashle: Büyü ve Kaslar Bölüm 157, Mashle: Büyü ve Kaslar - Bölüm 160 , Ve Mashle: Büyü ve Kaslar - Bölüm 161 Bu manga hakkında daha fazla okumak, böylece size bundan sonra ne geleceğine dair spekülasyonlar verebilir.

 Mashle: Magic and Muscles 162. Bölüm Çıkış Tarihi

Mashle: Magic and Muscles 162. Bölüm Spoiler

Ne yazık ki, Mashle: Magic and Muscle Chapter 162 için herhangi bir spoiler mevcut veya yayınlanmadı. Ancak, spoiler ve ham taramaların 29 Haziran 2023'te yayınlanacağı tahmin ediliyor.Ham Tarama Kullanılabilir mi?

Şu anda ham tarama mevcut değil, ancak yakında piyasaya sürülmesinden 2 gün önce mevcut olacak. Yani 29 Haziran civarında olmasını bekleyebiliriz. Daha fazlasını öğrenmek için iletişimde kalın Mashle: Magic and Muscles.

BEĞENEBİLİRSİN- Eleceed Bölüm 252: Yayın Tarihi, Büyük Spoiler, Ham Tarama Ve Nerede Okumalı?

Mashle: Büyü ve Kas Derecelendirmesi

Manga, izleyicilerinden olumlu eleştiriler aldı. İlginç arsa, okuyucuları sonra ne olacağını bilmek için uyandırıyor?

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR- Wind Breaker 452. Bölüm Yayın Tarihi, Spoilerlar Ve Bu Mangayı Nerede Okumalı?

Reytingi hakkında konuşurken, 7.8 / 10 olarak derecelendirildi. imdb ve 10/10 Anime Listem .

Okumaya Değer mi?

Evet, okumaya değer. İlginç hikayesi ve macera ve duygularla dolu güçlü unsurlarla karakter gelişimi için iyi eleştiriler aldı. Daha önce okumadıysanız, kesinlikle bir şans verebilirsiniz.

Çözüm

Mashle: Magic and Muscles bir Japon manga serisidir. Mashle: Magic and Muscles Chapter 162, 2 Temmuz 2023'te çıkacak.

Yalnızca şu adreste daha yeni makaleler bulmak için bizi ziyaret edin: Trend olan haber vızıltısı . Bizi izlemeye devam edin.

Paylaş: