Michelle Yeoh Eşcinsel mi? Gerçek ne?

Melek Ozcelik

Açıkladı mı?

Michelle Yeoh Eşcinsel mi? Michelle Yeoh'un eşcinsel olduğuna dair spekülasyonlar var. Ne düşünüyorsun? Söylenti doğru mu yoksa sahte mi? Hadi bizimle birlikte öğrenelim. Şimdiye kadar sizin için bulduklarımıza bir göz atın.İçindekilerMichelle Yeoh Biyografi

michelle yeoh çok yetenekli tanınmış bir Malezyalı aktris. Michelle Yeoh kazanan ilk Asyalı oldu Oscar 2023 yılında en iyi kadın oyuncu dalında. Harika performansı ve muhteşem oyunculuk becerileri ile Michelle Yeoh, & Everything, Her Yerde Aynı Anda En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü Kazanarak Tarih Yazıyor! 1990'larda, Yes, Madam (1985); Muhteşem Savaşçılar (1987); Polis Hikayesi 3: Süper Polis (1992); Kahraman Üçlü (1993); ve Kutsal Silah (1993).

Yeoh, 6 Ağustos 1962'de Ipoh, Perak'ta Janet Yeoh ve Datuk Yeoh Kian-teik'in oğlu olarak dünyaya geldi. Babasıyla İngilizce konuşarak büyüdü ve anneannesinden bazı Malezyalı Kantonları anlayabiliyordu. 1980'lerde akıcı bir şekilde Kantonca konuşmayı ve 2000'lerde biraz Mandarin dilini öğrendi. Ancak, en büyük pişmanlığı olan Çince okumayı veya yazmayı asla öğrenmedi.

BEĞENEBİLİRSİN- Elemental'in Eşcinsel Karakterleri Var mı? Pixar'ın Yeni Filmi, Stüdyonun En Unutulmaz İkili Olmayan Kişisini Sunuyor!Yeoh baleyi dört yaşında öğrendi. Tamamen kızlardan oluşan bir ortaokul olan Main Convent Ipoh'da ilkokul öğrencisi olarak okudu. Daha sonra ailesiyle birlikte Birleşik Krallık'a taşındı ve burada The Hammond School, Chester'a gitti ve burada bale dansçısı olarak eğitim almaya başladı.

Yeoh daha sonra Londra'daki Kraliyet Dans Akademisi'nde bale eğitimi aldı. Ancak bir omurga yaralanması oldu ve profesyonel bir balerin olamamasına neden oldu. 1982'de yaratıcı sanatlar dalında lisans derecesi aldı ve drama dalında yandal yaptı.

  Michelle Yeoh Eşcinsel mi?

Michelle Yeoh Biyo Profili

  • Tam Adı: Michelle Yeoh
  • Doğum Tarihi: 6 Ağustos 1962
  • Doğum Yeri: Ipoh, Malezya
  • Cinsiyet: Kadın
  • Eşi: Dickson Poon (m. 1988–1991)
  • Yükseklik: 1,63 m
  • Uyruk: Malezyalı

Michelle Yeoh Eşcinsel mi?

Geçmişte Michelle Yeoh'un cinsel yönelimi hakkında spekülasyonlar yapıldı ve bazı kaynaklar onun eşcinsel olduğunu iddia etti. Bununla birlikte, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadığı için, onun tarafından resmi bir onay veya reddi yoktur. Hayranları ve destekçileri, LGBTQ+ hakları için bir rol model olursa mutlu olsa da.Yeoh, LGBTQ+ kişilere yönelik ayrımcılığa ve şiddete karşı konuşuyor. Ayrıca HIV/AIDS araştırmaları için fon toplamak amacıyla etkinlikler düzenlemek gibi LGBTQ+ topluluğunu desteklemiştir.

BEĞENEBİLİRSİN- Graham Parkhurst Eşcinsel mi? 'Glamorous'ta Açıkça Eşcinsel Bir Kişiyi Oynamak!

“Michelle Yeoh Gay mi?” sorusunun kesin bir cevabı yok. Cevap, bir şey söylerse yakında güncelleyeceğimiz aktrisin kendisinden gelebilir.michelle yeoh evlilik

Yeoh, Hong Konglu bir girişimciyle evlendi Dickson Poon 1988'den 1992'ye kadar Harvey Nichols ve Charles Jourdan gibi işletmelerin sahibi. Çocuk sahibi olmamaları nedeniyle eski çift yollarını ayırma kararı aldı ve boşanma davası açtı.

Michelle Yeoh Flört Tarihi

1998'de Yeoh, Amerikalı bir kardiyolog olan Alan Heldman ile nişanlandı. Alan W. Heldman, Amerikalı bir girişimsel kardiyologdur. Harvard College, University of Alabama School of Medicine'den mezun oldu ve Johns Hopkins University School of Medicine'de ihtisas ve burs eğitimini tamamladı. Birlikte yürümediği için ilişkileri sona erdi.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR- Lewis Hamilton Eşcinsel mi: Kız Arkadaşlar Listesi ve LGBTQ Desteği Arasında F1 Yarışçısının Cinsel Tercihini Tahmin Etmek!

2004 yılında Jean Todt ile çıkmaya başladı. Jean Henri Tod, Fransız bir motor yarışları yöneticisi ve eski ralli yardımcı pilotudur. Daha önce Peugeot Talbot Sport'un direktörü ve ardından Scuderia Ferrari Formula 1 takım patronuydu. Daha sonra 2004'ten 2008'e kadar Ferrari'nin CEO'su olarak atandı.

Çözüm

Michelle Yeoh Choo Kheng PSM, 2023'te en iyi kadın oyuncu dalında Oscar kazanan ilk Asyalı olan Malezyalı bir aktris.

Bu makaleyi sonuna kadar okuduğunuza sevindik. Daha fazlasını bul Trend olan haber vızıltısı ve bizi izlemeye devam edin.

Paylaş: