Mirzapur 3. Sezon Çıkış Tarihi? Bilmen gereken her şey!

Melek Ozcelik
 mirzapur 3. sezon çıkış tarihi

Akış hizmeti, Mirzapur'un 3. sezonunun şu anda mevcut olacağını açıkladı. Amazon Prime Videosu . Mirzapur küresel bir mucize haline gelen bir Hint web dizisidir. Programın yapımcıları, üçüncü sezonun lansmanının kısa süre içinde yapılacağını belirtti.Mirzapur'un 3. Sezonu 2022'nin sonunda vizyona girecek. İlgi çekici bir son fırsattan sonra, Mirzapur ilk yayınının ardından uzun süre Hindistan'ın en çok izlenen web dizisi oldu. Mirzapur'un 3. Sezonunun ne zaman yayınlanacağını, dizide kimlerin olacağını ve bu kompozisyonda neler olacağını öğrenin.Mirzapur'un 3. sezonu büyük ölçüde bekleniyor. Karan Anshuman, Gurmeet Singh ve Mihir Desai tarafından yönetildi. Kaleen Bhaiya ve Guddu'nun düşmanlığı sıcak:

Kadroda Pankaj Tripathi, Ali Fazal, Shweta Tripathi Sharma, Rasika Dugal, Vijay Varma, Harshita Gaur, Anjum Sharma, Priyanshu Painyuli, Sheeba Chadha ve Rajesh Tailang yer alıyor.

 mirzapur 3. sezon çıkış tarihiİçindekiler

Mirzapur 1. Sezon Hikayesi

İlk sezonun anlatısı, Purvanchal bölgesinin kabal kayması etrafında odaklandı. Mirzapur Akhandanand Tripathy tarafından canlandırılan Pankaj Tripathi. Onun yokluğunda, şovda Shweta Tripathy, Vikrant Massey, Rasika Duggal, vb. Gibi benzer parlak oyuncular yer aldı.

16 Kasım 2018'de ilk sezon halka açıldı. Gerçekten de, tüm birimin beklentisinin ötesinde, ilk sezonu Mirzapur gözlemcilerden ve eleştirmenlerden de tam not aldı.Mirzapur 2. Sezon Hikayesi

Kelime ' intikam ” alternatif sezonunda yeni zirvelere yükseldi Mirzapur . 2. Sezonun ana karakteri Munna, sarsılmaz özgüveni ile ipleri sıkı sıkıya tutuyor.

figürü Akhandan ve Tripathi , siyasi iktidar için büyük bir açlıkla tüketilen, bu sezonun dokuma jartiyerinin karmaşık planına ışık tuttu.

Alternatif bölüm çok önemli alkışlarla dolup taştı , Pankaj Tripathi, Ultramodern Bollywood'un tüm parlayan ışıkları Shweta Tripathy, Rasika Duggal, Ali Fazal ve Divyendu bu dizide yan yana yer aldı.Mirzapur'un Hikayesi 3. Sezon

Yukarıda belirtildiği gibi, içinde sunulan suç, politika, aşk ve aile davalarını da içeren suç temelli bir gerilim filmi anlatısı. Bu, haberi Uttar Pradesh'teki Mirzapur'un aksine küçük bir şehir hakkında olduğu için açıklayabilir. İkinci sezondaki güçlü gelen hattın durmasından sorumlu suçluları gruplandırdılar.

Bina'nın siyasi liderlik, birkaç yeni yönü takdir etmemize izin verdi. daha ziyade, ménage'ı yönetenler Kaleen Bhaiya ve Munna'dır. Yeni karakterlerin bolluğu ile, Mirzapur'un 3. Sezonu izleyicilere yeni bir bakış açısı sunuyor.

 mirzapur 3. sezon çıkış tarihi

Mirzapur 3. Sezon Konusu

Yönetmenler, gösterinin zorlu doğası nedeniyle yasal sistemle de uğraşmak zorunda kaldılar. Bir avukat sundu İÇİN karşı Bina Tripathi' kayınpederiyle yasa dışı cinsel ilişki ve bir hizmetçi.

Bu aynı zamanda başkalarını da diziyi üstlenmeye ve diziye karşı görüşlerini paylaşmaya teşvik etti. Bunu akılda tutarak, performansı azaltmak için önemli değişiklikler yapılabilir. kuantum nın-nin fiziksel ve sözlü şiddet.

Mirzapur 3. Sezon Çıkış Tarihi

Şu anda, 3. Sezon ön üretim aşamasındadır. Yakında kameraları çekmeye başlayacaklar. Şovun içeriği bu sefer daha az sert ve nahoş olacaktı çünkü yapımcılar yasal sorunlar yaşadı. En arkadaki tahminler, 2022 sezonunun ilk çıkışını ORADA Hizmetler o zaman ekimde.

üçüncü sezon Mirzapur 2022'de vizyona girecek. Enayiler en kısa sürede ellerine ulaşmasını dört gözle bekleyebilirler. Filmin vizyon tarihi ile ilgili herhangi bir reklam yapılmadı.

oyuncu kadrosuna bakıldığında Mirzapur Sezon 3, 2. Sezon sonunda hala hayatta olan karakterlerin neredeyse tamamının 3. Sezon için geri döneceğini söyleyebiliriz.

Hikayenin anlatımı, dizinin 2018'de ilk kez ekranlara gelmesiyle birlikte web dizisinin yeni yükselişiyle başlayan bir suç gerilim dizisi olarak tanımlandı. Amazon Başbakanı çevrimiçi platform. Soyunma medyasının şık bir parçası olarak düşünebilirsiniz ve serinin kendisi gibi web dizisi modasında çıtayı yükseltti.

enayiler için yüksek çıkarları var Mirzapur Sezon 3. Ne yazık ki, ne zaman yayınlanacağını hala bilmiyoruz çünkü ilk başta söyleyen kişiye göre çekimler bir sonraki duyuruya kadar ertelendi.

Bu arada, Amazon Prime Videosu az önce Mirzapur'un adını içeren gelecek dizilerin bir listesini yayınladı; Bunun ışığında, çekimlerinin ağustos ayında başlaması bekleniyor ve bu sürenin sonunda vizyona girecek. Görmek için uygunuz. enayiler ve jeneratörler, hala, çekimleri ne zaman tamamlayıp kaydedeceğimiz konusunda hala belirsiz.

 mirzapur 3. sezon çıkış tarihi

Mirzapur 3. Sezon Oyuncular

 • Pankaj Tripathi (Akhandanad Bhaiya, diğer adıyla Kaleen Bhaiya)
 • Ali Fazal (Govind Guddu Pandit)
 • Shahnawaz Pradhan (Parshuram Gupta)
 • Shaji Chaudhary (Maqbool Khan)
 • Anjum Sharma (Sharad Shukla)
 • Pramod Pathak (J.P. Yadav)
 • Isha Talwar (Madhuri Yadav Tripathi)
 • Rajesh Tailang (Ramakant Pandit)
 • Harshita Gaur (Boş Pandit)
 • Shernavaz Jijina (Şabnam)
 • Lilliput (Devdet 'Baba' Tyagi)
 • Sheeba Çadda (Vasudha Pandit)
 • Shweta Tripathy (Gajgamini Golu Gupta)
 • Rasika Dugal (Beena Tripathy)

Mirzapur 3. Sezon Bulanık Durum

Mirzapur'un 3. Sezonunda yer alan bulanık bir olayın raporunun doğru olmadığını onaylayabiliriz. Mirzapur'un 3. Sezonu, tek bir olayın yayınlanmasıyla tamamen çürüdü. Mirzapur'un 3. Sezonunu indirmek için Telegram kanalında çok sayıda kişi var. korkma! Mirzapur'un 3. Sezonu bu nedenle henüz neredeyse hiçbir şey üretmedi.

Mirzapur'un 3. Sezonu Olacak mı?

Evet, doğrulandı Mirzapur bu sefer üçüncü sezon için geri dönüyor. Eleştirmenlerce akredite edilmiş bu dizi, günümüz Mumbai'sindeki zengin bir ailenin hayatını ve onların cani yarı dünyayla olan ilişkilerini takip ediyor.

Mirzapur'un ilk iki sezonu aynı şekilde kült ve eleştirmenler tarafından akredite edildi, bu yüzden yenilenirse enayiler sevinecek. Önümüzdeki aylarda bir gözünüz sosyal medya kanallarımızı takip edin, çünkü biz sizi bu örtülü geri dönüşle ilgili her türlü haberden haberdar edeceğiz!

Mirzapur Nerede İzlenir?

İzlemek için Amazon Prime Video'ya abone olabilirsiniz. Mirzapur Sezon 1 ve Mirzapur Sezon 2. Mirzapur yüksek video kasetini çevrimiçi izlemek için çok sayıda yer var, ancak şık seçeneklerden biri Amazon Prime Videosu.

Bu hizmet, durmadan kesintisiz olarak yayınlayabileceğiniz çok çeşitli resimler ve televizyon programları sunar. Ayrıca, zaman içinde en sevdiğiniz programları aşırı derecede izlemek için bir platform olarak kullanabilirsiniz.

 mirzapur 3. sezon çıkış tarihi

Çözüm

Mirzapur en popüler Hint biridir Hintçe Aksiyon Suç Gerilim web dizisi , ilk olarak 16 Kasım 2018'de piyasaya sürüldü. Bu dizi, sadece birçok olayın galasında büyük bir modaya girdi ve şimdi yeni sezonu olan Sezon 3'ü aldı.

Enayiler bu konuda gerçekten çok tedirgin Mirzapur Sezon 3, ve Mirzapur Sezon 3'ün ne zaman yayınlanacağını bilmek için sabırsızlanıyorlar. Mirzapur Sezon 3'ün sonunda 2022'de çıkması bekleniyor.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: