Moonfall Çıkış Tarihi: Yeni Bilim Kurgu Filmi Hakkında Her Şeyi Öğrenin!

Melek Ozcelik
  Moonfall Çıkış Tarihi

Bilim kurgu hayranları bu macera filmine doyamıyor. Moonfall çıkış tarihi için Blu-ray, DVD ve Ultra HD Blu-ray ortaya çıktı.İki astronot ve bir komplo teorisyeni, en yeni aksiyon dolu kıyamet filminde bir araya gelerek felaketi önlemeye çalışır. Ay'ın Dünya ile çarpışması . Şimdiye kadarki en pahalı özel yapım filmler arasında Montreal'de çekildi.film yapımcısı sırasında Roland Emmerich gibi filmlerde etkili bir şekilde inşa ettiği bilimkurgu ve felaket filmi şiddetini yeniden yakalamaya yönelik en son girişimi. Bağımsızlık Günü , 2012 , birlikte Yarından sonraki gün , gezegen de henüz bitmedi.

Moonfall görünür ve o çağdaşların gösterişli temalarının çoğunu bünyesinde barındıran “kesin bir Hollywood gişe rekorları kıran” bir şey gibi hissettirir. Onun hakkında devam edelim.

İçindekilerMoonfall çıkış tarihi neydi?

  Moonfall Çıkış Tarihi

Moonfall çıkış tarihinin başlangıçta Mart 2020'de gerçekleşmesi planlanıyordu, ancak koronavirüs salgını üretimi neredeyse yedi ay erteledi.

İlk Moonfall çıkış tarihi 31 Ocak 2022 , Los Angeles boyunca. Açık 4 Şubat 2022 , Amerika Birleşik Devletleri'nde bir sinema yayını aldı. Başlangıçta, çıkış tarihi 22 Ekim 2021 olarak belirlendi.Ayrıca Okuyun: Croods 3 Çıkacak mı? İşte Bilmeniz Gereken Her Şey

Film 2021'de gösterime girmesi için tanıtılmış olsa da, Kanadalı dağıtımcı Mongrel Media, Ontario ve Quebec'te sinemaların müsait olup olmayacağı belirsiz olduğundan, gösterime devam etmenin ve promosyona gerekli parayı yatırmanın çok tehlikeli olduğuna karar verdi. zamanında.

Çin, filmi ilk kez 25 Mart 2022 . Açık 26 Nisan 2022 , film Blu-ray, DVD ve Ultra HD Blu-ray aracılığıyla sunuldu. Lionsgate Ev Eğlencesi.Afet Filminin Hikayesi Nedir?

  Moonfall Çıkış Tarihi

2011 civarında bir uyduyu düzeltmek için bir çeşit Uzay Mekiği görevinde, mürettebat Brian Harper, Jocinda Fowler hem de çaylak Markus katılıyordu. Harper mekiğe yeniden girerken, bir garip Kara Kovan beklenmedik bir şekilde mekiğe çarpar, Marcus'u öldürür ve Fowler'ı bilinçsiz hale getirir.

Başlangıçta hasarlı mekiği güvenli bir şekilde Dünya'ya getirdiği için övülmesine rağmen, Harper hikayesini anlatmak istiyor, ancak NASA reddediyor .

On sekiz aylık soruşturmanın ardından, Harper'ın versiyonu hala geniş çapta kabul görmese de, trajedinin nedeninin kullanıcı hatası olduğu belirlendi. Harper NASA'dan kovuldu , Fowler onun adına konuşmayı reddetmesinin ardından duruşmada.

Yaklaşık olarak on yıl sonra , K.C. ev adamı Ay'ın insan yapımı bir mega yapı olduğunu düşünen bir komplo teorisyeni, araştırma teleskopu gibi bir şey üzerinde gizlice zaman kullanır ve aynı zamanda Ay'ın Ay'ın yörüngesi artık gezegene yaklaşıyor .

NASA'yı keşifleri hakkında bilgilendirmeye çalışıyor, ancak çabaları etkisizdi. Daha sonra, onu görmezden gelen Harper'a döner ve Houseman'ın bulgularını sosyal medyada paylaşmasını ister. Anomaliyi otomatik olarak tespit eden NASA, bir Ay görevi başlatır. SLS Blok 2 probu içine bakmak için.

Ayrıca Okuyun: Ratched 2. Sezon: Oyuncular, Çıkış Tarihi ve Bu Netflix Dizisi Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Ay yüzeyinde bir yerde oluşmuş kilometrelerce derinliğindeki yapay tünele bir sonda bıraktıktan sonra, 3 ay kaşifi aynı kişi tarafından öldürülür. dünya dışı sürü on yıl önce Harper'ın yörüngesine çarptı.

Ay yörüngesi bozuldukça Ay, Dünya'ya daha yakın yaklaşıyor ve bu da tsunamiler, yerçekimi anomalileri ve hava dağılımı gibi felaket olaylarına neden oluyor.

Mekiğin yakıt depoları atıldığında, Ay'ın derin bir rezonansa girmesi, ayın yüzeyine çarpmaya çalışması, içi boş bir alana sahip olabileceğini ve iki dakikalık bir radyo kapatmasının bunu gizlemeyi amaçladığını ima ediyor.

Şu anda NASA'nın müdür yardımcısı olan Fowler bunu öğrenmeye çalışıyor. Apollo 11 tarihi inişi boyunca ay yüzeyindeki düzensizlikleri ortaya çıkarmış olmalı.

EMP makinesi, kod adıyla askeri bir program tarafından geliştirildi. ZX7 Swarm'ı yok etmek için böyle bir çaba içinde, ancak bütçe kısıtlamaları nedeniyle rafa kaldırıldı.

Göreve yardımcı olmak için Fowler, görevin kaldırılması emrini verir. ÇYP cihazı depodan çıkarır ve hizmet dışı bırakılan Space Shuttle Endeavour'u müzesinden çıkarır. Bile EMP, Harper, Ev Adamı , birlikte Fowler kalkış, zar zor uyduya büyük tsunami Vandenberg Uzay Kuvvetleri İstasyonunu çökertti .

Bilim Kurgu Filminin Baş Oyuncuları Kimler?

  Moonfall Çıkış Tarihi

halle berry NASA yöneticisi Jo Fowler'ı canlandıran Moonfall filmindeki yıldızlar ve oyuncu kadrosu gerçekten güçlü. En son görevi iyi gitmeyen eski NASA astronotu Brian Harper tarafından canlandırıldı. Patrick Wilson.

Diğer oyuncu kadrosu ise John Bradley Kim K.C. rolünde görüldü. ev adamı, Michael Pena Tom Lopez'in karakterinde, Charlie Plummer Sonny Harper rolünde görüldü ve Kelly Yu, Michelle rolünü kim canlandırdı.

Ayrıca Okuyun: “Ragnarok” Sezon 3'ün Çıkış Tarihi, Oyuncu Kadrosu ve Hikayesi Hakkında Her Şeyi Bilin!

Bağımsızlık Günü'nün de yönetmeni olan Roland Emmerich, filmin yönetmeni. Spenser Cohen, Harald Kloser , birlikte Roland Emmerich , Moonfall'un senaryosunu yazdı.

Filmin özellikleri de Donald Sutherland Invasion of the Body Snatchers'ın yanı sıra Berry, Wilson ve Bradley'den. Sutherland, uzay uçuşuyla ilgili en uğursuz bilgilerden bazılarını koruyan bir NASA arşivcisini canlandırıyor.

Moonfall'dan Fragman!

Bu nefes kesici fragmanda, insan ırkı ile dünya dışı Black Swarm arasındaki hayatta kalma mücadelesine bir göz atalım.

SSS

Moonfall filminin IMBD puanı nedir?

Moonfall filminin IMBD puanı 5.2/10.

Filmin tahmini süresi nedir?

Filmin tahmini süresi 2 saat 10 dakikadır.

Filmin ana türleri nelerdir?

Filmin ana türleri Aksiyon, Macera ve Bilim Kurgu'dur.

Çözüm!

Benzer duygular, Roland Emmerich'in saçma ama izlemesi inanılmaz derecede eğlenceli olan Moonfall'ında da uyandırılıyor. Ayın tüm bu hikayesi uzaylı bir gemiye dönüşebilir ve ardından saldırıya uğrayabilirken, bize Bağımsızlık Günü'nden 2012'ye kadar bu muazzam felaket filmlerini zaten teslim etmiş olan Emmerich iyi durumda.

Ay, yörüngesinden fırlayarak dünyanın gelgitlerini, yerçekimini ve tektonik plakaları bozar. Volkanları, depremleri ve tsunamileri getirin.

Gerçekten de bir paçavra grubunun, gök gürültülü müzikle zafer kazanan ve her şey dağılmaya başlarken, görünüşte umutsuz bir operasyona girişmesinin zamanı geldi. Evet, kesinlikle izlenmesi gereken harika bir film!

Paylaş: