Mosquito Coast 2. Sezonunun Çıkış Tarihi ve Bildiğimiz Diğer Her Şey Nedir?

Melek Ozcelik
 Sivrisinek Sahili 2. Sezon

1. bölümün yayınlanmasının ardından Amerikan drama dizisi The Mosquito Coast popülerlik kazandı. Mosquito Coast 2. sezonuyla ilgili bazı heyecan verici bilgileri sizinle paylaşmak için buradayız. Halk, Mosquito Coast'un ilk sezonundan keyif aldı. Ayrıca ikinci sezonun da aynı beklentiyle izleyiciler tarafından izleneceği görülüyor. The Mosquito Coast'un 2. sezonu için henüz bir çıkış tarihi verilmedi. The Mosquito Coast Part 2'nin çıkış tarihiyle ilgili yeni bir şey öğrenirsek bu sayfayı güncelleyeceğiz. Sivrisinek Sahili 2. sezon izleyicileri, gösterinin 2022'de bir yerlerde yayınlanacağını tahmin ediyor.Daha: Iron Man 4 Çıkış Tarihi: Iron Man 4 Onaylandı!Apple TV+ içinde, ilk sezonda olduğu gibi, şu anki sezonun 7 bölüm içermesi bekleniyor. Önümüzdeki aylarda, başka değişiklikler de ortaya çıkabilir. kadar giden olaylar Paul Theroux Amerika Birleşik Devletleri hükümetinden ailesiyle birlikte Meksika'ya kaçan idealist, takıntılı mucit Allie Fox hakkındaki 1981 tarihli ünlü romanı televizyon dizisinde tasvir edilmiştir. Neil Cross, Theroux'un yeğeni Justin Theroux, Melissa George, Logan Polish ve Gabriel Bateman'ın rol aldığı The Mosquito Coast'un yaratıcısı ve yürütücü yapımcısı. 40 yaşına giren kitap, ilk olarak Peter Weir tarafından yönetilen Harrison Ford, River Phoenix, Helen Mirren ve Martha Plimpton ile 1986 filmine uyarlandı ve iki Altın Küre adaylığı kazandı.İçindekiler

Sivrisinek Sahili 2. Sezonunun Çıkış Tarihi Nedir?

Sivrisinek Sahili Sezon 2'nin çıkış tarihi henüz halka açıklanmadı. Sivrisinek Sahili Sezon 2'nin çıkış tarihi, herhangi bir yeni bilgi öğrenirsek güncellenecektir. Televizyon dizisi The Mosquito Coast'un ikinci sezonunun 2022'de başlaması bekleniyor. The Mosquito Coast'un ikinci sezonu Apple TV+'da yayınlanacak Sivrisinek Sahili 2. Sezon

The Mosquito Coast'un ilk sezonu 30 Nisan 2021'de Apple TV+'da yayınlandı. The Mosquito Coast adlı televizyon dizisinin ikinci sezonunun fragmanını izleyin.

Mosquito Coast 2. Sezon Fragmanı Var mı?

Sivrisinek Sahili Sezon 2'nin resmi fragmanı henüz halka açıklanmadı. Yayınlanması an meselesi gibi görünüyor. The Mosquito Coast serisinin ikinci sezonunun fragmanını ne zaman yayınlanırsa aşağıya ekleyeceğiz. The Mosquito Coast'un ilk sezon fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. 7 Nisan 2021'de Apple TV+ bunu kullanıma sundu. Şimdi izle.Sivrisinek Sahili 2. Sezonun Oyuncuları

Mosquito Coast 2. Sezonun oyuncu kadrosu aşağıda listelenmiştir.

 • Justin Theroux'un canlandırdığı Allie Fox
 • Dina'yı Logan Polish canlandırıyor.
 • Margot, Melissa George'un canlandırdığı
 • Gabriel Bateman'ın canlandırdığı Charlie
 • Estelle Jones'u Kimberly Elise canlandırıyor.
 • James LeGros'un canlandırdığı Don Voorhees
 • Ian Hart'ın canlandırdığı Bill Lee
 • Paterson Joseph'in canlandırdığı Calaca
 • Lucrecia'yı Ofelia Medina canlandırıyor.
 • Margot'un annesi Kate Burton tarafından canlandırılıyor.
 • Baba Margot tarafından oynanır Kevin Dunn .

Sivrisinek Sahili 2. sezon Konusu Nedir?

Los Angeles Times'a göre, The Mosquito Coast 1. sezon prequel olarak adlandırıldı ve orijinal kaynak materyalden sapıyor. Hikaye ilerledikçe, dizinin yaratıcısı Neil Cross, izleyicileri Fox ailesine ne olacağını merak ettirmek için orijinal kitaptan daha da uzaklaşmaya karar verebilir.Daha: Netflix Belgeselinden Jeffrey “Monster: The Jeffrey Dahmer Story”nin Erkek Arkadaşı Var mı?

1. Sezonda Allie, yardıma ihtiyaçları olduğuna karar verir ve 'harika bir sığınakta' yaşayan iş arkadaşı Isela ile iletişime geçmek için çaba gösterir. Meslektaşları, Allie'nin kafasına silah dayayarak Margot ve Allie'yi kaçırır. Mucit güvenlerini kazanabilir, ancak açıkça travmatize olan Margot'u neredeyse vurmadan önce değil. Oğulları Charlie tutuklandı ve Meksika'da tutuklandı. Charlie'nin serbest bırakılması Allie tarafından ayarlandı. Allie hapishaneye girip serbest bırakabilir.

 Sivrisinek Sahili 2. Sezon

Charlie, kartel suikastçısının arkadaşları Margot ve Dina tarafından yaratılan bir oyalama sayesinde. Sabah erkenden aile, Allie'nin daha önce yerel birinden satın aldığı cılız tekneye biner ve açık denizlere yelken açar. Ailenin geri kalanı sarsılmış ve kafası karışmış olsa da, Allie halinden memnun görünüyor. Sezonun son sahnelerinde tekne ufka doğru hızla ilerlerken, Allie'nin gülümsemesi umutsuzluk ve korkuya dönüşüyor.

Daha: Station 19 Sezon 6'nın Çıkış Tarihi Nedir ve Hakkındaki Karar Nedir?

Sivrisinek Sahili'nin 2. Sezonu, Allie'yi, karısını ve çocuklarını polisle konuşmaktan alıkoymaya ve aynı zamanda tutarsız davranışlarıyla onları kızdırmaya çağırıyor. The Mosquito Coast'un ilk sezonu, ailenin yeni bir yere yelken açmasıyla sona eriyor ve The Beach Boys'un 'Kokomo' izleyicilere bundan sonra ne olacağı konusunda alay ediyor.

Mosquito Coast 2. Sezonun Son Kararı Nedir?

2 Haziran 2021'de Apple, The Mosquito Coast'un ikinci sezonunu resmen onayladı. 1. sezon finaline sadece iki gün kala bir karar alındı. Sivrisinek Sahili 1. sezon şu anda yüzde 62'ye sahip domates ölçer Rotten Tomatoes'da puan ve yüzde 72 seyirci puanı, kritik övgünün güçlü akış rakamlarıyla sonuçlandığını gösteriyor.

Paylaş: