My Happy Marriage Anime Yayın Tarihi Güncellemeleri: Ne Hakkında Olacak?

Melek Ozcelik
  Mutlu Evliliğim Anime Yayın Tarihi

Duygusal olarak temsil edilen nefes kesici dizilerden biridir. senaryoları 'Mutlu Evliliğim' .Yoğun bir aşkı anlattığı için romantik anime aşığıysanız diziyi kaçırmayın.İçindekilerMutlu Evliliğin Duruşu: Ne Hakkında Olacak?

Bu bir hikaye Miya Saimori adlı genç kız İzolasyonun, umutsuzluğun ve çatışmaların nedeni olan görücü usulü ve sevgisiz evlilik ikileminden muzdarip olan. Ayrıca 'Hepburn: Watashi no Shiawase na Kekkon' adlı hafif romandan uyarlanan bir Japon dizisidir. Akumi Agitogi tarafından yazılmıştır.

Birincil ,Daha sonra kullanıcılar tarafından oluşturulan popüler roman platformunda paylaşıldı, bu büyüleyici roman popülaritesini artırdı ve daha sonra Manga'ya dönüştürülerek yayınlandı. Square Enix'in Gangan Online'ı Aralık 2018'de.

1915-1920 döneminde oldu. Tacizden kurtulmaya ve kendini sevmeye meyilli bir kız hakkında olduğu düşünüldüğünde, ilişkilendirilebilir. Bu gerçekten bir sanat eseri. Anime, kinema citrus'taki yetenekli ekip tarafından tasarlandığı için izleyicilere beklenmedik bir deneyim sunma taahhüdünü alıyor.Mutlu Evliliğim Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

My happy evlilik animesinin prömiyeri Netflix ekranı bu yaz (5 Temmuz 2023) .
Başlangıçta My happy Marriage animesi 1 Ekim 2023'te çıkacaktı ancak şimdi haftalık bölümlerle yayınlandığı için yeniden planlandı. ayrıca ilk bölümün 5 Temmuz 2023'te yayınlanması planlanıyor.
Orijinal hafif roman ve manganın hayranları dizinin önlerinde neler sunduğunu görmek için sabırsızlanıyor.
Anime, ana karakterlerin seslendirme kadrosunu çoktan yayınladı. Ayrıca ikonik karakterleri The Happy Marriage ile aynı seslere sahip oldukları için birçok filmle övünmede büyük payı vardı.

Devamını oku: Goblin Slayer 2. Sezon: Anime Dizisi Gerçekten 2023'te mi Oluyor?

Mutlu Evliliğim Oyuncu Kadrosu: Kimler Rol Alacak?

  Mutlu Evliliğim Anime Yayın TarihiBu animenin oyuncu kadrosunu oluşturan pek çok yetenekli ve dahi ekip var. isimlerini almak istiyorsanız aşağıya kaydırın

Japon oyuncu kadrosu:

Kaito Ishikawa, kiyoka kudo olarak gösteriliyor. Kraliçe Uedo Miyo Saimorai olarak , Kaya Saimori rolünde Ayane Sakura, Yoshito Godo rolünde Hiro Shimono, Yurie rolünde Houko Kuwashima, Koji Tasuishi rolünde Kotaro Nishiyama, Arata Tsuruki rolünde Ryohei Kimura.

Japon personel:

' Mutlu evliliğim' anime dizisinin yönetmenliğini Takehiro Kubota üstlenmektedir. Dizinin kompozisyonu  Ami Sato tarafından tasarlanmıştır, Momoka Toyoda ve Takahito Onishi .Serinin tüm karakterleri Tsukiho Tsukioka ve Shoko Yasuda tarafından tasarlanmıştır.Emi Katanosaka bir sanat yönetmeni ve Studio Pomelo'dan Yuushi Koshida bir 3D yönetmenidir.Ses dizininden Kisuke koizumi sorumludur. Fotoğraf çekimi Tsunetaka Ema tarafından yapılır. Sanat ayarı Masaki Yoshizaki, Yoshihiro Sono, Yoshinori Hishinuma tarafından yapılır. Masayuki Kurosawa kurgu işini elinde tutuyor. Serinin orijinal yaratıcısı Akumi Agitogi'dir.dizideki karakterlerin giydiği kimono Halka tarafından tasarlandı . Sanat tavsiyesi Osamu Masuyama tarafından verilmektedir.

Devamını oku: Trigun Stampede 2. Sezon: Anime Dizisinin İkinci Sezonu Olacak mı?

Miyo Saimori rolünde Reina Ueda ve Kiyoki Kudo rolünde Kaito Ishikawa animenin yıldızlarıdır.

Anime'nin ana karakterleri Takanashi Chiwa rolünde Seino Nana ve Mamiya Hokuto rolünde Dean Fujioka'dır.

Mutlu Evliliğim resmi fragmanı

  Mutlu Evliliğim Anime Yayın Tarihi

Bu dizinin fragmanında dizinin ne kadar romantik olduğunu herkes kolaylıkla anlayabilir.

O zamanlar Mutlu evliliğim resmi fragmanını kim izlememişti? işte burada.

Mutlu Evlilik animesini nereden izliyorsunuz?

The Happy Marriage'ın çıkış tarihi belli oldu Netflix İnsanların diziye olan ilgisinden dolayı dizinin haftalık olarak 2023 Temmuz ayında yayınlanması planlanıyor.

Animesinin dayandığı romanın hayranları diziyi çok merak ediyor

Bir romandan uyarlanan The Happy Marriage animesinin çıkış haberi, dahiyane ikonik karakterleri ve iç açıcı kurgusuyla sansasyonel bir heyecan dalgası satın aldı.

Netflix aboneliğini satın almanız gerekiyor, ancak o zaman izleyebilirsiniz. Mutlu Evliliğim serisi üstünde. Bunun yanı sıra Netflix'te birçok ilginç dizi, amin, film var. Herhangi bir tavsiye istiyorsanız, mutlaka sitemiz aracılığıyla alacaksınız.

Devamını oku: Lookism Anime'de Yui Kim Kimdir? Daniel Sırtını Sevmiyor!

Nihai Karar

Benim Mutlu Evliliğim hayranları romanı okuduktan sonra 5 Temmuz 2023'te prömiyeri yapılacak olan dizi hakkında daha fazla merak ve heyecan duyuyorlar. Roman bu kadar başarılı olduğu için yayınlandıktan sonra dizinin popülaritesini artıracağı tahmin ediliyor. zaten geçmişte

Bu makaleyi okumak için zaman ayırmanıza çok sevindim. Benim için çok değerli. Yaklaşan diziler, animeler veya filmler hakkında daha fazla güncelleme almak istiyorsanız, bu web sitesindeki makaleleri sürekli olarak okumalısınız. Mutlu Evliliğim dizisinin ikinci haftalık bölümleriyle ilgili güncellemeleri almak isteyen tüm kitleleri bekliyoruz, ardından bizi izlemeye devam edin. İnternet sitesi.

Paylaş: