Myprotein The Whey İncelemesi (2023): Myprotein The Whey Kullanımı

Melek Ozcelik
 Myprotein The Whey İncelemesi (2023): Myprotein The Whey Kullanımı

Aktif kalmaktan hoşlanan kayıtlı bir diyetisyen olarak, büyük bir protein tozu hayranıyım. Amacınız ister kas inşa etmek, ister kilo vermek veya beslenme ihtiyaçlarınızı karşılamak olsun, protein tozu kolaylık ve gerekliliği birleştirir. Ancak, tüm protein ürünleri eşit değildir.Myprotein'in yüksek kaliteli ürünleri ve istisnai müşteri hizmetleri, ona diyet takviyeleri dünyasında önemli bir itibar kazandırmıştır. Yıllar geçtikçe, Myprotein'in Impact Whey İzolatı popüler bir protein takviyesi olmuştur, ancak The Whey de aynı derecede iyi olabilir.Bunda miprotein Peynir altı suyu incelemesi, ekibimizin protein tozuyla ilgili deneyimlerini tartışacağız ve kendiniz deneyip denemeyeceğinize karar vermenize yardımcı olmak için önemli ürün ayrıntılarını vurgulayacağız. Porsiyon başına protein, karıştırılabilirlik, tatlar, ağızda kalan tat, bileşenler ve daha fazlası tartışılacaktır.

İçindekiler

Dürüst Bir Analiz İçin Tek Yönlü Biletimiz Var

Test grubumuz, aktif bir yaşam tarzında beslenmenin önemini anlayan sertifikalı kişisel antrenörler, kayıtlı diyetisyenler, antrenörler ve sporculardan oluşmaktadır.Protein incelemelerimizin amacı, ihtiyaçlarınız için ideal protein takviyesini bulmanıza yardımcı olmaktır. Bu nedenle, size nesnel, kanıta dayalı incelemeler sunmak bizim görevimizdir. Denedik Myprotein'den Peynir Altı Suyu ve uzmanlarımız formülasyonunun arkasındaki bilimi incelediler.

Vücudunuzu herkesten daha iyi tanıyorsunuz, bu nedenle The Whey'in sizin için uygun olup olmadığına yalnızca siz karar verebilirsiniz. Ancak, bilgimizi paylaşmaktan ve bilinçli bir karar vermeniz için gerekli araçları size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Myprotein'e Bir Bakış Whey Protein Tozu

Myprotein, protein tozu, vitaminler, yüksek proteinli gıdalar ve atıştırmalıklar ve hatta performans kıyafetleri dahil olmak üzere spor beslenme ürünleri alanında endüstri lideri bir sağlayıcıdır. 2004 yılında kurulan ve merkezi New York City'de bulunan bir şirket olan Myprotein, kendini işine adamış personeli, sporcuları ve marka elçilerinin yardımıyla şu anda 70 ülkede faaliyet gösteriyor.Myprotein Ürünleri fitness hedeflerinin peşinde koşan dünya çapındaki bireylere enerji verir. Kapsamlı ürün seçimleri ve olağanüstü değerleriyle gurur duyuyorlar ve vegan, süt ürünleri içermeyen ve glütensiz dahil olmak üzere çeşitli diyet kısıtlamalarına uyum sağlıyorlar.

Tüm ürünler şirket içinde üretilir, bu da üçüncü taraf harcamalarının azaltılmasına ve tasarrufların müşterilere aktarılmasına yardımcı olur. Ek olarak, Myprotein mümkün olan her durumda çevresel etkiyi en aza indirmeye kararlıdır. Sıfırdan depolama politikası, tüm atıklarının geri dönüşüm tesislerine veya atıktan türetilmiş yakıta gitmesini sağlayarak ürünlerini sürdürülebilir bir şekilde üretmelerine olanak tanır.Ayrıca, kalite ve güvenlik en önemli önceliktir. Myprotein ürünleri, kalite ve güvenlik standartlarını karşıladıklarından ve yasaklı maddeler içermediğinden emin olmak için üçüncü taraf bir laboratuvar olan Labdoor'a gönderilir.

Myprotein'den Peynir Altı Suyu Proteini bir istisna değildir. Düşük karbonhidratlı ve az yağlı bileşenlerle yapılan birinci sınıf bir protein karışımıdır.

Myprotein Buna Değer mi?

Bu soruyu basit bir evet veya hayır ile cevaplamak zordur. Herkesin proteine ​​​​ihtiyacı vardır, ancak The Whey protein tozundan diğerlerinden daha fazla yararlanacağına inandığımız bazı gruplar vardır.

Myprotein The Whey Kullanımı

Myprotein'den Peynir Altı Suyu, test uzmanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde analiz edilmiştir. Ürünün bileşimini, porsiyon başına maliyetini, üçüncü taraf testlerini ve olası yan etkilerini inceledik. Ek olarak, protein tozunu tattığımız için lezzetine, çözünürlüğüne ve karışabilirliğine aşinayız.

Porsiyon Başına Fiyat

Bu protein tozunun en büyük küveti 79,99 dolara satılıyor ve 4,3 pound ağırlığında. Kap başına yaklaşık 60 porsiyon ile 25 gram protein için porsiyon başına fiyat 1,33 dolardır ve bu makul bir rakamdır. Porsiyonların yaklaşık yarısı olan daha küçük küveti seçerseniz porsiyon başına fiyat 1,83 USD'ye yükselir.

Kullanıma hazır paketleri tercih edenler, tek servislik paketleri de satın alabilirler. Bununla birlikte, paket başına 3,99 ABD Doları ile ek rahatlık için önemli bir prim ödersiniz.

formülasyon

Peynir altı suyu, peynir altı suyu proteini izolatı, peynir altı suyu proteini konsantresi ve hidrolize protein içerir. Sindirime yardımcı olmak ve proteini amino asitlere ayırmak için tasarlanmış doğal enzimlerin bir karışımı olan Digezyme de dahildir.

Her porsiyon 25 gram protein (6 gram BCAA dahil), 2 gram karbonhidrat, 1,5 gram yağ içerir ve ilave şeker içermez. Ek olarak, eser miktarda C vitamini, demir ve kalsiyum içerir.

Yan etkiler

Genel olarak konuşursak, peynir altı suyu proteini çoğu yetişkin için güvenlidir, ancak yüksek dozlar aşağıdaki gibi yan etkilere neden olabilir:

 • Artan bağırsak hareketleri
 • Mide bulantısı
 • Susuzluk
 • şişkinlik
 • Azaltılmış iştah
 • Akne
 • Baş ağrısı

Müşteri deneyimi

The Whey için sipariş verdikten sonra fikrinizi değiştirirseniz, Myprotein ile iade başlatmak için 14 gününüz var. Ardından, iadenizi kaydedin ve ürünü maliyeti size ait olacak şekilde iade edin. Myprotein, geri ödemenizi aldıktan sonra üç ila beş gün içinde işleme koyacaktır.

Ürünü bir arkadaşınıza önerecek kadar çok seviyorsanız, Myprotein'in tavsiye programından yararlanabilirsiniz. Bir satın almayla sonuçlanan her yönlendirme için 20 ABD doları alırsınız.

“Bu proteinin tadına bayılıyorum! Çoğu, Peynir Altı Suyu Proteini tadına sahiptir, ancak bu sadece bir çikolata sarsıntısı gibi tadı vardır. Protein içmeyi seviyorum ama keyif aldığımda daha da çok seviyorum! Bu ürünü tekrar satın alacağım!” -Jesse, Myprotein'in web sitesinden doğrulanmış satın alma incelemesi.

“Genellikle protein tozunu sevmem ama buna bayıldım. Uzun süredir içmiyorum, bu yüzden etkinliği hakkında henüz fazla bir şey söyleyemem ama karıştırdıktan sonra çok pürüzsüz (kalın ve kireçli değil, daha çok çikolatalı süt gibi) ve tadı harika. Ayrıca proteinli yulaf yapmak için kullanıyorum ve çok iyiler. Ne ile karıştırıyorsanız onu da ekleyin ve iyice çalkalayın ve en az 2 dakika gibi çözülmesini bekleyin ki karışabilsin.” – Madison, Myprotein'in web sitesinden doğrulanmış satın alma incelemesi.

'Tadı güzel ve proteinli yulaf ezmemle iyi karışıyor. Pudralı dokusunu ve denediğim diğerleri gibi kumlu olmamasını seviyorum.” -Carina, Myprotein'in web sitesinden doğrulanmış satın alma incelemesi.

Myprotein The Whey Analizimizin Sonucu

Düşük karbonhidratlı bir peynir altı suyu protein tozu arıyorsanız, Myprotein'den The Whey iyi bir seçenek olabilir. Düşük karbonhidrat ve yağ içeriğine sahip The Whey, kas büyümesini desteklemek ve kalori alımını en üst düzeye çıkarmak için protein tüketimine öncelik verir. Bir çalkalayıcı şişede su veya sütle karıştırın veya en sevdiğiniz smoothie tarifine ekleyin. Yapay tatlandırıcılar kullanıldığı için tadı herkesin hoşuna gitmeyebilir.

 • The Whey'in her porsiyonu 25 gram protein sağlar ve bir porsiyon bir kaşıktır.
 • Her porsiyon sadece 2 gram karbonhidrat sağlar.
 • Peynir altı suyu vejetaryen dostudur.
 • Ağızda acı bir tat bırakabilen asesülfam potasyum ile yapılır.
 • Myprotein, ürünlerini test için üçüncü taraf laboratuvarlara gönderir.

Myprotein The Whey SSS

Myprotein Peynir Altı Suyu Kaliteli Bir Ürün mü?

Gerçekten de Myprotein'den Peynir Altı Suyu, yüksek kaliteli peynir altı suyu proteini izolatı, peynir altı suyu proteini konsantresi ve hidrolize proteinlerin bir kombinasyonudur.

Myprotein'den Protein Tozu iyi kalitede mi?

Myprotein'in ürünleri yüksek kaliteleri ile ünlüdür. The Whey'in şirketin en yeni protein tozlarından biri olmasına rağmen, müşteri değerlendirmeleri The Whey'in müşterilerinin oldukça mutlu olduğunu gösteriyor.

Myprotein Whey'in Yan Etkileri Nelerdir?

Myprotein peynir altı suyu protein ürünlerinin olası olumsuz etkileri, tüm peynir altı suyu protein ürünleri ile aynıdır. Bağırsak hareketlerinde artış, mide bulantısı, karında şişkinlik ve iştah azalması gibi birçok yan etki, sindirim sıkıntısı ile ilişkilidir. Bununla birlikte, diğer yan etkiler ağız kuruluğu, akne ve baş ağrılarını içerebilir.

Paylaş: