Nick Cannon Net Değer, Biyografi, Kişisel Yaşam ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Melek Ozcelik

Ekim 2022 itibariyle, Nick Cannon'ın net değerinin 20 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor ve kariyerini aştığı için hem para kazanmaya hem de popülerlik kazanmaya devam ediyor. Nick, gençliğinden beri Hollywood'da olduğu için çok yetenekli bir yıldız.

Nick Cannon, America's Got Talent adlı televizyon şovunun ev sahibi olarak tanınmakla birlikte, aynı zamanda bir aktör ve müzisyen olarak yeteneğiyle de tanınıyor.Ayrıca Okuyun – Robert Eggers Net Değeri? Bu Ünlü Hakkında Her Şeyi Buradan Kontrol Edin!İçindekiler

Nick Cannon'ın Erken Yaşamı Nedir?

Nick Cannon 8'de doğdu inci Ekim 1980, San Diego, California. Anne ve babası, Nick çok küçükken ayrıldı, bu nedenle büyükanne ve büyükbabası, yetiştirilmesine çok katkıda bulundu. Küçük yaşta bir komedi ustalığı buldu ve stand-up komedisini babasının halka açık erişim programında sergiledi.16 yaşındayken Nick, yüksek profilli yerlerde gösterilerin yanı sıra stand-up komedi yapmak için hafta sonları Los Angeles'a gitmeye başladı. 1998 yılında Monte Vista Lisesi'nden mezun oldu.

Daha sonra Cannon, Hollywood'a taşındı ve The Laugh Factory, The Improv ve The Comedy Store gibi sayısız stand-up komedi gösterisi yaptı. Nick ayrıca All That adlı Nickeledon skeç komedi şovunda da yer aldı.

Gençken Nick aynı zamanda Will Smith, Montell Jordan ve LFO gibi doksanların popüler grupları için açılan Da G4 Dope Bomb Squad adlı rap grubunun bir parçasıydı.Ayrıca Okuyun – Ime Udoka'nın Net Değeri ve Onunla İlgili Diğer Her Şey Nedir?

Nick Cannon'ın Kariyer Geçmişi Nedir?

Nick Cannon müzik kariyerine 1999 yılında kendi rap grubunu kurarak başladı. 2001'de Nick Jive Records ile anlaştı ve 2003'te ilk albümü Nick Cannon'ı çıkardı.

2009'da Nick, plak şirketi Ncredible Entertainment'ı kurdu ve daha sonra 2011'de Child of the Corn adlı ilk mixtape'ini yayınladı. Bundan sonra 2016'da bir başka albümü The Gospel of Ike Turn Up: My side of Story'yi çıkardı.Nick, 2010 yılında Güney Sarah Lee ve Nikki ile 92.3 NOW FM'de bir sabah radyo programı başlattı. Bu onun Cannon's Countdown adlı haftalık programına kaydolmasına neden oldu. Bir yıl sonra, stand-up komedisi olan Bay Showbiz'i Las Vegas'ta kaydetmeye devam etti.

Cannon, 2005'te hit MTV dizisi Wild N Out ve Nickelodeon's Kids Choice Awards'ın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Ardından 2009'da America's Got Talent'in ev sahibi olarak imzalandı ve 2016'ya kadar bu pozisyonda kaldı. Nick ayrıca televizyon dizisi Incredible Crew'i de yaptı.

Müzik kariyerinin yanı sıra Men in Black 2, Drumline, Love Don't Cost a Thing, Shall we Dance ve Roll Bounce gibi birçok filmde rol aldı. 2007'de, Cannes Film Festivali'nde Yılın Çıkış Yapan Aktörü ödülünü kazanmasına yardımcı olan Bobby'de rol aldı.

Şimdiye kadar, yani Ekim 2022'ye kadar, Nick Cannon'ın net değerinin 20 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor. Bu muazzam net değeri, gençliğinden beri muazzam sıkı çalışmasıyla kazandı.

Öne Çıkanlar –

Aşağıda Nick Cannon'ın bazı kariyer vurgularına göz atın –

  • Hollywood film festivali, 2006'da Gece Topluluğu.
  • 2001 yılında Nickelodeon Kids'choice ödülü
  • NAACP Image, 2012'de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü aldı.

Nick Cannon'ın Kişisel Hayatı nedir?

Nick Cannon, 2008'den 2016'ya kadar şarkıcı Mariah Carey ile evlendi. İkili, Bahamalar'daki Windermere Adası'nda Carey'in özel mülkünde evlendi. Çiftin birlikte iki çocuğu var. 2014'te ayrıldıklarını açıkladılar ve sonunda 2016'da iki yıl sonra boşanmaya yol açtılar.

Boşanma anlaşmasının bir parçası olarak Nick, ikizleri için her ay 5000 dolar ödemek zorunda kaldı. Nick'in 2017'de bir oğlu ve 2020'de bir kızı olan model Brittany Bell'in de aralarında bulunduğu dört kadından toplam yedi çocuğu var.

Model Alyssa Scott ile oğlu dünyaya geldi ama ne yazık ki 5 aylıkken beyin kanserinden öldü. Şimdi Nick'in Dj Abby De La Rosa ile bir bebek beklediği ve Ekim ayında vadesinin geldiği bildiriliyor. Nick ayrıca Brittany Bell'den bir erkek bebek bekliyor.

2016 yılında Nick, Howard Üniversitesi'ne kaydoldu ve 2020'de Afrika Çalışmaları alanında yan dal ile Adalet Kriminolojisinde Bilim Lisansı ile mezun oldu. Nick Cannon Net Değerinin şu anda 20 milyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.

Nick Cannon'ın Aktivizmi Hakkında Ne?

Nick, Nicholas Scott Cannon Foundation adlı kendi hayır kurumunu yönetiyor. Feeding America, Boys and Girls Club, Toys for Tots ve Stomp Out Bullying gibi organizasyonları destekliyor. Cannon ayrıca Do Something platformuyla da çalışır. Gençleri tutkularını bulmaya ve geliştirmeye ve toplumlarına katkıda bulunmaya teşvik eder.

Nick, New York'taki St. Mary's Hastanesi Yönetim Kurulu'nun aktif bir üyesidir. 2011'den beri Ulusal Mektup Taşıyıcıları Birliği tarafından düzenlenen yıllık yemek kampanyasının ünlü sözcüsü olarak görev yapıyor.

Ayrıca Okuyun – Gavin Escobar'ın Ölüm Zamanında Net Değeri Neydi ve Çok Daha Fazlası

Nick Cannon'dan Bazı Alıntılar –

'Güçlü olmalısın. Onu elde etmenin tek yolu bu çünkü herkesin hayalleri var. Ve herkesin hedefleri vardır, ancak bu hedeflere ulaşanlar sadece peşinden giden ve hayırı cevap olarak kabul etmeyenlerdir.' – Nick Cannon

'Hayatım için endişelenme, hayatım için neden endişelendiğin hakkında endişelen!' – Nick Cannon

“Beni gerçekten seven ve tüm bunlardan önce beni seven insanlar. Onları asla arkanda bırakamazsın.' – Nick Cannon

'Bence güçlü bir kadınla ilişki içinde olmak için güçlü bir erkek gerekir. Birçok insan “diva” kelimesini duyar ve bunu olumsuz olarak düşünür. Olumlu olarak görüyorum. Hayattan ne istediğini bilen ve bunu göstermekten korkmayan birini istiyorum.” – Nick Cannon

“Çocuk sahibi olmak açıkça önceliklerinizi değiştiriyor. Ama hayata bu masum gözlerden bakmaya ve her şeyi ilk kez görmeye başladığınızda, küçük şeyleri takdir edersiniz.” – Nick Cannon

Paylaş: