Nick Kroll, Lily Kwong ile Evli mi: Harry Styles, Premiere'de Nick Kroll'u Neden Öptü?

Melek Ozcelik
  nick kroll flört

Nick Kroll (5 Haziran 1978 doğumlu) bir komedyen, oyuncu, yazar ve yapımcı Birleşik devletlerden. X Kuşağı sırasında doğdu ve zodyak hayvanı bir At, ruh hayvanı bir Geyik. İkizler, 5 Haziran'da doğan kişilerin burcudur. Komedi merkezi Kroll Show, The Oh, Hello Show, FX komedi dizisi The League ve Netflix animasyon dizisi Big Mouth'un başrollerini ve ortak yapımcılığını üstleniyor. Peyzaj mimarı olmaya karar veren bir model olan Lily Kwong ile evlidir. Çift, Kasım 2020'de evlendi ve ilk çocuklarını 2021'de karşıladı.İçindekilerLily Kwong kimdir?

Lily Kwong, Studio Lily Kwong ve Freedom Gardens'ın sahibi ve aynı zamanda eski bir model. Modellik kariyeri, 2007 yılında bir model yöneticisi tarafından kurulduğunda başladı ve kuzeni tasarımcı Joseph Altuzarra için stüdyo asistanı ve fit model olarak çalışmaya başladı.
Kentsel ve sürdürülebilir çevre kıyafetlerine olan tutkusu gelişti ve 2012'de Columbia Üniversitesi'nden kentsel çalışmalar alanında lisans derecesini almaya devam etti.

Daha: Bhad Bhabie Boyfriend Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Burada!

2015 yılında çevre dostu giysiler geliştirmek için H&M ve Maiyet ile işbirliği yaptı ile işbirliği içinde New York City'deki High Line için çiçekli bir ekran tasarladı. St Germain . Kwong, vahşi yaşam sevgisi nedeniyle Kuzey Kaliforniya'da bir çocuk olarak İzci takma adını aldı. Birinci sınıftayken bir doğa kulübüm vardı” dedi Whitewall Thumb. Sık sık gençleri yiyecek aramaları veya malzeme bulmaları için ormana gönderirdim. Kwong kaynağa şu anda moda ve sanatta çevreci olarak çalıştığını ve tasarımlarına sürdürülebilirlik ve iklim değişikliğini dahil ettiğini söyledi.Nick Kroll ve Lily Kwong Evli mi?

Kasım 2020'de Kroll ve Kwong, okyanus kenarında güzel bir törenle evlendiler. Çift ilk olarak 2018 yılında tanışmış ve bir kaynağa göre yeni ilişkilerinde “işler iyi gidiyor”. Dediler ki: 'Birlikte çok fazla eğleniyorlar ve ikisi de birbirlerinin son derece büyük hayranları.'

  nick kroll flört

Kroll, okyanusa bakan bir çıkıntının üzerinde poz verirken kendisinin ve Kwong'un el ele tutuştuğu düğün resepsiyonunun Polaroid fotoğrafını yükledi. Kroll, fotoğrafı Instagram'a göndererek, 'Lily Kwong'a çok minnettarım' diye ekledi.Nick Kroll ve Lily Kwong Ebeveynler mi?

Kroll ve Kwong'un ilk çocukları, bir oğlu Ocak 2021'de doğdu. Haberi bir Instagram fotoğrafında, 'Dünyaya hoşgeldin küçüğüm - güzel oğlumuz 1/21/21'de bize katıldı' yorumuyla duyurdular. “Kalplerimiz dolup taşıyor.” Doğduğundan beri gündemden uzak tutmayı başardıkları çocukları hakkında çok az şey biliniyor.

Daha: Bad Boy Nick Kyrgios kiminle çıkıyor?

Kwong, hamileliğini kendisi ve Kroll'un düğününden önce Instagram'da duyurdu. Sonsuza dek insanım @nickkroll ile küçük bir Dumpling yarattı, ”diye yazdı, bebeğinin yumruğunu tutan bir fotoğrafa. Kroll, Lily'nin yanıtına bir dizi kalp ve gülen yüz emojisi ekledi ve 'seni gerçekten seviyorum x' diye yanıtladı.Harry Styles, Don't Worry, Darling Premiere'de Nick Kroll'u Öptü mü?

Harry Styles'ın rol arkadaşına 'kustuğu' iddia edilen Don't Worry, Darling prömiyeriyle ilgili birçok tartışma oldu. Noel çamı başrol oyuncusu Florence Pugh'un yönetmen Olivia Wilde ile bariz bir 'tiff' nedeniyle fotoğraf aramasını ve medya röportajını atlama suçlamalarına. Harry, Venedik Film Festivali galası sırasında Nick'in dudaklarına bir öpücük kondurduğu için filmle ilgili konuşulacak daha çok şey var.

  nick kroll flört

Daily Mail tarafından bildirildiği gibi, Harry, Nick'i çekti ve dört dakikalık sıcak bir resepsiyon sırasında seyirci filmi tezahürat ederken onu öptü. Harry ve Nick'in paylaştığı öpücük, yalnızca izleyicinin filme verdiği vecde tepkisinin bir sonucu gibi görünüyor. Harry, Olivia ile bir ilişki içinde olmaya devam ederken, Nick ve Lily hala birlikteler. Ağustos 2022'de Harry, Rolling Stone'a Olivia ile olan bağlantısı ve çıkmaya başladıklarından beri yaşadığı bazı tepkiler hakkında konuştu ve şunları söyledi: 'Bana bağlı olmak kesinlikle zor bir duygu, bir Twitter'ın köşesi ya da her neyse.' Tek yapmak istediğim şarkı söylemekti. Bireyleri bu şekilde incitmek anlamına geliyorsa bu işe karışmak istemedim.”

Nick Kroll'un Flört Tarihi nedir?

Nick Kroll'un önceki ilişkileri ve arkadaşları hakkında fazla bilgi yok. Nick'in kiminle görüştüğünü bulmak genellikle kolay olsa da, tüm takılmalarını, kaçmalarını ve ayrılıklarını takip etmek zor olabilir. 2022'de bile süper yıldızlar, kişisel hayatlarını gizli tutma kapasiteleriyle bizi şaşırtmaya devam ediyor.

Daha: İşte Shawn Mendes Girlfriend Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Nick Kroll'un sınırlı sayıda ilişkisi var. Nick Kroll daha önce hiç evlenmedi. Nick Kroll daha önce Amy Poehler (2013 – 2015) ile evliydi. ondan çocuğu yok

Paylaş: