Öğretmenlere 5 ay uçak biletinde indirim uygulanacak

Melek Ozcelik

Türk Hava Yolları, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir kampanya düzenledi.Türk Hava Yolları (THY), öğretmenlere ve onlarla birlikte seyahat eden aileleri için iç hat seferlerimizde yüzde 25 indirim uygulayacak.Tüm öğretmenler 1 Kasım 2016 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında iç hat seferlerinde Hopa seferleri ve Anadolujet seferlerinde yüzde 25 indirimli uçacak.

İç hat öğretmen indiriminden Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışan öğretmenler ve Yüksek Öğretim Kurulu bünyesinde görev yapan öğretim üyeleri aileleriyle birlikte faydalanabilecek.

Kampanya koşulları: -İç hat öğretmen indirimi sadece Türk Hava Yolları satış ofislerinde düzenlenen biletlerde geçerlidir.

-Kampanya tarihinden önce biletleri düzenlenmiş yolcular da iç hat öğretmen indirimden faydalanabilirler.

-İç hat öğretmen indiriminden aynı rezervasyondaki aynı soyadlı en fazla 4 yolcu faydalanabilir.-Çift soyadına sahip yolcular, rezervasyon sırasında soyadı bölümüne beraber seyahat edecekleri ailesine ait soyadını girerek indirimden yararlanabilirler.

-Codeshare (ortak) uçuşlarda, Kıbrıs Ercan seferlerinde, açık biletlerde ve promosyon sınıflarında iç hat öğretmen indirimi geçerli değildir.

-İç hat öğretmen indirimi diğer indirimlerle birleştirilemez.THY

Paylaş: