Ortak Yazılı Sınav Analiz Programı (Eylül 2014)

Melek Özçelik

Veri

Boyut12.1 MB
SahibiNecdet KARABEK
Okul
İndirme961
Tarih2020-02-21 06:41:34
Ekleyenpekiyi

indir

Ortak Yazılı Sınav Analiz Programı; (Eylül 2014 Versiyonu)20 Eylül 20014 de güncellendi.

Daha önce yapmış olduğumuz Sınav Analiz Formlarında tek bir sınıfın sınav analizi yapılabilmekteydi. Ortak Sınavlar için Toplu Sınav Analiz Değerlendirmesi için istekler oluyordu. Biz de, Sınıfları 45 Öğrencilik ve 50 Soruluk Klasik Sınavlar için Ortak Sınav Analiz programını hazırladık.

Sayfalarda bazı görsel düzenlemeler yapıldı. Öğrenci isminin olmadığı satıra puan girilemeyecektir. Sınıf değişiminde öğrenci bilgisi olmayan satırda yazılı kalan puan için uyarı gelecektir. GİRİŞ sayfalarında sınıf adı seçildiği zaman soru konusu ve soru değeri görülebilecektir.

(Necdet KARABEK)

Lise Yönetmeliğinde,

Madde:45 b) Aynı derse giren öğretmenlerin ortak değerlendirme yapabilmelerine imkân vermek üzere birden fazla şubede okutulan tüm derslerin yazılı sınavları ortak yapılır ve ortak değerlendirilir. Sorular ve cevap anahtarları zümre öğretmenlerince birlikte hazırlanır ve sınav sonunda ilan edilir. Bu sınavların şube ve sınıflar bazında sınav analizleri yapılır. Konu ve kazanım eksikliği görülen öğrencilerin durumları, ders ve zümre öğretmenleri tarafından yeniden değerlendirilir.