Ozark'ta Rachel Kim? Bugün Bilmeniz Gereken Her Şey!

Melek Ozcelik
  ozark'ta rachel kimdir?

Ozark bir Netflix Orijinalidir , Bill Dubuque ve Mark Williams tarafından bir Amerikan suç drama dizisi. İlk sezon yayınlandı 21 Temmuz 2017, 10 olay.

Mali müşavir Martin aka hakkında hikaye” Marty ”, büyük bir cani ve bir Meksika tıbbı kombinasyonunun plütokratını sansürlemeye sıkıştı ve tüm plütokratları sansürlemek için Ozarks'a taşındı. Dizi olumlu eleştirilerle girildi ve izleyicilerde büyük bir başarı elde etti.İçindekilerOzark'ta Rachel Kimdir?

Tarafından tasvir edilmiştir 45 yaşındaki oyuncu Jordana Spiro, Ayrıca My Boys ve The Mob Croaker dizilerindeki yerleriyle de tanınan Garrison'ın karakteri, dizinin ilk sezonunda ilk kez sahneye çıktı. dolayısıyla Rachel Garrison, Netflix dizisi Ozark'ın ana karakteridir. Jordana Spiro onu canlandırıyor.

Ürdün Spiro 12 Nisan 1977'de doğdu. Başarılı bir Amerikalı aktris, yönetmen ve kalem. Bir aktris olarak, Jordana'nın yönettiği ve ilk gösterimini yaptığı Night Comes On adlı ilk filmi. 2018 Sundance Film Festivali.  ozark'ta rachel kimdir?

Rachel Garnizon Ozark

Rachel, Blue Cat Lodge'un sahibidir. Marty'nin plütokratı sansürlemeye dahil olduğu ilk iş. Sonuç olarak, Rachel, İsa'nın Değerli Kanı'ndaki üç suçtan tutuklandı. Kendini teslim etmek için bir anlaşma yapar. FBI Ajanı Küçük Marty'yi indirmesine yardım etmek için.

Ozark 4. Sezonda Rachel Kim?

Ruth, Florida'dan ayrıldıktan sonra taşındığı Rachel'ı görmek için dışarı çıkar. Ozarks, 4. sezonda. Ruth onu geri dönmeye ve sorunu çözmesine yardım etmeye ikna eder. Missouri Belle yazlık.Rachel aniden buluşmaya götürülür Ruth , ama geri uçmayı kabul eder. Eve döndüğünde eski bir arkadaşı olan Tuck'ı ziyaret eder ama bunu görünce çıldırır. Marty Tuck'a göz kulak olup işini kaybetmesine izin vermiyordu.

Ruth, Rachel'ı Ozark'ta Uyardı mı?

Rachel, bir keresinde Ruth'un yazlık evi yönetmesine yardım etmek için yönetmen olarak kalır Ruth adına yazlığı ve ruhsatı alır. Bu süre boyunca, Rachel Ruth'la kalır. Navarro'ya kombinasyon tetikçisi bir gece Ruth için gelir ve onun evine gider. Rachel televizyon izliyor.

Ruth, Rachel'a kaçmasını söyler ve Rachel Ruth'un silahlanması . Ruth ve Rachel, tetikçinin cesedini inşa edilmiş bir yüzme havuzunun altındaki mülke gömmek zorunda kalırlar. Ölümlü bir varlığı öldürdüğünü öğrendikten sonra yeterince endişeleniyor, ancak devam ediyor. Ruth yazlık evde.  ozark'ta rachel kimdir?

Aşağıdaki Hikaye Ozark için Gerçekten Hafif Spoiler İçeriyor.

Ozark'ın son sezonunun alternatif yarısının omuzlarında bazı uygun önemli görevler var. Sadece ana karakterlerimizin - Byrde ailesinin ve Ruth Langmore - sona erdirin, ancak aynı zamanda tüm gösterinin hikayesinin tamamlanmış olduğundan emin olun.

Bu, etkileri sabahtan geri çağırmak ve bazı durumlarda insanları gerçekten sabahtan geri getirmek anlamına gelir.

Ruth, 4. Sezon, 11. Bölüm'de Byrdes'in nehirdeki yazlık evini ele geçirmek için yardıma ihtiyaç duyduğunda. Pound of Flesh ve Hala Tekmeliyor, Tanıdığı birinin izini sürüyor, bizim de tanıdığımız, belki de onu unutmuş olabileceğimiz biri.

Ziyarete gittiği bu kişi, şimdi güneşli havada çalışıyor. Miami, Rachel Garrison. Rachel, Ozark'ın ilk iki sezonunda çok önemli bir karakterdi, ancak o zamandan beri ne görüldü ne de adı geçti. Yine de onu arayıp geri getiren Ruth, serinin sonunda etkilerin nasıl sonuçlanacağı konusunda onu çok önemli bir oyuncu yapıyor.

Ruth'un ziyarete gittiği -yine adı Rachel olan bu kadını geri alamamanızın nedeni, onun daha önce hiç görülmemesidir. Ozark 2. Sezonun sonundan beri renkli gözaltılar nedeniyle (hem Covid ile ilgili hem de değil), 2018'de neredeyse dört kat önceydi.

. Bu nedenle, güneşin etrafındaki yaklaşık dört tam geçişte, kısa sürede atılmak üzere tasarlanmış bir şovda görülmemiş bir karakteri tamamen geri döndürmezseniz. (her birinden sonra bir Netflix orijinalidir) , sizi çok fazla kınamayacağız. Ayrıca hafızanızı tazelemeye yardımcı olacağız.

  ozark'ta rachel kimdir?

Rachel, Aktris Jordana Spiro tarafından oynanır.

Ozark'taki bölüm en büyük aktris Ürdün Spiro henüz oldu, ama aynı zamanda birkaç başka şovda da komuta yerleri oldu. 2000'den 2001'e kadar önde gelen isimlerden biriydi. avcı, ödül avcısı hakkında bir gösteri (parantez içinde gerçek hayatla ilgili) Steve McQueen filmi The Hunter'ın hafifletilmesi).

Aynı zamanda, zamanının ötesinde bir melez gibi olan TBS komedisi My Boys'un dört sezonunun da başrolüydü. Yeni Kız ve Herkes Raymond'u Seviyor; dizide arkadaş grubu erkeksi olan bir spor yazarını canlandırdı.

Spiro, son zamanlarda bazı küçük ama dikkate değer filmlerde de iz bıraktı. 2021'de Jon Bernthal ve Shea Whigham ile birlikte Küçük Motor Tamiri, Netflix'te yayınlanan üç Fear Street resmiyle birlikte. 2018 yılında bir filmle yönetmenliğe adım attı. Gece Geliyor.

Sırada, yönetmenden Vegas High'da rol almaya hazırlanıyor. Gillian Robespierre . Robespierre son zamanlarda bir sürü iyi televizyon yaptı (geçen sefer yapıda birçok Sadece Cinayet vakası dahil), ancak ilk iki nokta vuruşu, korkunç Child ve Landline, her ikisi de Jenny Slate'i oynadı ve ikisi de gerçekten iyiydi.

Ozark 4. Sezon 2. Kısım'da Rachel Garrison'a Ne Oldu?

Ruth Longmor ve Sezon 4 bölüm 2'nin dördüncü vesilesiyle Miami, Florida'da Rachel'ın izini sürer.

Bir işletme sahibi ve yönetici olarak deneyimlerini kullanmaya hevesli olan R uth Rachel'dan katılmasını ister Byrdes'in yazlık evini devralan bir eş olarak.

Bazı şüphelere rağmen, Rachel Ozarklara geri döner ve Byrdes'le Marty'nin sürprizi ve Wendy'nin hoşnutsuzluğuyla yeniden bir araya gelir.

Wendy, yazlık evi devralma teklifini reddederken, Ruth, Wyatt Langmore'un malikanesinin kanuni varisi olmasının bir sonucu olarak Darlene Snell'in yazlık evdeki hisselerini devraldığını öğrenir.

Ruth ve Rachel da ziyaret ediyor Charles Wilkes ve yazlık hisselerini Rachel'ın adına satın almayı teklif eder ve o da Byrdes . O da yardım etmeyi kabul ediyor Ruth Kumar ruhsatı alabilmesi için bir hakimin yardımıyla suç sicilini düşürür.

  ozark'ta rachel kimdir?

Byrdes ayrıca bunun Ruth ve Rachel yazlık evin olgunluk kontrolünde ve Ruth, yazlık evin temiz olacağı ve Navarro ilaç kombinasyonu için plütokratları sansürlemeyeceği konusunda kararlı.

Çözüm

Ozark'ın dördüncü sezonu dönüşünü gördü Rachel Garnizon , ilk sezonda tanıtıldıktan sonra varsayılan olarak solmuş bir karakter.

Netflix drama dizisi - başrol Jason Bateman olarak Marty Byrde , ailesini başka bir yere yerleştiren bir mali günlük Ozarklar bir plütokrat aklama planı ters gittiğinde - son olaylarını 29 Nisan'da açıkladı.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: