Patpat İncelemesi 2023: Patpat'tan Satın Almaya Değer mi?

Melek Ozcelik
 Sabit İnceleme

Bu sitenin bebekler için şirin, ucuz giysiler sattığının gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünüyor musunuz? Paraya değip değmeyeceğini öğrenmek için Patpat incelemelerimize göz atın.Bebek kıyafetleri, tüm aile için uyumlu takımlar, hamile kıyafetleri, aksesuarlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm aile için kıyafet satan siteler için pek fazla seçenek yok gibi görünüyor.Patpat, bebekler için çok çeşitli sevimli kıyafetler ve ebeveynlerin ihtiyaç duyduğu diğer birçok şeyle bu ihtiyacı karşıladığını söylüyor.

Patpat hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazının tamamını okuyun:

İçindekilerPatpat Hakkında

Patpat, tüm aile için uyumlu giysiler, bebekler için giysiler, hamile kadınlar için giysiler ve daha fazlasını satan çevrimiçi bir hızlı moda mağazasıdır. Marka sevimli, iyi yapılmış ve ucuz giysiler üretiyor.

İşletme hamile kadınlar, çocuklar, çocuklar ve çok daha fazlası için kıyafet satıyor. Patpat, çok çeşitli bebek malzemeleri seçenekleri sayesinde yıllar içinde sadık bir müşteri kitlesi oluşturmuştur.

PatPat, ünlü SheIn'e çok benzeyen bir hızlı moda mağazasıdır, ancak bebekler için giysiler ve hamile kadınlar için ürünler satmaktadır.Yapışkan Ürün İncelemesi

 • Eşleştirme Setleri İncelemesi
 • Hamile Giyim İncelemesi
 • Kadın Aksesuar İncelemesi

Eşleştirme Setleri İncelemesi

 Sabit İnceleme

Noel hediyeniz veya aile fotoğrafınızla uyumlu bir kıyafete mi ihtiyacınız var? Patpat seninle ilgilenecek. Eşleşen aile setleri, sattıkları en şirin şey olabilir.

PatPat, tüm aile için ekoseler, çiçekler, tatil temaları ve daha fazlasıyla eşleşen setler satıyor. Ne kadar eğlenceli!Eşyalar da çok ucuz; çoğu set, tüm set için 15 dolardan daha ucuza mal oluyor! Bu gerçekten harika bir anlaşma.

Hamile Giyim İncelemesi

 Sabit İnceleme

Muhtemelen sadece hamileliğiniz sırasında giyebileceğiniz yeni bir hamile kıyafeti için çok para harcamak istemezsiniz. Şans eseri, PatPat'tan hamile kıyafetlerinin fiyatları geçilemez.

İncelemeler, PatPat'in kalitesinin daha pahalı isimler kadar iyi olmadığını söylüyor (örneğin, kumaş istediğinizden daha hafif olabilir), ancak muhtemelen bunu çok fazla fark etmeyeceksiniz.

Hamileyken pantolon, elbise ve üstten daha fazlasını giyebilirsiniz. PatPat, emziren anneler için hem şekillendirici hem de kıyafet satıyor.

Kadın Aksesuar İncelemesi

 Sabit İnceleme

Bu şirket, kedi gözü güneş gözlükleri, pençe saç tokaları, tüylü çoraplar, saç lastikleri ve daha fazlası gibi en yeni stillere sahip ve bunları çok düşük bir fiyata satıyorlar.

Sepetinizi doldurmaya ve minimum gönderim miktarına ulaşmaya çalışırken bu eğlenceli eklentileri unutmayın. Ayrıca, çocuklarınız için harika eşyalar var .

Müşteriler Patpat Hakkında Ne Diyor?

Genel olarak, Sitejabber ve Trustpilot gibi inceleme sitelerinde PatPat hakkında söylenecek güzel şeyler var. Gerçek müşterilerin ne düşündüğünü öğrenmek için Reddit ve diğer sitelere de baktık. İnsanların ne dediğine bir göz atalım:

 • Fiyatına göre yeterince kaliteli ürünler
 • İnanılmaz fiyatlar
 • 2-4 haftalık gönderim hızları
 • çok sayıda seçenek
 • Müşterilere büyük hizmet
 • Bazı sipariş hataları
 • Geri ödeme almakta bazı sorunlar
 • Alıcılar iade nakliye ücretini ödemek zorunda olduğundan, bazı siparişler geri gönderilmeye değmez.
 • İnce kumaşlar, yanlış etiketler ve çok uzun veya çok kısa kollar gibi bazı kalite sorunları.
 • Farklı boyutlarda bazı problemler
 • Bireysel ürün sayfalarında birçok gerçek PatPat incelemesi var.

Sonuç olarak: Patpat Yasal mı, Değerli mi?

Yüzlerce PatPat incelemesini okuduktan sonra, denemeye değer oldukları sonucuna vardık. Genel olarak, müşteriler satın alımlarından memnundu ve memnun olmadıklarında müşteri hizmetleri sorunları hızla çözdü.

Tutarsız boyut ve kalite sorunlarıyla ilgili birkaç şikayet vardı, ancak bu, inanılmaz derecede uygun fiyatlı hızlı moda perakendecilerinden alışveriş yaparken aldığınız bir risk. Düşük fiyat nedeniyle, kalite özellikle etkileyici olmayacaktır.

Bu kadar düşük fiyatlar için sağlanan ürünler çalıntıdır. Nadiren, beğenmediğiniz bir ürün alabilirsiniz, ancak tüketicilerin olumsuz deneyimlerden daha olumlu deneyimler yaşadığı görülüyor.

Tek dezavantajı, müşterilerin iade nakliye ücretini ödemesi gerektiğidir, bu da markanın yurt dışından dağıtım yapması nedeniyle pahalı olabilir. Ne satın aldığınıza bağlı olarak, bir öğenin maliyeti iade nakliyesi kadar (hatta daha az) olabilir, bu nedenle beğenmediğiniz bir şeyle baş başa kalabilirsiniz.

Ayrıca ilgili ürün sayfalarında PatPat ürün incelemelerini okumanızı öneririz. İlgilendiğiniz bir ürün üzerinde aşağı kaydırırsanız, ürünü gerçekten satın almış tüketicilerin değerlendirmelerini bulabilmeniz gerekir.

Mağazanın büyüklüğü nedeniyle çok sayıda tüketici, satın aldıkları ürünlerle ilgili değerlendirmelerini (resimler dahil) paylaşıyor. Bu değerlendirmeleri, boyut veya kalitenin yanlış olup olmadığını belirlemek için kullanabilirsiniz, böylece beğenmediğiniz bir şeyin tuzağına düşmenizi önlersiniz.

Ama sonuçta, bu markayı anne baba adaylarına veya anne baba için ucuz bir hediye arayanlara tavsiye ediyoruz. Ek olarak, aile fotoğrafı koordinasyon paketleri var.

Okumaya devam et

Paylaş: