Pretty Little Liars: Original Liars 2. Sezon – Olası Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu ve Daha Fazlası

Melek Ozcelik
  Tatlı Küçük Yalancılar: Orijinal Yalancılar Sezon 2

Pretty Little Liars, klasik gençlik dramasının popülaritesini geri getirdi, ancak bir miktar modern şeyle. Popüler dizileri duymayan çok nadirdir. Mirası geri getiren yaratıcılar, hayranlardan aynı yanıtı alan dizinin bir yan ürünü yayınladı. Dizinin ilk sezonlarının tamamlanmasının ardından hayranlar dizinin geleceğini merak ediyor. Tatlı Küçük Yalancılar: Orijinal Yalancılar Sezon 2.Pretty Little Liars serisinin hayranıysanız, Pretty Little Liars: Original Liars'ı sevme şansınız oldukça yüksek. Hayranlardan ortalama geri bildirim alan birçok yan dizi olsa da, Pretty Little Liars: Original Liars izlenmeye değerdi.Hayranları şu an itibariyle çok sevdikleri dizinin vizyona girmesini bekliyor. Pretty Little Liars: Original Liars Sezon 2'nin gerçekleşmesini sabırsızlıkla bekleyenlerden biriyseniz, makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin. İşte dizi hakkında öğrenmeniz gereken her şey.

İçindekiler

Pretty Little Liars: Original Liars Sezon 2 – Başka Sezon Olacak mı?

  Tatlı Küçük Yalancılar: Orijinal Yalancılar Sezon 2İlk sezonun tamamlanmasının ardından hayranlar diziyi izlemeye değer buldu ve gösteri sona erdi, bu da insanların dizinin başka bir sezonunun olup olmayacağını düşünmelerine neden oldu. Şu an itibariyle, dizinin geleceği için resmi bir onay yok,

Yetkililer henüz diziyle ilgili planlarını açıklamadı. Dizinin geçtiğimiz günlerde sona erdiği düşünülürse. Yaratıcıların işleriyle meşgul olması gerektiğini bilerek dizinin geleceğini tahmin etmek için çok erken olur.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Blood of Zeus 2. Sezon Çıkış Tarihi: Başka Sezon Olacak mı?Normalde, herhangi bir drama dizisinin yenilenmesi bir yıldan fazla sürebilir. Pretty Little Liars: Original Liars'ın ilk sezonu 28 Temmuz 2022'de yayınlandı ve 18 Ağustos 2022'de sona erdi. Dizinin son bölümleri yayınlanalı henüz 2 hafta oldu, daha fazlasını öğrenmek için biraz beklememiz gerekiyor. dizi hakkında.

Pretty Little Liars: Original Liars 2. Sezon – Ne Zaman Çıkacak?

Ne yazık ki, çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yok. İlk sezon henüz sona erdi ve dizinin yenileme durumunu varsaymak zor olurdu. Bununla birlikte, dizinin ilk bölümünü izleyen biri varsa, hala gösterilecek bir kaynak olduğunu bilir.

Ayrıca Netflix, popüler dizileriyle her zaman tutarlı olmuştur ve dünya çapında zaten büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pretty Little Liars söz konusu olduğunda, sizi temin ederim ki bu yan ürünün başka bir bölümü daha olacak. Pretty Little Liars: Original Liars 2. Sezonu henüz açıklanmadı. Pretty Little Liars: Original Liars Sezon 2'nin gerçekleşme şansı yüksek çünkü şovun tek bir sezon olarak kalması kararlaştırılırsa, onu önceden tanıtmayı tercih eder.Şunlar da hoşunuza gidebilir: Black Clover 5. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

Son zamanlarda, Netflix yenilenme söz konusu olduğunda gizemli kalmamaya başladı. Çoğu dizi “Mini dizi” ve “Sınırlı dizi” olarak gelmiyor. Neyse ki Pretty Little Liars: Original Liars'da bu ikisi geçerli değil ve geleceği tahmin etmenin yeterli olduğunu düşünüyoruz.

Pretty Little Liars: Original Liars Sezon 2 olacaksa, 2023'te yayınlanmasını bekliyoruz, bir dizinin yenilenmesi ve yayınlanması normalde 9 ila 10 ay sürer ve bu yüzden gösterinin önümüzdeki dönemde gerçekleşmesi için yüksek potansiyel var. yıl.

Pretty Little Liars: Original Liars 2. Sezon Oyuncular – Kim geri dönecek?

Yazarken, oyuncu kadrosu hakkında hiçbir fikrimiz yok. Uti, tamamen başka bir sezon yapmaya kararlı olan yaratıcılara kalmış. Yazar Millwood'la takım olmak ve yeni yalancılar getirmek istiyorsa. Eğer durum buysa, Bailee'yi görebiliriz. Madison (Imogen), Zaria (Faran Bryant), Chandler Kinney (Tabby), Malia Pyles (Fare) ve Maia Reficco (Noa), Mallory Bechtel (Kelly).
Şunlar da hoşunuza gidebilir: Westworld 5. Sezon: Olası Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu ve Daha Fazlası

Öte yandan dizinin farklı yollara girip annelerini takip etme şansı da olabilir. Bu öne çıkarsa, Sharon Leal (Sidney), Elena Goode (Marjorie), Lea Salonga (Elodie), Zakiya Young (Corey) ve Jennifer Ferrin'i (Martha) görebiliriz.

Yazı yazılırken, yetkililer henüz ikinci oyuncu için onaylanmış bir oyuncu kadrosu yayınlamadı. Ayrıca dizinin yeni karakterler getirip getirmeyeceğine dair herhangi bir güncelleme de yok.

Pretty Little Liars: Original Liars Sezon 2 – Bundan ne bekleyebiliriz?

İlk sezon güzel bir şekilde sona erdi ve insanları gösterinin nasıl bu kadar mükemmel bir sonla bitebileceğini düşünmeye bıraktı. Ama biliyoruz ki, hikaye ikinci sezonda da aynı kalmayacak, başlığın kendisiyle, dizinin hiçbir yalan söylememesini nasıl sağlayabiliriz?

Hayranlar dizinin Platon'u konusunda endişeli ancak şu anda onunla ilgili herhangi bir güncelleme yok, Hikaye her yöne gidebilir. Dizinin izleyicilere tamamen bilinmeyen bazı yeni projeler getirmesi için büyük şanslar var. Eğer durum buysa, arsa detaylarını öğrenmek için beklememiz gerekiyor.

Dizinin resmi fragmanı nerede?

Şu an itibariyle, drama dizisinin resmi fragmanında herhangi bir güncelleme yok. İçerik oluşturucular henüz dizinin fragmanını yayınlamadı, ancak özel bir şey olursa, size bildireceğimizden emin olacağız.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemizden daha fazlasını okuyun bu site ve yaklaşan etkinlikle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve dizi hakkında bilgi edinmelerini sağlayın.

Paylaş: