Prisma 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? İçinde Kim Olacak?

Melek Ozcelik
  Prizma Sezon 2

Prisma, muazzam başarıya imza atan popüler İtalyan dizilerinden biridir. Son zamanlarda yayınlanan ve insanların büyük ilgisini çeken dizilerden biri de hiç şüphe yok ki Prisma.Gösterinin büyük bir başarıya dönüşmesinin en önemli nedenlerinden biri, son zamanlarda insanların dikkatini çeken benzersiz hikayesidir. Gençler şovları genellikle insanlar tarafından yönetiliyor ve serinin hayranlarının şovun ikinci bölümünü merak etmesinin bir nedeni var.Maalesef dizinin yetkilileri diziyle ilgili planlarını açıklamadı. Şovun ikinci sezonunun olacağını düşünüyorsanız, aniden bunun hayalini kurmak için çok erkensiniz. Dizi yetkilileri henüz diziyle ilgili herhangi bir sonuca varmadı ve dizinin yenilenme durumunu doğrulayan resmi bir açıklama yok.

Şu anda konuyu araştırıyoruz ve diziyle ilgili herhangi bir güncelleme olursa, makalemiz aracılığıyla sizi bilgilendireceğimizden emin olacağız. Diziyle ilgili tüm özel bilgileri alabilmeniz için bu sayfaya yer işareti koymanızı rica ediyoruz.

İçindekilerPrisma 2. Sezon Yenileme Durumu: Bir Sezon Daha Gelecek mi?

Pek çok insanın ikinci sezon olasılığı hakkında spekülasyon yaptığını biliyoruz ve yetkililerin ikinci sezonda çalışması için yeterince şans olsa da dizinin geleceği hakkında herhangi bir resmi açıklamamız yok. Yazım sırasında, memurlar henüz gösterinin geleceği hakkında hiçbir şey açıklamadılar.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Mahalle 7. Sezon Yayın Tarihi: Mahalle Dizisi Son Bölümde Neler Oldu?

Pek çok internet sitesi ikinci sezon için resmi bildirimde bulunduğunu iddia ediyor ama şunu söyleyeyim, bunların hiçbiri resmi kaynaklar tarafından doğrulanmadı.Şu anda konuyu araştırıyoruz ve dizinin geleceği ile ilgili herhangi bir güncelleme olursa, bu makale aracılığıyla size haber vereceğinden emin olacaktır.

Prisma 2. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Prisma'nın ilk sezonu çoktan yayınlandı ve izleyicilerin arayacağı pek çok gümbür gümbür içerikle çıktı. Dizinin ilk sezonu biter bitmez izleyiciler dizinin geleceği hakkında spekülasyon yapmaya başladı. . Dizinin ikinci sezonu için bir çıkış tarihi olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Şunlar da hoşunuza gidebilir: The Company You Keep 2. Sezon Yayın Tarihi: Popüler ABC Draması Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Yetkililer dizinin geleceği hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Prisma'nın ikinci sezonunun ne yenileme durumu ne de yayın tarihi resmi tarafından onaylandı.

Şov bu yıl bitmeden kullanımda olursa, Prisma 2. sezonun 2024 veya 2025'te olmasını bekleyebiliriz. Şu anda konuyu araştırıyoruz ve güvenilir kaynaklardan diziyle ilgili herhangi bir şey öğrenir öğrenmez dizinin geleceği hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Prisma 2. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler Başrolde Olacak?

Serinin ilk sezonu takip ediyor Matthias Carrano Andrea olarak, Lorenzo Zürzulo Daniele rolünde ve Chiara Bordi, Carola rolünde. İkinci sezon olursa dizinin geri dönme ihtimali yüksek.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Discovery+, Home Town Takeover Sezon 2'nin Yenilendiğini Onayladı! Ne zaman Yayınlanacak?

İkinci sezonda, Prisma'nın tüm ana karakterleri geri getirmesi muhtemeldir. Tüm ana karakterler geri dönecek.

Ek olarak, gösteride bazı ek karakterler olabilir. Şov yapımcılarının şova ek karakterler getirmesi muhtemeldir.

Prisma 2. Sezon Konu: Ondan Ne Bekleyebiliriz?

Prisma'nın ilk sezonu ergenlik çağındaki çocukların hikayesini anlatıyor. Şöyle devam ediyor: “Yeni okul yılı başlar ve ikizler Andrea ve Marco, Andrea'nın geçen yıl uyuşturucu sattığı için başarısız olmasının ardından farklı sınıflara giderler; Dışarıdan mükemmel bir şekilde aynı görünmelerine rağmen ikizler çok farklıdır.

Andrea, Micol'ün resmini Daniele'ye gönderdiğine pişmandır ve şimdi başı büyük beladadır; Marco, Carola ile ilk randevusu için çok heyecanlıdır. Andrea, Carol'ın Daniele ile birlikte olduğunu ve çoktan yattıklarını öğrenir. Marco için endişelenir ve kendisi ile Carola arasındaki ilişkiyi engellemeye çalışır.

Marco ve Carola inişli çıkışlı ilişkilerini sürdürüyor; Marco, aralarını düzeltmek için Andrea'ya dönmeye çalışır, ancak erkek kardeşine ulaşmak giderek daha zor hale gelir; Daniele, Sofia'yı görmek istiyor.

Andrea, profili Nina'ya açıklarken, Daniele hala bunun arkasında kimin olduğunu merak ediyor; Bu sırada Klan Bruxelles, ana karakterlerin hayatlarında bir dönüm noktası olan yeni müzik videoları için büyük bir parti verir. Carola suçluluk duygusuyla boğuşuyor ve Nina ona Marco'ya her şeyi anlatmasını tavsiye ediyor; Marco, müzik videosu için özür diler; Andrea, Nina ile Roma'da harika bir gün geçirir.

Klan Bruxelles'in müzik videosu sosyal medyada büyük ilgi görüyor; Carola, önceki gece yaptıklarını Marco'ya itiraf eder; Marco, Andrea'ya her şeyi anlatır ve o da Daniele'ye gider. Polis tarafından tutuklandıktan sonra Andrea'nın evine olan güven tükenmiştir. Artık okula gitmek dışında evden çıkamıyor, bu yüzden öğleden sonralarını aile fabrikasında yardım ederek geçiriyor.”

Prisma 2. Sezon Resmi Fragmanı

Prisma 2. Sezon resmi fragmanını mı bekliyorsunuz? Prisma 2. sezon resmi fragmanının güncellemesini arıyorsanız, bunun için çok erken olduğunuzu söyleyeyim. Ne yazık ki yetkililer henüz dizinin durumunu ve resmi fragmandaki yeni güncellemeleri netleştirmedi. Herhangi bir güncelleme olacaksa, bu makale hakkında size bilgi vereceğinden emin olacaktır.

Bunun dışında, şans eseri görmediyseniz resmi fragman ilk sezon için o zaman işte burada.

Gösteri Nereden İzlenir?

dizi izlemek istermisin Gösteriyi izlemek istiyorsanız, o zaman gidebilirsiniz. Amazon Prime Videosu . Platform, harika bir şov, film ve web dizisi koleksiyonuna sahiptir.

Platform, izleyicilerin izlemesi için tonlarca harika dizi ve şov sunuyor. Bu tür konularda tavsiyeye ihtiyacınız varsa izlemenizi öneririz. Bayrağımız Ölüm Demektir, Üniversiteli Kızların Seks Yaşamları 3. Sezon, 'Kaldıraç: Kefaret Sezon 3', Gece Müdürü, Ve Teçhizat 2. Sezon.

Çözüm

Prisma, sosyal kötülüklerin yer aldığı harika hikayeleri izlemeyi seven insanlar için popüler programlardan biridir. Dizinin ilk sezonu resmi olarak yayınlandı ancak hayranlar dizinin gelecekteki potansiyelini merak ediyor.

Şu an itibariyle, yetkililer gösterinin geleceği hakkında henüz bir şey açıklamadı. Şu anda konuyu araştırıyoruz ve diziyle ilgili herhangi bir güncelleme olursa mutlaka size haber vereceğiz.

Bu makaleyi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. Diziyle ilgili tüm bilgilendirici şeyleri bu makaleden öğreneceğinizi umuyoruz. Bizimle geçirdiğiniz zaman ve enerji için teşekkür ederim. Bu makaleyi sizin için yazmaktan zevk alıyorum çocuklar.. diziyle ilgili daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa veya eğlence sektöründeki herhangi bir şey hakkında güncellemeler almak istiyorsanız web sitemizi takip edin, bu site.

Okumaya devam et

Paylaş: