Queer Eye 6. Sezon: Bu En Kötüden En İyiye Dönen Dizi Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Melek Ozcelik

Muhteşem beşlinin hayatları değişti ve Netflix izleyicilerinin 2018'de yeniden başlatılmasının galasından bu yana Queer Eye'da mutlu gözyaşları dökmelerine neden oldu. Ancak film endüstrisindeki diğer televizyon programlarının aksine, bu reality TV favorisi devam eden pandemiden etkilendi.

Bu COVID-19 durumunun bir sonucu olarak Queer Eye 6. sezon ertelendi. Sezonlar arasındaki uzun bekleme süresine rağmen, yayıncı dizinin güzel hikayelerinden daha fazlasını hayranlara sunmaya kendini adamış durumda çünkü dizinin çekimlerine devam etmek artık güvenli.Orijinal inanılmaz şov gibi Queer of Eye, makyaj yoluyla insanların yaşamını iyileştirmeye odaklanır. Ancak muhteşem beşlinin yeni enkarnasyonu, her bölümde profilleri çizilen sıradan insanlara veya kahramanlara yardım etmek için modanın çok ötesine geçecek.Dikkat çeken insanlar, Bobby Berk, Karamo Brown, Tan Fance, Antoni Powski ve Jonathan Van Ness'in yardımıyla ruh sağlıklarına odaklanarak, evlerini, gardıroplarını ve tarzlarını güncelleyerek hayatlarını zenginleştirmeye teşvik ediliyor.

  Queer Eye 6. SezonHer sezon fab beş yeni bir yere ziyaretler gözlemler ve bu nedenle küçük kasabalardan büyük şehirlerdeki gibi her yeri görmüşlerdir. Ve Atlanta'nın dışında Japonya'yı da içeriyor.

Altıncı sezon nihayet prömiyerini yaptıktan sonra, adamların yepyeni bir kasabayı fırtına ile ele geçirmelerini bekleyebilirsiniz, ancak yine de soru şu ki - ne zaman işe dönecekler?

İçindekilerQueer Eye 6. Sezon Netflix'te Ne Zaman Yayınlanacak?

Hayranlar, 2018'deki lansmanından bu yana her yıl iki sezon olmasını bekliyorlar. Bir sezon kışın, diğeri yaz veya sonbaharın başında yayınlanıyor. Dizinin beşinci sezonu Haziran 2020'de yayından kaldırıldı. Bu nedenle normal bir yılsa, önümüzdeki birkaç ay içinde 6. sezonu yayınlamayı bekleyebiliriz.

Ne yazık ki, böyle öngörülemeyen zamanlarda normal bir şey yok.

Ayrıca Okuyun – Büyük Haberler! Sen teksin? 9. Sezon: Paramount+ Sonunda Gösteriyi YenilediÇıkış Tarihinin Açıklanması –

Temmuz 2020'de Purewow ile yaptığı röportajda Berk, gösterinin geçtiğimiz Mart ayında Austin, Teksas'ta prodüksiyonun erken aşamalarında olduğunu açıkladı. O zaman şehir COVID salgını nedeniyle kilitlendi. Dedi ki -

“Bütün bunlar vurduğunda altıncı sezonu çekiyorduk” dedi. “Austin'de bir bölüm atlattık. Sonra ne yazık ki herkes karantinaya alındı, bu yüzden çekimi durdurmak zorunda kaldık. Ancak bu yılın bir noktasında geri döneceğiz.”

Ne yazık ki salgın, Queer Eye ekibinin 2020'de çekimlere dönmesini engelledi ve Kasım ayında Berk, Showbiz Cheat Sheet ile hayranların 6. sezon için uzun bir bekleyiş içinde olduğunu öne süren bir güncelleme paylaştı. ,' açıkladı. “Gerçek hayatta oradayız, mağazalarda, restoranlarda ve salonlardayız. İnsanlarla toplum içinde etkileşim. Bu yüzden yetenekleri, mürettebatı ve kahramanları güvende tutmak imkansız… Ama neyse ki, yakın gelecekte bir aşı olduğunu duyuyoruz ve bu aşı çıktığında muhtemelen işe iyi bir şekilde geri dönebiliriz.”

Sonunda haklıydı çünkü aşılar şimdi yuvarlanıyor ve 29 Ocak'a göre inci Berk'ten tweet, oyuncular ve ekip Austin, Texas'a geri döndü ve neyse ki yeni sezon yolda. O zamandan beri üretim çok iyi gidiyor.

Nisan sonunda, gösterinin resmi instagram hesabı, çekim fotoğrafları yayınlayarak yapım haberlerini ortaya çıkardı.

Ne yazık ki Queer  Eye 6. sezon için henüz resmi bir çıkış tarihimiz yok. Dizinin 2022'nin sonunda Netflix'e geri döneceğini umuyoruz.

Queer Eye 6. Sezonun Oyuncuları Ne Olacak?

Üretimdeki gecikme nedeniyle, Fab Five kendi projeleriyle uğraşıyor. Ancak bu Queer Eye 6. sezonda tüm oyuncu kadrosunun geri döndüğünü varsayabiliriz.

Öte yandan, şovda yer alacak yeni oyuncular hakkında bir şey söylemek için çok erken. Ayrıca önceki sezonlarda dizi hayranlarını Queer Eye'ın ilk kadın kahramanı Tammye ve ilk sezonda eski eşiyle yeniden bir araya gelen Tom gibi unutulmaz kişilerle tanıştırdı.

  Queer Eye 6. Sezon

Ancak şimdi, izleyicilerin prodüksiyona devam etmek ve bir sonraki kahraman grubunu dünyaya tanıtmak için gösteriyi beklemeleri gerektiğinden sabırlı olmaları gerekiyor.

Tanıtım videosu -

Aşağıdaki videoda Queer Eye 6. sezon resmi fragmanına göz atın. Fragmanı beğeneceğinizi ve diziyi Netflix'te izleyeceğinizi umuyoruz. Queer Eye'ın bu altıncı sezonu için gerçekten çok daha heyecanlıyız.

Queer Eye 6. Sezon Çekimleri Nerede Gerçekleşti?

Pekala, Queer Eye hayranı hazırlanın, çünkü muhteşem beşli Sezon 6'da Austin, Teksas'a gidiyorlar. Berk, çekimler durdurulduğunda gösterinin kasabada kamp kurduğunu açıkladı. Ve üretim devam ettiğinde şehrin daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyor.

Ayrıca Okuyun – Carson Kressley Partner: Herhangi Biriyle Evli mi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Berk Röportaj –

Berk, PureWow'a “Austin'in ne kadar harika olduğu hakkında yeterince konuşamam” dedi. “Ne yazık ki, şehir kapatılmadan sadece bir buçuk hafta önce oradaydım ama çok güzel bir şehir. Çok yeşil. Bu çok açık bir şehir. Bana Los Angeles'ı çok hatırlattı.”

Ayrıca döndüğünde içine dalmaktan heyecan duyduğu yemek sahnesi hakkında da bilgi verdi. “Orada yemek sahnesi sadece harika” dedi. 'Aslen Teksaslıyım - Houston'lıyım. Ve bu, Houston'a bir darbe olmasına rağmen, Houston'a bir darbe değil: Austin, Teksas'ın en iyi şehri. Gerçekten öyle.'

Tabii ki, Texas, pek de muhteşem olmayan nedenlerle son zamanlarda haberlerde çokça yer aldı. Bustle ile Şubat ayında yapılan bir röportajda Jonathan Van Ness, son yıkımdan bahsetti. Lone Star State'deki milyonların gücünü sekteye uğratan nadir bir soğuk algınlığının ve bunun 6. sezon planlarına nasıl etki edebileceğinin bir sonucu olarak.

'Bence özellikle şu anda Teksas'ta olup bitenlerin ışığında, yardıma ihtiyacı olan bir sürü ev, yardıma ihtiyacı olan bir sürü insan olacak. Bu yüzden kesinlikle işimizi bizim için kestiğimizi düşünüyorum” dedi. 'Teksas'ın biraz sevgiye, biraz umuda ve biraz da TLC'ye ihtiyacı var. Oradaki herkes için gerçekten zor bir zaman oldu. Ve yeterince güvenli olduğunda geri dönebileceğimiz için gerçekten heyecanlıyım. Ve kesinlikle bunu yapmamız için planlarımız var. ”

Ayrıca Okuyun – Demon Slayer 3. Sezon: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Resmi Fragman ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Daha Pek Çok Şey?