Raised By Wolves 3. Sezon: Şimdiye Kadar Bilmeniz Gereken Her Şey!

Melek Ozcelik
 kurtlar tarafından yetiştirildi sezon 3

Raised By Wolves 3. sezon hakkında her şeyi öğrenmek için buradaysanız, doğru sayfadasınız. Gösteriyle ilgili en son güncellemelerle sizi güncellemeye devam edelim. Şimdiye kadar sizin için öğrendiklerimize bir göz atalım. Aradığınız her şey burada.BEĞENEBİLİRSİN:- Ölmemi İsteyenler: Bu Film Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?Raised By Wolves 3. sezon tartışma konusu oldu. Taraftarlar iki sezonun ardından 3. sezonu ve çıkış tarihini bekliyordu, ancak herkes 3. sezon geri dönerse neler olabileceğinden habersiz. Final sezonu mu olacak yoksa iptal olursa dizi final sezonu olmadan bitecek mi? Daha fazlasını öğrenmek için bir göz atın.

İçindekiler

Raised By Wolves 3. Sezon Hakkında

Kurtlar tarafından yetiştirilmiş bir Amerikan bilim kurgu drama televizyon dizisidir. Dizinin prömiyeri HBO Max'te yapıldı. 3 Eylül 2020. Dizi, dünyanın yok olmasıyla sonuçlanan feci bir savaşın hikayesini takip ediyor. İki android, Baba ve Anne, Kepler-22b'de insan çocukları yetiştirmekle görevlendirilir. İnsan kolonileri dini farklılıklar tarafından tehdit ediliyor ve androidler artık insan inançlarını kontrol etmenin zor bir görev olduğuna inanıyor. kurtlar tarafından yetiştirildi sezon 3

Raised By Wolves 3. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

Raised By Wolves'un önceki sezonlarının hayranıysanız, işte size kötü bir haber. Ne yazık ki, Raised By Wolves 3. Sezon iptal edildi ve artık gelmiyor. 3 Haziran 2022'de Raised By Wolves 3. Sezonu HBO ağı tarafından iptal edildi. İkinci sezonun son bölümü yayınlandığında, karakter gelişimi, yeni hikaye ve twist and turn ile başka bir sezon bekliyorduk, ancak şov 2 sezonla tamamlandı ve ağın üçüncü sezonla diziye devam etme planı yok.

Raised by Wolves 3. Sezon Neden İptal Edildi?

Raised by Wolves, Discovery ve WarnerMedia birleşmesi nedeniyle iptal edildi. AT&T satıldı WarnerMedia (HBO'nun ana şirketi) Discovery'ye.

BEĞENEBİLİRSİN:- Blacklight Netflix: Liam Neeson, Aksiyon-drama Filminde Tekrar Döndü!HBO Max dedi ki: “Raised by Wolves'un üçüncü sezonuna devam etmesek de, yıldız oyunculara ve ekibe, yaratıcılarımız Aaron Guzikowski, Ridley Scott, David W. Zucker ve Scott Free Productions'daki tüm ekibe, gösterdikleri katkı için minnettarız. hayranlarını Kepler-22b dünyasına çekmek için güzel bir sanat ve eşsiz yetenek.”

Raised By Wolves'un Final Sezonunun Önceki Bölümleri

S2E1 : The Collective – 3 Şubat 2022
S2E2 : Yedi – 3 Şubat 2022
S2E3 : İyi Yaratıklar – 10 Şubat 2022
S2E4 : Kontrol – 17 Şubat 2022
S2E5 : Kral – 24 Şubat 2022
S2E6 : Ağaç – 3 Mart 2022
S2E7 : Besleme – 10 Mart 2022
S2E8 : Mutluluk – 17 Mart 2022

Yükseltilmiş Kurtların Önceki Sezonlarını Nereden İzleyebilirim?

Kurtlar Tarafından Yetiştirilen bir HBO ağ drama dizisi. Önceki sezonun bölümleri HBO'da Perşembe günleri 03:01 ET/12:01 PT'de yayınlandı. Raised by wolves'ın 1. ve 2. Sezonu şu anda yalnızca HBO Max'te izlenebilir durumda. kurtlar tarafından yetiştirildi sezon 3

Raised By Wolves Resmi Özeti

HBO Max'e göre, The Raised By Wolves'un resmi özeti: 'İki android, gizemli bakir bir gezegende insan çocukları yetiştirmekle görevlendirilir. Gelişmekte olan insan kolonisi, dini farklılıklar tarafından parçalanma tehdidiyle karşı karşıyayken, androidler, insanların inançlarını kontrol etmenin tehlikeli ve zor bir iş olduğunu öğrenirler.”

Raised By Wolves Oyuncular

 • Amanda Collin Anne/Lamia olarak
 • Abubakar Salim baba olarak
 • Winta McGrath Campion olarak
 • Travis Fimmel Marcus/Caleb olarak
 • Niam Algar Sue/Mary olarak
 • Ürdün Loughran Fırtına olarak
 • Ethan Hazzard Avcı olarak
 • Asya Şahı Holly olarak
 • Selina Jones büyükanne olarak
 • morgan azizi as Spin
 • James Harkness Timurlenk olarak
 • Kim Engelbrecht onuncu olarak
 • Jennifer Saayang ben Nerva'yım
 • sarmaşık Hayat olarak
 • Matthias Varela Lucius olarak
 • Peter Christoffersen Cleaver olarak

Raised By Wolves Özeti

1. Sezon Fragmanı

2. Sezon Fragmanı

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Raised by Wolves 3. sezon olacak mı?

Raised By Wolves 3. sezon 3 Haziran 2022'de iptal edildi, ağ HBO, hikayeyi bağlamak için son bir sezon olmadan dizinin fişini çekmeye karar verdiklerini açıkladı.

Raised by Wolves serisi kitaptan mı uyarlandı?

Raised by Wolves, Jennifer Lynn Barnes tarafından yazılan ve EgmontUSA tarafından yayınlanan bir genç yetişkin fantastik roman dizisidir. Seri dört kitaptan oluşuyor: Raised by Wolves (2010), Sweet Sixteen (2015), Trial by Fire (2011) ve Take by Storm (2012)

Son Sözler

Raised by Wolves'un 3. sezonunun çıkmaması özellikle yeni sezonu bekleyenler için gerçekten beklenmedik ve şaşırtıcı. Raised by wolves 3. sezonunun iptal edilmesi hakkında ne düşündüğünüzü yorum bölümünde bize bildirin.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR:- Binbaşı Grom Veba Doktoru: Bu Aksiyon Filminin Devam Filmi Olacak mı?

Makaleyi bitirmek için, umarız bu makaleyi beğenmişsinizdir. Sizi Raised by Wolves 3. Sezon ile ilgili en son bilgilerle güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bu tür en son güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.

Paylaş: