Ramona Agruma Flört: Onun İçin İdeal Eş Kim?

Melek Ozcelik
  Ramona Agrum flört

Eşsiz bir dernek. Asi Wilson ve Ramona Agruma güvenliklerine kısa bir bakış sunmadan önce, duygularını gerçekten uzun bir süre rahatlattı.



Mayıs 2022'de Wilson, flört sahnesine bir kez daha girme çabalarını incelerken başka biriyle görüştüğünü ima etti.



“Birçok kişiyle çıkmak ve sıradan olmadığını bildiğim bu deneyimi kazanmak için bilerek kendimi yönlendirmeye ihtiyacım vardı, ancak bu, neyi sevdiğimi ve onsuz neler yapabileceğimi bulmama gerçekten yardımcı oldu. ” sayfasında paylaştı U Yukarı ' Jacob Busch'tan ayrılmasının ardından podcast.



Bir ay sonra şovmen, Agruma halkıyla olan ilişkisini sanal eğlence aracılığıyla aldı. 'Bir şey aradığımı sandım Disney Prensi ... ancak belki de bu sefer gerçekten ihtiyacım olan şey bir Disney Prensesi 💗🌈💗#loveislove idi,' Wilson, yakındaki neşeli çiftin Instagram selfie'sini besteledi. Haziran 2022.

İçindekiler



Rebel Wilson'ın Yeni Kız Arkadaşı Ramona Agruma Hakkında

Bu hafta, asi Wilson verimli bir stil ve mücevher yaratıcısı olan Ramona Agruma adında bir bayanla kararlı bir ilişki içinde olduğunu açıkladı.

Wilson, Instagram'da sevgilisiyle bir özçekimin alt yazısını yazan şirin bir gönderiyle açıklama yaptı. “Bir Disney Prensi aradığımı sanıyordum… ama belki de bu sefer gerçekten ihtiyacım olan şey bir Disney Prensesiydi.

Onu etiketledi #Aşk aşktır.



  Ramona Agrum flört

Bu, Agruma'ya aşina olduğumuz şey ve bu noktaya kadar olan ilişkileri.

Ramona Agruma Nasıl Cevap Veriyor?

Agruma adında pratik bir tasarım organizasyonu kurdu. Limon Ve Limon 2021'de. Çizgi, ılımlılık ve teselliye odaklanır. Aynı şekilde savurganlık mücevherleri organizasyonuna başladı 2013 yılında DeLys, ve görünüşe göre hala markanın yaratıcı şefi.



Ayrıca, savurgan Türk mücevher organizasyonu Bee Goddess'in imaj diplomatıdır. Her iki süsleme markası da süperstarlarda görülmüştür. Hailee Steinfeld, Gwen Stefani ve Madonna.

Rebel Wilson ve Ramona Agruma Nasıl Tanıştı?

Wilson'ın sevgili arkadaşlarından aktör ve vokalist Hugh Sheridan, 2Day FM'de kasıtlı olarak onunla arkadaşını kurmaya çalıştığını söyledi. harika çift, ” ve Agruma'nın o olduğu sonucuna vardı.

Rebel'ı farklı kişilerle, Ramona'yı da farklı kişilerle ayarlıyordum. Fazladan zamanımda biraz arada kaldım, ancak Rebel Ramona gibi gerçekten zordu ”dedi.

Wilson, Mayıs ayında, kiminle görüştüğünü belirtmeden, ilişkisi hakkında People ile konuştu ve en unutulmaz tarihlerinin telefonla olduğunu söyledi.

Görüşmeden önce çok uzun bir süre telefonda konuştuk. Üstelik bu, birbirinizi tanımak için gerçekten etkili bir yöntemdi. ”dedi. 'Bu anlamda eski moda bir parçaydı - son derece içtendi.'

“Bence daha fazla öz saygı görmenin en yaygın yolundan geçerken, bir suç ortağında ihtiyacınız olan şeyin, eşdeğer bir suç ortağı gibi hisseden birine sahip olmak ve sağlam bir ilişki içinde olmak mükemmel olduğu için yetiştirildiğini hissediyorum. .

Zamanlar vardı - her eski sevgilimle söylemiyorum, mükemmeller - yine de sahip olmamam gerektiğini büyük olasılıkla tolere ettiğim birkaç zaman vardı. Bu yüzden gerçekten sağlam bir ilişki içinde olmak farklı hissettiriyor.”

  Ramona Agrum flört

Rebel Wilson ve Ramona Agruma Ne Kadardır Sevgili?

Ancak Wilson, o zamana kadar Agruma ile “Instagram yetkilisi” olmadı. Haziran 2022, bu yılın Ocak ayına kadar birlikte fotoğraflarını yayınladı. bir yere gittiler Los Angeles Koçları James Corden da dahil olmak üzere bazı arkadaşlar için oyun oynadılar ve Vanity Fair Oscar partisi birlikte.

Bir kaynak, İnsanların önceki yarım yıl boyunca her halükarda birbirleriyle çıktıklarını bilmelerini sağladı ve 'Asi'nin arkadaşlarının onu biriyle bu kadar korunaklı olarak görebilmesi son derece güzeldi' dedi.

Rebel Wilson ve Ramona Agruma Ne Kadar Ciddi?

Gerçekten de, Wilson'ın annesi Sue Bownds tüm yolu Sidney, Avustralya'dan Los Angeles, kızının yeni sevgilisiyle tanışmak için.

Sydney Morning Herald, 'O ve Agruma kısa bir zaman diliminde son derece yakınlaştılar. Wilson'ın Sydney'de yaşayan annesi Sue Bownds, geç saatlerde LA, Agruma ile buluşacak, çift ​​ise bir aileye sahip olmayı ve evlenmeyi şeffaf bir şekilde incelemiştir.”

Bu kesinlikle ciddi geliyor.

24 Haziran Cuma günü Wilson, çiftin birlikte seyahat ettiği İzlanda üzerinde soğuk bir helikopter yolculuğunun ardından Agruma ile kendisinin bir fotoğrafını paylaştı.

havalı görünmeye çalışırken donmak,' Wilson, eşleşen uzun mavi kirpi palto giydikleri Instagram Hikayesinde beste yaptı.

Bu bir kasırga hissi ve bir kasırga kaçışı.

  Ramona Agrum flört

Instagram'da son derece arkadaş canlısılar.

İlişkilerini ortaya çıkardıklarından beri, iki bayan birbirlerinin herkese açık profillerine fotoğraf ve güzel sözler paylaştılar. Temmuz 2022'de Wilson, Londra'da Wimbledon'a giderken bir fotoğrafını paylaştı.

Fotoğrafta, Wilson dokuma bir örnekte balonlu pembe bir elbise giyiyor. Wilson, kız kardeşi Liberty ile birlikteydi ve tenis harikalarıyla fotoğraf çektirmek için poz verdi. Todd Woodbridge ve Rennae Stubbs.

Rebel Wilson Sweet Selfie'de Kız Arkadaşı Ramona Agruma ile Öpücük Paylaştı

'Gerçekten memnunlar' bir kaynak son zamanlarda PEOPLE'a şunları söyledi: asi Wilson ve Ocak ayında çıkmaya başlayan kız arkadaşı Ramona Agruma.

42 yaşındaki Avustralyalı şovmen, kız arkadaşı Ramona Agruma'ya paylaştığı tatlı bir fotoğrafta öpücük verdi. Instagram Hikayesi Cuma , o ve stil/mücevher yaratıcısı, mayolarında biraz güneş alıyormuş gibi bir izlenim verdi.

Kısa süre önce, Agruma'nın onu büyük bir altın vuruşta ittiği anlamsız bir video yayınladı ve altyazıya şöyle yazdı: ' Bana bir itme verdiğin için teşekkürler sevgilim! IDK burada ne yaptığımızı… yine de her saniyesini seviyorum!”

İki ya da üç kişi, son zamanlarda birlikte Wimbledon tenis yarışmasına gittikleri İzlanda, Türkiye ve Londra gezileriyle samimi bir seyahate katıldı.

  Ramona Agrum flört

Wilson ve Agruma, geçtiğimiz ay Instagram'da tatlı bir paylaşımla ilişkilerini resmileştirdiler. “ Bir Disney Prensi aradığımı sanıyordum… ama belki de bu sefer gerçekten ihtiyacım olan şey bir Disney Prensiydi. s,” Wilson besteledi.

Çözüm

Rebel Wilson, yaz hissi modunda bir yerlerde.

Hornery, sonuçta ortaya çıkan bir segmentte “ adımlarımızı yanlış kullandık metodoloji” Wilson'ın ilişki haberlerini kapsamak için.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: