Shantaram 2. Sezon Gerçekten Olmuyor mu? İptalin Gerçek Nedeni!

Melek Ozcelik

Shantaram'ın ilk sezonu burada! Hayranların çoğunun dizinin çıkışına tanık olmaktan heyecan duyduğunu biliyorum ve olası 2. sezonla ilgili uzun süredir spekülasyonlar yapılıyor. Dizi hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak yepyeni bilgilerle karşınızdayız.Bharat Nalluri, Iain B. MacDonald ve Bronwen Hughes tarafından yönetilen dizi, her zaman izleyicilerin okuduğu popüler dizilerden biri olmuştur. Dizinin ilk sezonunu birçok kişi izledi. Dizinin geleceği ile ilgili pek çok soru sorulsa da, dizi sorumlusunun bazı ayrıntıları anlatmak istediğini biliyoruz.Korku Filmleri izlemeyi seviyor musunuz? Korku gerilim drama izlemeyi seviyorsanız işte buradalar Peacock'ta İzleyebileceğiniz En İyi Korku Filmleri.

İçindekiler

Shantaram 2. Sezon: Başka Bir Sezon Olacak mı?

Hayranların diziyle ilgili temel sorularından biri de dizinin yenilenme durumu. Dizinin yenilenme durumunu sorgulayan pek çok insan tanıyorum ve dizinin önümüzdeki yıl geleceğinin ne olacağını bilmek istiyorlar.Şunları da okumak isteyebilirsiniz: Moonbase 8 2. Sezon Sonunda Başlıyor mu? Bilmen gereken her şey

Şovmen dizinin ikinci sezonunu onaylamadığını söylemekten talihsizlik duyuyoruz. Evet, konunun yenilenme durumuyla ilgili herhangi bir detay olmadığı için birçok hayran için oldukça şok ediciydi.

Romantik şovlara var mısın? hakkında okumayı seviyorsanız romantik dizi ve filmler , favori programlarımızdan bazılarını önereceğiz.Shantaram 2. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi yetkililer tarafından resmi olarak iptal edildiğinden dizinin ikinci sezonu için herhangi bir yayın tarihi verilmedi. Yetkililer yaptığı açıklamada, 'Neleri iyi yapıp neleri iyi yapmadığımıza göre zaten yargıladım, bu yüzden sonunda burada olmak biraz gerçeküstü, çünkü bu konuda çok derindeyim. Nasıl hissedeceğimi bilmediğim uzun bir süre,” diye ekledi, “Sanırım henüz her şey yerleşmedi.”

Şunları da okumak isteyebilirsiniz: The Exchange 2. Sezon Yayın Tarihi: Yenilenecek mi, İptal mi Edilecek?

dedi Hunnam. Daha sonra, bugün hala iyileşmekte olduğu ciddi bir sırt yaralanması geçirdiği Asi Ay'ı çekmeye devam etti. 'İyileşmesi iki yıl alacak ve sağ taraftaki omurgamı yerinde tutan bağda yüzde 40'lık bir yırtık var' dedi.Dizinin çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir detay verilmedi. Dizinin ilk sezonu 2022'de yayınlandı. Çünkü ikinci sezon olması gerekiyor. 2023 yılında vizyona girecek. Ancak yetkililer, dizinin 2. sezonunun olmayacağını zaten onayladı. Bu nedenle, başka bir sezonun olasılığı hakkında spekülasyon yapmak oldukça zor.

Neden 2. Sezon Yok?

Neden ikinci sezonun olmadığını merak ediyorsanız, yetkililer henüz diziyle ilgili herhangi bir detay vermedi.

İkinci sezonun iptal edilmesinin arkasında hiçbir sebep yok. Yazma sırasında konuyu inceliyoruz ve herhangi bir güncelleme varsa, bu makale aracılığıyla size bildirdiğinizden emin olun.

Shantaram 2. Sezon Konu: Ne hakkında olacak?

İlk sezonun hikayesi şöyledir: “Bir Avustralya hapishanesinden kaçtıktan sonra Lin, Hindistan'da yeni bir hayata kucak açar ve kısa süre sonra bir aşk ve aldatma ağına karışır. Çaresiz Lin'in, Prabhu ile arkadaşlığı arttıkça yeni belgelere ihtiyacı vardır. Karla, Lisa'nın sırrını açıklar ve Lin'e olan hisleriyle boğuşur.

Şunları da okumak isteyebilirsiniz: The Madame Blanc Mysteries 3. Sezon Potansiyel Yayın Tarihi, Oyuncular, Konu ve Daha Fazlası

Sagar Wada'yı bir felaket vurduğunda Lin, topluluğun doktoru olarak devreye girer. Zhou'nun hırsları yükselir ve Khader, Lin'i saflarına çeker. Lin, önceliklerinin iki yöne çekildiğini fark eder: Sagar Wada halkı ve Khader'in yeraltı ağı. Maurizio ve Lin arasında gerilim tırmanır. Qasim Ali, Lin'in Abdullah'la olan dostluğunun ne anlama geldiğinden korkar; bu arada, Lin ve Karla yakınlaşıyor.”

Şovun ikinci sezonu olacaksa, hayranlar dizinin hikayesiyle ilerlemesini bekleyebilirler. Resmi açıklama ile showrunner'ın yenilenme durumuyla ilgili aklında bir şeyler olduğu görülüyor ama ne yazık ki stüdyo diziyi iptal etti.

Shantaram 2. Sezon: Yetkili Gösteri Hakkında Ne Dedi?

Diziyle ilgili en büyük sorulardan birinin iptal haberi olduğunu biliyorum. Dizinin iptal edilmesi, olmasını beklemedikleri hayranlar için şok edici bir haberle geldi. Ancak geçenlerde yetkili, “Hindistan'dayken bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu, viral bir bağırsak enfeksiyonu, akut solunum yolu enfeksiyonu geçirdim. Her iki gözümde konjonktivit, kulak enfeksiyonu ve sivrisinek ısırığından dang humması vardı”

Tüm bunlar göz önüne alındığında Hunnam, 'Aşılmaz gibi görünen ihtimallere rağmen ilk sezonda yapabileceğimiz en iyi işi yaptık' diye açıkladı. Ancak - dizi iptal edilmeden önce - '2. Sezon için geri dönme fırsatımız olsaydı daha iyi yapabileceğimiz bazı şeyler var. Umut, hikayeyi istediği şekilde anlatmaya devam edebilmemizdir.' Bunun 10, 20 veya 30 saat sonra olup olmadığı söylenecek. Kesin olan bir şey var: Bu metnin kendine has bir enerjisi var ve nasıl anlatılmak istiyorsa öyle anlatılmayı talep ediyor.”

Nihai Karar

Bir dizinin hayranları gelecek sezon hakkında bilgi edinmek istiyor ancak diziyle ilgili son güncelleme, dizinin 2. sezonunun olmayacağını doğruladı. Shantaram 2. Sezon'un 2. sezonunun resmi olarak iptal edildiği yetkililer tarafından resmen doğrulandı.

Bu makaleyi sizin için yazmaktan zevk alıyorum çocuklar. En sevdiğiniz şov, film serisi ve web şovu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizim tarafımızdan makaleleri okumaya devam edin. bu site, ve eğlence topluluğunda gerçekleşen yaklaşan etkinlikle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi diziyi izlemeyi seven biriyle paylaşın ve bu dizinin onaylandığını bilmelerini sağlayın.

Paylaş: