Shepherd Movie: Gizemlerle Dolu Bir Korku Filmi

Melek Ozcelik
  çoban filmi

Bu yazıda Shepherd hakkındaki en son bilgilerle sizi güncel tutacağız. Şimdi sizin için şimdiye kadar öğrendiklerimize bir göz atalım.

Çoban ne zaman serbest bırakıldı? Shepherd'da kimler oynuyor? Filmin konusu nedir? Gerçek olaylara mı dayanıyor? Çobanda kim yıldız? Sheperd'ın fragmanı mevcut mu?

Yukarıda saydığımız soruların cevabını da bilmek istediğinizi biliyoruz. Yukarıda bahsedilen soruların cevabını öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam etmenizi öneririz. Başlayalım.İçindekilerÇoban Hakkında

Çoban İngiliz korku dram filmidir. Filmin yazıp yönettiği Russell Owen . film yıldızları Tom Hughes, Kate Dickie, Gaia Weiss ve Greta Scacchi.

Çoban Kısa Bilgiler

Yöneten Russell Owen
Tarafından yazılmıştır Russell Owen
tarafından üretilen Karim Prince - Karim Prince'in En İyisi
Aslam Pervez
başrol Tom Hughes
Kate Dickie
Gaia Weiss
Greta Scacchi
sinematografi Richard Stoddard
Tarafından düzenlendi Jim Sayfa
Chris Thornton
Bu şarkı ... tarafından Callum Donaldson
Üretim şirketleri Kale Vadisi Filmi
GC Filmleri
Tarafından dağıtıldı Darkland Dağıtımı (Birleşik Krallık)
Yayın tarihleri 14 Ekim 2021 (LFF)
26 Kasım 2021 (Birleşik Krallık)
Ülke Birleşik Krallık
Dil ingilizce

  çoban filmi

Shepherd Konusu: Shepherd Ne Hakkında Her Şey?

Hamile karısı Rachel'ın yakın zamanda ölümünün ardından kabuslar gördükten sonra Eric Black, İskoç Dağlık Bölgesi'ndeki uzak bir adada çoban olarak çalışıyor. Annesi Glenys, çocukluğunun geçtiği eve ulaşırken, babasının ölümünden Eric'in onları Rachel'a bırakma kararını sorumlu tutar. Eric, alyansını göle attıktan sonra yıkılır.BEĞENEBİLİRSİN:- Ticket To Paradise Çıkış Tarihi: George Clooney ve Julia Roberts'ın Yaklaşan Rom-Com Filmi

O, Border Collie Baxter ile birlikte, yarı görüşlü Fisher tarafından adaya feribotla geldi. Bir kulübede Eric bir tatlı su kaynağında bir yüzük bulur. Eric ertesi gün uyandığında Rachel'ın sıcak çayla dolu eski fincanını görür. Bir sabah, şeytani bir Glenys'in onu bıçakladığı uyanık bir kabus görür.

Baxter kaybolur ve yoğun sis arasında onu arar ve bir vadide eski bir lüks gemi bulur. Eski bir anahtarı alır ve kabuslarından garip bir figürün peşinden koşar. Daha sonra, kaynaktan kopardığı yüzüğün, attığı alyans olduğunu öğrenir. Şimdi Rachel'ın ölümünden Eric'in sorumlu olduğu gerçeği ortaya çıkıyor. Rachel'ın ölümü sarhoş araba kullanması nedeniyle oldu.

BEĞENEBİLİRSİN:- Her Şey Her Yerde Aynı Anda: Absürtlüğün FilmiEric karada uyanır ve polis onu sorguladığında, İtiraf şimdi sarhoş sürüş nedeniyle, onu ve Rachel'ı taşıyan arabanın bir uçurumun kenarına düştüğünü ortaya çıkardı. Fisher, Eric'e Rachel'ın ölümünden sonra, kaçarak kuralları çiğnediği için öfkelenir.

Çoban Oyuncular

  • Tom Hughes Eric Siyah olarak
  • Gaia Weiss Rachel Siyah olarak
  • Greta Scacchi Glenys Black olarak

Çoban Yayını: Zaten Çıktı mı?

14 Ekim 2021'de Shepherd, dünya prömiyerini BFI Londra Film Festivali'nde yaptı ve 26 Kasım 2021'de Darkland Distribution tarafından Birleşik Krallık'ta gösterime girdi.

Çoban Fragmanı: Mevcut mu?

İşte Shepherd'ın fragmanı. İzlemek için aşağıya bakın.Çoban nerede çekiliyor?

Filmin çekimleri Şubat 2019'da başladı ve İskoçya ve Galler'de çekildi. Ana çekimler Mull Adası'nda çekildi ve iç mekan sahneleri Dumbarton'daki BBC Stüdyolarında çekildi.

Çoban Netflix'te mi?

Çoban şu anda mevcut Netflix . Filmi henüz izlemediyseniz, Netflix'ten kolayca öğrenebilirsiniz. Peki ne bekliyorsun? Gidin ve izleyin.

Son Sözler

Makaleyi bitirmek için, umarız bu makaleyi okumaktan zevk almışsınızdır. Shepherd ile ilgili en son bilgileri size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Çoban, zina eden karısının gizemli ölümünden sonra kaybolan Eric Black'in hikayesini anlatan 2021 yapımı bir film. Geçmişinden uzaklaşmak için bir Çoban olarak bir iş bulur, ancak kendisini görkemli, hava şartlarından etkilenen bir adada tek başına kapana kısılmış bulur ve o sırada onunla garip olaylar olmaya başlar. Rachel'ın ölümüyle ilgili gizemli gerçekle doğrudan bağlantılı olaylar. Film, yukarıda makalede belirtildiği gibi zaten serbest bırakıldı.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR:- Aksiyon Filmlerinin En Badass 10 Kadını: Aksiyon Filmlerindeki Badass Woman'ı mı Arıyorsunuz?

İşte bu yazıda, filmle ilgili en son bilgileri ekledik. Gelecekte önümüze yeni bir bilgi çıkarsa, sizi bu bilgilerle güncel tutacağımızdan emin olacağız. Yaklaşan tüm bilgiler, yeni bir şey çıkar çıkmaz bu sayfada güncellenecektir. Daha fazla bu tür son güncelleme için bizi izlemeye devam edin. Ayrıca aşağıdan görüş paylaşabilirsiniz.

Paylaş: