Shotgun Wedding (2022) Filmi: Bu Filmde Yeni Ne Var?

Melek Ozcelik
 av tüfeği düğün filmi 2022

Bu yazıda Shotgun Wedding ile ilgili en son bilgilerle sizi güncellemeye devam edeceğiz. Aradığınız her şey burada. Şimdi sizin için şimdiye kadar öğrendiklerimize bir göz atalım.

Shotgun Wedding ne zaman çıkacak? Shotgun Wedding'de kimler oynuyor? Filmin konusu nedir? Gerçek olaylara mı dayanıyor? Filmi nereden izleyebilirim? Filmin fragmanı çıktı mı? Film nasıl bitecek?DAHA FAZLASI İÇİN:- Harry Potter Gibi Filmler: Potter Kafa Seviyesinde Olan 5 Büyülü Film!Yukarıda saydığımız soruların cevabını da bilmek istediğinizi biliyoruz. Bu makaleyi okumaya devam etmenizi öneririz. Başlayalım

İçindekiler

Av Tüfeği Düğünü Hakkında: Giriş

Shotgun Wedding, yakında çıkacak bir Amerikan romantik komedi aksiyon filmi. Filmin yönetmenliğini Jason Moore tarafından bir senaryodan işaret çekiç ve Liz Meriwether . film yıldızları Jennifer Lopez ve Josh Duhamel .Shotgun Wedding Kısa Bilgiler: Biyo Profiline Bir Göz Atalım

Yöneten Jason Moore
Senaryo işaret çekiç
Liz Meriwether
Hikaye işaret çekiç
tarafından üretilen Elaine Goldsmith-Thomas
Jennifer Lopez
benny medine
David Hoberman
Todd Liberman
Jennifer'ın oynadığı Lopez
Josh Duhamel
Sonia Braga
Jennifer Coolidge
Lenny Kravitz
cıvıl cıvıl
sinematografi Peter Deming
Bu şarkı ... tarafından Pinar Toprak
Üretim şirketleri aslan kapısı
Mandeville Filmleri
Nuyorican Productions
Tarafından dağıtıldı Amazon Stüdyoları
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Dil ingilizce

Av Tüfeği Düğün Konusu: Filmin Konusu Ne?

Film evlilik fikrini gösteriyor. Tüm arkadaşlarının ve ailesinin huzurunda muhteşem bir varış noktası düğünü planlayan çiftleri yakalar.

DEVAMINI OKU:- Netflix: Beklenenden Daha Uzun Süre Beklemeniz Gereken Dizi ve Filmlerin ListesiAncak çift, hayatlarının geri kalanını birlikte geçireceklerinden emin olup olmadıklarını merak etmeye başlar. Düğün partisi suçlular tarafından rehin alındığında hikaye ters gidiyor. Şimdi çift ailelerini kurtarmak için birlikte çalışacak.

Çift olarak ailelerini kurtarırken ilk etapta neden aşık olduklarını anlarlar. Ayrıca ailelerini güvende tutuyorlar.

 av tüfeği düğün filmi 2022

Shotgun Wedding Oyuncular: Filmde Kimler Başlıyor?

 • Jennifer Lopez Darcy olarak
 • Josh Duhamel Tom Sonia Braga olarak
 • Jennifer Coolidge Carol olarak
 • Lenny Kravitz Sean olarak
 • cıvıl cıvıl Robert olarak
 • D'Arcy Carden Harriet olarak
 • selena bronzluk Marge olarak
 • Desmin Borges Ricky olarak
 • Alex Mallari Jr. Köpek-Yüz olarak
 • Callie Hernandez Jamie olarak
 • Steve Coulter larry olarak
 • Maria del Mar Fernandez Amanda olarak
 • Hector Gonz Joel olarak

Av Tüfeği Düğün Fragmanı: Zaten Çıktı mı?

Evet, av tüfeği düğününün fragmanı şimdiden çıktı. Fragmanın tamamını izlemek için aşağıya bakın.Shotgun Wedding Release: Ne Zaman ve Nerede İzleyebilirim?

Film ilk olarak Lionsgate tarafından sinemalarda gösterime sunuldu. 29 Haziran 2022 . Yine de, Mart 2022'de Amazon Studios, filmin haklarını aldı ve şimdi dijital olarak piyasaya sürülecek. Prime Video .

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Av tüfeği düğünü nerede çekiliyor?

Film Dominik Cumhuriyeti'nde çekildi.

Av tüfeği düğünü ne hakkında?

Film, Darcy (Lopez) ve Tom'un (Duhamel) düğününü kutlarken hayatlarının en mutlu günü olması gereken iki ateşli aileyi bir araya getiriyor. Suçlular tarafından rehin alındıktan sonra, sonunda birlikte güvende ve mutlu olurlar.

2022 Av Tüfeği Düğününü nereden izleyebilirim?

Film Amazon Prime Video'da yayınlanacak. Filmi izlemek için prime video'da aktif bir hesabınızın olması gerekir.

Son Sözler

Makaleyi bitirmek için, umarız bu makaleyi okumaktan zevk almışsınızdır. Av Tüfeği Düğünü ile ilgili en son bilgileri size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Shotgun Wedding yakında çıkacak bir film. Amazon Prime'da satışa sunulacak. Yukarıda bahsedildiği gibi, film, tüm karmaşaya rağmen, sonunda çiftin neden birbirlerine aşık olduklarını anladıkları bir düğün fikrini gösteriyor. Filmde aile ve düğün teması var. Hayranlar bu romantik filmi bekliyor ve Shotgun Wedding'in daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyoruz. Bakalım film eleştirmenlerden ve izleyicilerden ne gibi yorumlar alacak. Film zaten hayranları film hakkında heyecanlandırdı, bu yüzden Shotgun düğününü izlemek için sabırsızlanan hayranlardan biriyseniz, bu makalenin size aradığınız her güncellemeyi sağladığını umuyoruz.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR:- Tek Parça Filmler: Bu Filmler Nelerdir ve Onları Nasıl Sevmeniz Gerektiğine İlişkin İdeal Yöntem?

Burada thr film ile ilgili en son güncellemeleri ekledik. Bununla birlikte, gelecekte yolumuza yeni bir bilgi gelirse, sizi bu bilgilerle güncel tutacağımızdan emin olacağız. Yaklaşan tüm bilgiler yakında bu sayfada güncellenecektir. Daha fazla bu tür son güncelleme için bizi izlemeye devam edin. Ayrıca aşağıdan görüş paylaşabilirsiniz.

Paylaş: