Sıcak veya Kompozit Görüntüler: İşte Yüz Dönüşümlerini Kullanmanın En İyi Yolu!

Melek Ozcelik
  sıcak veya bileşik olmayan görüntüler

İnternet bugünlerde yol tarifi yapmak ve takip etmekle bağlantılı. Herhangi bir dijital medya aşamasını ziyaret ettiğinizi varsayarsak, muhtemelen web'de ısrarla dolaşan birçok kalıptan birden fazlasını çalıştıracaksınız. Bu günlerde ünlü sosyal medya destinasyonlarından biri Tiktok .

Bir “ Sıcak veya Kompozit Görüntüler bir web sansasyonuna dönüşen desen. Sonuç olarak, Instagram gibi birçok dijital medya platformu var, Facebook, WorldNoor ve çeşitli diğerleri. Genellikle birçok kişinin bu aşamalarda takip etmeye başladığı birkaç çeşit kalıp ve viral kayıt vardır.Bireyler, sosyal medya platformları aracılığıyla kendi kayıtlarını yayınlayarak kalıpları aramayı ve bunun bir parçası olmayı severler. Tik Tok'ta yayın yapmaya başlayan popüler bir kalıp, Sıcak veya Kompozit Görüntüler . Bu kursu takip eden kişiler, kompozit resimlerle yaptıkları kayıtları Tik Tok'ta paylaştılar.Bu kalıba tam olarak aşina olmak için tüm makaleyi okuyun. Ve Tik Tok müşterilerinin Hot or Not Composite Görüntülerini nasıl yaptıkları.

  sıcak veya bileşik olmayan görüntülerİçindekiler

Sıcak veya Kompozit Görüntü Trendi Nedir?

Hot Or Not Composite Images, Tik Tok'un ünlü bir sosyal medya eğlence vakfı olan yeni bir moda. Bu model viral hale geliyor. Ayrıca, her Tik Tok müşterisinin kendi videosunu çekmesini sağlayan bir tür testtir. TikTok Sıcak veya Bileşik Olmayan Görüntüler .

Bu Tik Tok desen resminin adı Çekici Yüz Ölçeği bir bireyin ilgi çekici kalitesini görmek için kullanılır. Ve Tik Tok, fotoğrafları dikkate alarak bireyi derecelendirir. 0 ila 10. Daha sonra, bir birey için 0 en düşük ve 10 en yüksek en yoğun derecedir.Bu viral desen Sadece Tok, bir bireyden başlayarak diğerine değişen herkese değerlendirmeler yapar. bu Çekici Yüz ölçeği tarafından planlanıyor Pierre Tourigny'nin fotoğrafı. Tourigny, Kanada'dan bir görüntü alıcı ve ölçüm mühendisidir.

Kompozit Görüntüler Nelerdir?

bileşik resim tek bir resmi çerçevelemek için birleştirilen en az iki resmin karışımıdır. Bileşik bir resim yapmanın en yaygın olarak bilinen yolu olsa da, temel bir görev gibi görünmektedir. Dikkat çekici bir geriye doğru ve yetenekli görsel yaratıcılar tarafından bile bitirmek için daha fazla şans alıyor.

Neyse ki, kompozit görüntü oluşturma yazılımı Çekici Yüz Ölçeği bir görüntü oluşturmak için daha fazla fırsat almaz. Üstelik, aslında iki veya üç dakika gerektirir. bu tik tok programı konsolide eder 15 fotoğraf ve yalnız bir resim tasarlar. Bu şekilde bireyin cazibesine göre derecelendirir.TikTok Sıcak mı Kompozit Görüntüler Çekiciliğinizi Belirler mi?

Tik tok Sıcak veya Kompozit Görüntüler program sadece eğlence amaçlı oluşturulmuştur. Ayrıca, istisnai olarak ciddi bir şekilde ele alınmamalıdır. Açıkçası, program tarafından sunulan bir resim, bir bireyin çekiciliğini seçemez.

  sıcak veya bileşik olmayan görüntüler

Bu satırlar boyunca, bu programın nedeni ile karıştırılmalıdır. bu şekilde, ben f korkunç bir puan alırsan . Üzülmemelisiniz. Belki, fotoğrafınıza aynı şekilde fotoğrafları etkileyebilecek farklı ışık ayarları eklemeyi tekrar deneyebilirsiniz.

Viral Trendler ve Viral Müzik

Bir göz atmak Tik Tok , muhtemelen birçok sürekli viral kayıt yaşadınız. Ayrıca, belirli bir müzik veya şarkı setinin olduğu zorluklar olabilir. Çoğunlukla bunun nedeni, bölümlerin bir şekilde testle eşleşmesidir.

Bunda Çekici Yüz Ölçeği mücadelesi, kullanılan müzik tepenin Kralı . Birden fazla yerde kullanılır 40.000 TikTok Bu kursu takip eden kayıtlar.

TikTok'ta Kompozit Görüntü Videosu Nasıl Oluşturulur?

Eğer bunu deneyeceksen tik tok desen , esasen bu araçları takip edin ve aslında hareketli bir video yapmak isteyecektir.

  1. Film rulosunu hareket ettirmek için kompozit görüntü kafesini kaydedin
  2. Şu andan itibaren, arama çubuğunda Şekil Değiştirme terimini arayın
  3. Etki sembolünü seçin
  4. Kompozit resmi göm
  5. Sonuçta, kayıt düğmesidir ve kanalın çalışmasını görün

Bu araçları kullanarak videonuzu yapın ve videonuzu paylaştığınızdan emin olun. Tik Tok'ta temyiz videosu.

TikTok'un 'Hot or Not' Trendi Her Türlü Sorunlu ve İşte Nedeni

hazır olduğunuzu varsayarsak TikTok görünüşünüze keyfi olarak karar vererek etki, ayrıca içine atlayabilirsiniz. 'eğlence. ” Bunun nedeni, TikTok kullanıcıları olup olmadıklarını görmek için bileşik görüntüler kullanıyor olmalarıdır. 'çekici mi değil mi.'

Bu ' çekici mi değil mi ” kalıbı, bireylerin büyük isimlerini benzer bulmak için kullandıkları aynı Şekil Değiştirme etkisini kullanır. Marvel çiftleri r ve hatta kimlikleri.

Yine de, daha önce bahsettiğimiz gibi, benzerleri bulmanın etkisi o kadar uygun değildir, bu nedenle kilometreniz değişebilir. Ve katı zihinsel benlik görüşüne sahip birçok insandan biriyseniz, bu özel kalıbı tamamen kaldırmanızı öneririz.

  sıcak veya bileşik olmayan görüntüler

Desen, varsayılan ' Çekici Yüz Skalası e” fotoğraflarına dayanmaktadır. Sıcak veya Değil sitesi.

TikTok kullanıcılarının kendilerini karşılaştırdığı görüntü “ Çekici Yüz Ölçeği Gatineau, Kanada'dan bir fotoğraf meraklısı ve istatistik programcısı olduğunu ilan eden bir Flickr kullanıcısı olan Pierre Tourigny tarafından oluşturuldu.

Ölçeği paylaştığı noktada Flickr 2006'da Pierre, 'bireylerin diğerlerinin çekiciliğini bir ölçekte değerlendirdiği' Hot or Not sitesinden ayrılmış bir dizi fotoğraftan 30 bileşik görüntü oluşturduğunu besteledi. f 1 ila 10 ' ve ' yüzlerce hatta binlerce bireysel derecelendirmeye dayalı ortalama bir puanın ortaya çıkması birkaç gün sürer ' gibi açıkladı.

Pierre, görüntüleri indirdiğini, sıralamaya göre sıraladığını ve SquirlzMorph yazılımını çok biçimli sıralama gruplamaları oluşturmak için kullandığını söyledi.

'Portreler sisli çünkü kaynak görüntüler hareket, saç stilleri, gözlükler ve benzerlerindeki kontrastlarla düşük hedefli, bu yüzden morf için sadece 36 kontrol odağı kullanabildim. o ekledi.

Pierre'in sonucu? Her şeyden önce, morflar 'yüz asimetrileri ve cilt kusurları ortalamanın dışında olduğu için genellikle kaynaklarından daha güzel olacaklardır' ve ikincisi, “şişman çekici değil ” (Kabul ediyor veya katılıyorsanız, lütfen toplumun şişman fobisi konusunu okuyun.)

  sıcak veya bileşik olmayan görüntüler

Çözüm

Sıcak veya Kompozit Görüntüler ünlü ve hareketli bir kanaldır Tik Tok. Birçok kişi tarafından kullanılır ve ayrıca paylaşılır. bu Çekici Yüz Ölçeği Herhangi bir bireyin ilgi çekici kalitesini seçmek için kullanılır ve onları 0 ile 10 arasında derecelendirir.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: