Solo Leveling 199. Bölüm Yayın Tarihi, Spoiler Uyarısı, Beklenen Konu, Nerede Okunmalı ve Daha Fazlası!

Melek Ozcelik
  Solo Leveling Bölüm 199

Çizgi romanlar kısa ve kolay bir eğlence şeklidir. Manga ve Manhwa, bize bir dizi harika çizgi roman dizisi sağlayan yayıncılardan ikisi. Bölümün planlanan sürümü heyecanı daha da artırıyor.Bu yazıda, Solo Seviye Atlama serisinin yeni bölümüyle ilgili gerçekleri derinlemesine araştıracağız.Yeni bölümün yayın tarihi belli oldu. Evet, doğru okudunuz. Bırakma tarihini bilmek ister misiniz? Özel dizinizin önümüzdeki bölümde alacağı heyecan verici dönüşleri de bilmek ister misiniz?

Bu sorulara cevabınız evet ise, o zaman bu makalenin tamamını okumaya ve Solo Seviye Atlama serisinin yaklaşan 199. bölümünün bazı harika ayrıntılarını keşfetmeye geçelim.

İçindekilerSolo Seviyelendirme Bölüm 199'un Çıkış Tarihi Nedir?

İlk şeyler önce gelir. Sağ?

Biliyorum hepiniz önce diğer detaylar yerine gelecek bölümün yayın tarihini merak ediyorsunuz. Öyleyse başlayalım.

Yakında çıkacak olan Solo Seviye Atlama Bölüm 199'un tamamı açıklanacak. 24 Mayıs 2023 . Sadece 2 gün kaldı. Bu yüzden, emniyet kemerlerinizi bağlayın ve Solo Leveling'in bu gelecek 199. bölümünün keyfini çıkarmak için zamanınızı buna göre planlayın.Buna ek olarak, bulunduğunuz yere göre değişebilen bölümün yayınlanma saatine bir göz atmanızı önereceğim.

Saat dilimi Saat ve Tarih
Hindistan Standart Saati 24 Mayıs 2023 22:30
Kore Standart Saati 25 Mayıs 2023 00:01
New York 24 Mayıs 2023 11:00
Pasifik zaman dilimi 08:00 24 Mayıs 2023
Orta Avrupa Saati 05:00 24 Mayıs 2023
Doğu Avrupa Saati 06:00 24 Mayıs 2023
Japon Standart Saati 25 Mayıs 2023 00:01
Doğu Endonezya Saati 25 Mayıs 2023 00:01
Avustralya Başkent Bölgesi 25 Mayıs 2023 00:31

Solo Leveling 199. Bölüm Nerede Okunmalı?

  Solo Leveling Bölüm 199

Solo Leveling'in yaklaşan 199. bölümünden yararlanacak birçok platform var. En güvenilirleri Kakao Webtoon, Kakao Page ve gevrek rulo ve bölümleri İngilizce okumak istiyorsanız TappyToon'a gidebilirsiniz. tapas , ve Mangakakalot.Bu platformlar size gelecek tüm bölümleri ve kaçırmış olabileceğiniz geçmiş bölümleri sağlayacaktır.

Şimdi devam edelim ve yeni bölümün beklenen hikayesine bir göz atalım.

Solo Seviye Atlama Bölüm 199'un Beklenen Hikayesi Nedir?

Söyleyebileceğimiz ilk ve en kolay varsayım, hikayenin aynı olay örgüsüyle devam edeceğidir. Bunun çok iyi farkında olduğunuzu biliyorum.

  Solo Leveling Bölüm 199

Kaynaklar, bir sonraki bölümün bize Jin Woo'yu uzun süredir görmediği için bazı ipuçları vereceğini derledi.

Ayrıca, bölümün en şaşırtıcı kısmı, Suho'nun babasıyla kavga ettiğini görmek olacaktır. Öyleyse hikayenin ne yöne gideceğini görmek için hep birlikte bekleyelim.

Solo Leveling Bölüm 199: Spoiler!

Solo Leveling serisinin gelecek 199. bölümü için şimdiye kadar hiçbir spoiler yayınlanmadığını belirtmek için ne yazık ki.

Seriye olan heyecanınızı devam ettirmek için 199. bölümün resmi çıkış tarihinden bir gün önce yapımcılar tarafından spoiler paylaşılabileceği kaynaklar tarafından tahmin ediliyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir Eleceed 247. Bölüm Yayın Tarihi, Nerede Okunmalı Ve Spoiler!

Solo Seviye Atlama Bölüm 198 - Özet'te Ne Oldu?

Solo Leveling'in 198. son bölümünde , Sung Suho ve Tusk arasındaki kavgayı okuduk. Suho, kavgaya aşırı derecede dahil olmuş ve güçlü bir hareketle tüm canavarları fethediyordu. O anda, Igris bir kez daha geldi ve ona Lord Yardımcısı diyerek Suho'yu ateşledi. Suho aniden ona tekme attı ve gücünü ifade etti.

Suho, güçlü iradesi ve kararlılığıyla sürekli olarak canavarlarla savaşıyordu ama bir noktada, mevcut güçlerinin canavarlarla bu kadar uzun süre yüzleşmesine izin vermeyeceğini biliyordu. Bu nedenle bir güçlendirme yapmaya karar verdi ve sonunda başardı.

  Solo Leveling Bölüm 199

Güçlendirme, tüm canavarları tek seferde yenmesine yardımcı oldu ve ardından Suho'ya göre sahne patronu Tusk ile karşı karşıya geldi.

Daha sonra Bellion ile çatıştı. Bellion'u gören Suho, Bellion'un tüm gölge canavarların en güçlüsü olduğunu ve Ballion'u güçleriyle kolayca yenemeyeceğini hemen anladı.

Suho dövüşürken Bellion'a neden ona Lord Yardımcısı diye hitap ettiğini sorguladı. Eğer Suho lord ise, Lord Yardımcısı olarak değil, Lord olarak çağrılmalı yoksa bunun arkasında başka bir sebep var mı?

Kısa süre sonra Suho, ejderhanın üzerinde bir kişi gördüğü için Bellion'un usta olmadığını anladı. Bölüm, Suho'nun ejderha hakkında Sung Jinwoo'ya bir bakış atmasıyla sona erdi.

Devamını oku Paralı Asker Kaydı 137. Bölüm Yayın Tarihi: Spoiler İçin Kontrol Edin!

sonsöz

Özetle yazı, 24 Mayıs 2023 tarihinde paylaşılması planlanan Solo Leveling serisinin yakında çıkacak olan 199. Spoiler henüz yayınlanmadı, ancak yarın düşeceği varsayılıyor.

Bu bağlamda ortaya çıkan yeni gelişmeleri veya ilerlemeleri sizinle paylaşacağız. Bizi izlemeye devam edin ve bize geri dönmeye devam edin. Her şeyden önce eklemeyi unutmayın web sitemiz kolay erişim için sık kullanılanlar listenize ekleyin.

Okumaya devam et

Paylaş: