Sonunda Baki 4. Sezon Netflix'te! En son güncellemeler

Melek Ozcelik
  Siyah Sezon 4

Zamanla anime serilerinin sayısı artıyor. Her zaman daha fazla anime dizisi oluşturulup piyasaya sürüldüğü için, çevrimiçi platformların buna atlaması önemli hale geldi. Sonuç olarak, büyük ölçüde çevrimiçi akış platformları, popülerliklerine daha fazla başarı getiren anime şovları oluşturmakla da ilgileniyor. Tüm bu akış platformlarından Netflix, iyi bilinen ve yeniden yayınlanan popüler dizilerden bazılarını getiren önde gelen yerlerden biridir. Bununla birlikte, 4. Sezonu yanlış anlaşılmalar nedeniyle çokça ilgi gören 'Baki' gibi şovlarını da yaratıyorlar. Hayranlar Baki Sezon 4'ün geleceğini merak ediyor.Bir deyiş vardır, 'Gerçeğe Git ya da Eve Git' ve bir fitness manyağı olan veya vücudunu geliştirmekle ilgilenen bir kişi bunun farkındadır. Kendinizi kötü hissediyorsanız ve spor salonu için yaptığınız eylemden şüphe duyuyorsanız, Baki gibisi yoktur. Baki, yalnızca ilginizi çekmekle kalmayıp aynı zamanda sizi spor salonuna gitmek için heyecanlandıran şaşırtıcı bir olay örgüsü sunan harika bir aksiyon ve drama anime dizisidir.Kendilerini üstün kılmak için motive olmayanlar, en azından bir kez Baki'yi izlerler. Baki, resmi olarak üç sezon yayınlayan Netflix'e özel bir anime dizisidir.

Üç bölüm yayınladıktan sonra izleyiciler, dizinin daha fazla sezona ulaşmasını dört gözle bekliyor. Animenin çıkmasını sabırsızlıkla bekleyenlerdenseniz bu yazı tam size göre. Baki 4. Sezonun olup olmayacağını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

İçindekilerBaki 4. Sezon: Başka Sezon Olacak mı?

Keisuke Itagaki tarafından yaratılan ve ilk olarak Weekly Shōnen Champion dergisinde yayınlanan Bkai, 1991'de yayınlanmaya başlayan oldukça kalabalık bir dizi. Şaşırtıcı bir şekilde, dizinin stüdyo tarafından uyarlanması çok zaman alıyor. Ancak anime dizisi yayına girdiğinde gösteriyi beğenen binlerce kişi vardı.

Baki, Baki'nin hikayesini ve mutlak adaleti getirme ve en güçlü olma yolculuğunu içeren Dövüş sanatından ilham alan bir anime dizisidir. Dizi başlarken Baki'nin hikayesini inceliyoruz ve hayatını ve yaşadığı tüm zorlukları öğreniyoruz.Şunlar da hoşunuza gidebilir: Westworld 5. Sezon: Olası Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu ve Daha Fazlası

Harika bir aksiyon animesi olmasının yanı sıra, Baki harika bir hikaye çıkardı ve karakterler büyük bir başarıya imza attı. En önemli olaylardan biri, kişisel hikayeleri gösterinin büyüklüğünü gösteren inanılmaz karakterler.

Neyse ki, Netflix şovla devam edeceğini duyurdu. Anime serisi şimdiden çok popüler oldu ve serinin yenilenmesi için tüm nedenleri var. Akış platformunun şov ile ilerlemeye ve gelecek sezon için çalışmaya karar verdiği belirtilmelidir. Sadece bu değil, Baki'nin dördüncü bölümü “Baki Hanma: Ogre'nin Oğlu” olarak bilinecek. Baki Sezon 4'ün adı Netflix tarafından zaten belirtilmişti.Baki 4. Sezon Konusu: Konu Çizgisi Ne Olacak?

  Siyah Sezon 4 Dövüş sanatı anime serisi Baki, sadece babası Yujiro'yu yenmek isteyen bir genç olan Baki Hanma'nın etrafında dönüyor. Hikaye, babasının gerçek benliğini öğrenen bir genç olan Baki ile başlar.

Hayatında bir kez babasını yenmek için uzun yıllar kendini geliştirmeye ve eğitmeye başladı. Dünyanın en güçlü dövüş sanatı dövüşçülerinden biri olarak kabul edilen Yujiro Hanma'yı yiyerek kendisiyle gurur duymak istediği için değil, annesinin ölümünün intikamını almak için.

Baki'nin en ilham verici yolculuklarından biri, bugün sahip olduklarını kazanmak için yıllarca nasıl sıkı çalıştığını görmek, halter yolculuğunun nasıl zorlaştığını ve mevsimden bağımsız olarak kendini nasıl eğittiğini görüyoruz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Fear the Walking Dead 8. Sezon: AMC Sekizinci Sezonunu Duyurdu!

Diziyi cömert yapan şey, diğer karakterlerin hikayeye nasıl bağlandığıdır, şovun nasıl tek bir karaktere sahip olduğunu görüyoruz, savaş alanında kaybeden büyük savaşçı. Birçok karakter Yujiro'nun yoluna çıktıktan sonra hayatını kaybetmiştir ve Baki onun gururunu ve kibrini kırmak ister. Dördüncü sezonda muhtemelen hikaye ile hareket edeceğiz ve hikayenin nasıl daha ilginç hale geldiğini göreceğiz.

Şu an itibariyle dördüncü bölümde ne olacağına dair resmi bir onay yok ama muhtemelen “Büyük Ratai Turnuvası” olaylarını takip edeceğini tahmin ediyoruz. Devam filmi gösteriyi büyük ölçüde etkileyecek ve sadık bir uyarlama olacak.

Baki 4. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

  Baki 4. Sezon Yayın Tarihi

Yazma sırasında, Baki Serisinin gelecek bölümü hakkında sınırlı bilgi vardı. Şüphesiz Baki ilk sezonunu 2018'de yayınladı. Anime dizisi dünya çapında büyük beğeni topladı ve bu da Netflix'i dizide daha fazla çalışmak için heyecanlandırıyor.

Habere göre Baki Sezon 4 resmi olarak yeşil ışık yaktı ve “Baki: Son of Ogre” olarak bilinecek. Verilen dizinin dördüncü bölüm olarak mı yoksa yaratıcılar tarafından verilen hikayenin yan ürünü mü olacağı konusunda henüz bir onay yok.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Kung Fu Panda 4: Resmi Duyurusu ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Yetkililer dizinin geleceğini henüz açıklamadı ve hepimiz bunun üzerinde çalışıyoruz. Unutmamak gerekir ki stüdyo henüz kesin çıkış tarihini açıklamadı. Ne olursa olsun, Netflix resmi olarak 2020'de fragmanı yayınladı ve herhangi bir resmi açıklama yapılmadan 2 yıl geçti.

Dizinin resmi fragmanı zaten yayınlandığından, Baki Sezon 4'ün çok yakında yayınlanmasını bekliyoruz. Baki 4. Sezon için varsayımımız 2023 veya 2024 olacaktır.

İzlenecek resmi bir Fragman var mı?

Dördüncü sezonun resmi fragmanı resmi olarak yayında. Netflix, Baki Sezon 4'ün fragmanını yayınladı bile. Fragmanı kaçırdıysanız endişelenmeyin. Fragmanı izleyebilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Son sözler

Neyse ki Netflix, Baki serisine katılmaya karar verdi ve anime dördüncü taksit için yenileniyor, Baki Season 4 resmi bir çıkış tarihi açıklamadı ancak dizinin resmi fragmanının 2020'de çıktığı göz önüne alındığında, işlerin ilerlediğinin teyidi. Ancak aradan iki yıl geçti ve her şey normal olmasına rağmen ne stüdyo ne de stüdyo anime hakkında bir şey söylemedi.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Bu sitedeki resmi web sitemizden daha fazlasını okuyun ve eğlence dünyasındaki yaklaşan haberlerle ilgili en son güncellemeleri alın. Bunu otaku hayranlarınızla paylaşın ve dizi hakkında bilgi edinmelerine izin verin.

Paylaş: