Sosyal Etkinlik Bilgilendirme Formu

Melek Ozcelik

VeriBoyut328.72 KB
Sahibi
Okul
İndirme108
Tarih2020-02-17 17:20:48
Ekleyenpekiyi

indirSosyal Etkinlik Bilgilendirme Formu,
öğrencinin Okul Dışı Bireysel Etkinlikler kapsamında bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikler ile toplum hizmeti çalışmalarına katılım sağladığına, bu çalışmalarda performans gösterdiğine veya ürün ortaya koyduğuna ilişkin kurum ve kuruluşlardan aldığı belgedir..
-Öğrencilerin okul dışında Millî Eğitim Bakanlığı tarafından uygun görülen kurum ve kuruluşlarda gerçekleştirdiği bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif alanlardaki etkinlikler ile toplum hizmeti çalışmalarının e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi Sosyal Etkinlik Modülüne işlenebilmesi için ekte yer alan Sosyal Etkinlik Bilgilendirme Formunun (Ek-1) ilgili kurum tarafından doldurulup, onaylanması ve aslının veli tarafından okul müdürlüğüne teslim edilmesi gerekir.
- Sosyal Etkinlik Bilgilendirme Formunun geçerli olabilmesi için ilgili kurum kuruluşça formda istenilen bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir.
- Sınıf/şube rehber öğretmeni Sosyal Etkinlik Bilgilendirme Formunda yer alan etkinlik bilgilerini, Sosyal Etkinlik Modülüne Okul Dışı Bireysel Etkinlikler kapsamında işlenir. Form, eğitim öğretim yılı boyunca sınıf/şube rehber öğretmeni tarafından sosyal etkinlik dosyasında saklanır. Eğitim öğretim yılı sonunda sosyal etkinlik kuruluna tutanak ile teslim edilerek arşivlenir.

Paylaş: