Star Trek: Strange New Worlds 2. Sezon Çıkış Tarihi: A Strange New Worlds/Lower Deck Crossover!

Melek Ozcelik
  Star Trek: Strange New Worlds 2. sezon

Bu makale, 'Star Trek: Strange New Worlds 2. Sezon' ve bununla ilgili bilmeniz gereken her şey gibi konuları ele alacaktır. Bu nedenle, bu merakınızı uyandıran bir şeyse, bizimle kalın.İşte şu anda hakkında bildiklerimiz Star Trek: Strange New Worlds 2. sezon yayınlanacak olan Paramount+ 2023 yılında. Anson Dağı ).Strange New Worlds'ün epizodik yapısı, programın sevimli karakter grubunu geliştirirken çeşitli Star Trek hikayelerini sunmasına olanak tanıyan bir taze hava soluğu oldu. bu Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar oyuncular, 2. sezondan önce San Diego Comic-Con sırasında gelecek bölümle ilgili bazı büyüleyici yeni açıklamalar yaptı.

Strange New Worlds'ün 1. sezon finalindeki şok edici bir uçurum Kaptan Pike'ın USS Enterprise'ını geri dönülmez bir şekilde değiştirmiş olabilir. Ayrıca, Garip Yeni Dünyalar sonucu, Star Trek'in en tanınmış figürlerinden biri olan Kaptan James T. Kirk'ün (Paul Wesley) Garip Yeni Dünyalar 2. sezon için geri döndüğünde dönüşünü ayarlamasını sağladı. İşte Star Trek: Garip Yeni Dünyalar Oyuncular, 2. sezon için tüm haberler, oyuncu seçimi duyuruları ve hikaye bilgileri dahil olmak üzere San Diego Comic-Con'da kamuoyuna açıklandı.

İçindekilerStar Trek: Strange New Worlds'ün 2. Sezonu hakkında en yeni bilgiler

2. sezon Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar Ocak 2022'de resmi olarak duyurulmuştu ve ilk bölümün yapımı şimdiden tamamlandı. Weird New Worlds'ün 2. sezonu henüz açıklanmadı ancak yayınlanması bekleniyor. Paramount+ Picard 3. sezondan sonra 2023'te.

Noah Lamanna ve Adelaide Kane tarafından canlandırılan iki yeni karakterin Ocak 2023'te Weird New Worlds topluluğuna Günlük Uzay Yolu Haberleri . Ayrıca, Strange New Worlds ve Lower Decks arasında, Tawny Newsome'dan Beckett Mariner ve Jack Quaid'den Bradward Boimler'ın U.S.S.'ye varacağı bir geçiş bölümü olacak. Girişim.

  Star Trek: Strange New Worlds 2. sezonStar Trek: Strange New Worlds'ün 2. Sezonu ne zaman yayınlanabilir?

Star Trek: Strange New Worlds'ün ikinci sezonu 2023'e kadar gösterime girmeyecek, ancak bu bir olasılık. 2023'te Paramount+'ta yayınlanacak ilk canlı aksiyon Star Trek dizisi Star Trek: Picard 3. sezon , çekimleri Mart 2022'de tamamladı.

Strange New Worlds 2. sezonun Picard 3. sezondan sonra gelmesi mantıklı görünüyor ve Captain Pike ile Starship Enterprise'ın Strange New Worlds 2. sezonla aynı yılda geri dönmesi bekleniyor.

Ayrıca şu makaleleri okuyun:  • Megan Fox Lezbiyen mi: Megan Fox Gerçekten Bis * Xual Olduğunu İddia Ediyor mu?
  • George Takei Eşcinsel Çıktı: İşte Tüm Hikaye!
  • Diane Warren Lezbiyen mi? O Böyle Söyledi!

Star Trek Oyuncuları: Garip Yeni Dünyalar

Kaptan Pike rolünde Anson Mount, Spock rolünde Ethan Peck, Number One rolünde Rebecca Romijn, La'an Noonien Singh rolünde Christina Chong, Nyota Uhura rolünde Celia Rose Gooding, Teğmen Erica Ortega rolünde Melissa Navia, Hemşire Christine Chapel rolünde Jess Bush ve Babs Olusanmokun, Dr. Joseph M'Benga rolünde, Star Trek: Strange New Worlds'ün 2. sezonu için geri dönüyor.

Baş Mühendis Hemmer'in Weird New Worlds 9. bölümdeki yiğit ölümüne rağmen, Bruce Horak yeni bir karakter olarak geri dönecek ve şov muhtemelen Hemmer'ın yerine yeni bir mühendis (belki Scotty) getirecek. Paul Wesley'nin Strange New Worlds 2. sezona James T. Kirk olarak dönecek olması heyecan verici. Anlatımı, onu efsanevi Kaptan Kirk'e dönüşmesinin bir noktasında geleneksel zaman çizelgesine yerleştiriyor. T'Pring'i Gia Sandhu'nun da oynaması bekleniyor.

Ayrıca, Star Trek: Strange New Worlds'ün 2. sezonu için bir dizi yeni karakter açıklandı. Noah Lamanna'nın (Topline) canlandırdığı Şef Jay, yeni karakterlerin ilki. Şimdiye kadar kişilikleri hakkında hiçbir şey çıkmadı. Şef Jay'in şu anda U.S.S.'de baş nakliyeci olan Şef Kyle'ın yerine geçmesi düşünülebilir. Girişim.

Yine de yeni ortaya çıkan Kaptan Kirk, Şef Jay ile birlikte seyahat ediyor olabilir, bu nedenle bir noktada Kirk, Atılgan'ın kontrolünde olabilir. Ayrıca Grey's Anatomy'den Adelaide Kane, rolünün ne olacağı belli olmasa da Strange Worlds 2. sezonun bir bölümünde rol aldı.

Star Trek: Strange New Worlds'ün 2. Sezonu Konu Detayları

Strange New Worlds'ün kadrosu, hikaye ayrıntılarının hala gizli tutulmasına rağmen, 2. sezonun 1. sezondan daha büyük ve daha iyi olduğunu zaten belirtti. Önümüzdeki sezon için karakter gelişimi, San Diego Comic-Con'da yayınlanan Star Trek: Strange New Worlds'ün ele aldığı birkaç konudan biriydi. Söylentilere göre 2. sezon, 1. sezona göre daha fazla Khan benzeri özellikler sergileyecek olan La'an'ın yeni bir tarafını ortaya çıkaracak. Gorn da geri dönüş yapabilir.

Panelde 1. sezon “masal” bölümü (bölüm 8, “The Elysian Kingdom”) gündeme getirildi ve 2. sezonun olay örgüsü açısından o bölümü geride bırakacağı sözü verildi. Nihayetinde Strange New Worlds 2. sezonda Spock, T'Pring ve Nurse Chapel arasındaki aşk üçgeni yoğunlaştığında, Spock insan doğasıyla mücadele etmeye devam edecek.

Strange New Worlds 2. sezonun yıldızı Anson Mount, Alman Star Trek web sitesi TrekZone.DE ile yaptığı bir röportajda, sonraki bölümün 1. sezonun konseptlerine daha da ileri gideceğine ve Star Trek'in ünlü idealizminin sınırlarını zorlayacağına söz verdi. 'Bu sorunlardan bazıları ikinci sezonda da mevcut olduğu için, insanlar gerçekten de sizin sorduğunuz soruların aynısını soruyorlar.

Zekanın herhangi bir bağlantı duygusundan veya ideallerden bu kadar tamamen kopması gerçekten mümkün mü? Canavarların olabileceği doğru mu? Bu gerçekten düşünülebilir mi? “Dağ dikkat çekti. Kaptan Pike, Romulanlarla geçirdiği süre boyunca diplomatik yaklaşımının yararsız olduğunu keşfettiğinde, Strange New Worlds 1. sezon, geleneksel Star Trek beklentilerine meydan okudu. Bu, bir Star Trek bölümü için alışılmadık bir durumdur çünkü diplomasi tipik olarak çoğu sorunun cevabıdır.

Star Trek: Strange New Worlds'ün 2. Sezon Fragmanı

Yetkili olmamasına rağmen Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar 2. sezon fragmanı Paramount+, en yeni materyallere dair birkaç teaser ve sahne arkası görüntüleri sağladı.

Teğmen Erica Ortegas, ilk filmde bir dış görev görevine hazırlanırken görülüyor ve sonunda çıkarma ekibinin bir üyesi olacağını coşkuyla itiraf ediyor. Ne yazık ki, Atılgan'ın inişini her 20 dakikada bir manuel olarak değiştirmek zorunda olduğu için uçup giden hayalleri yıkılmış gibi görünüyor.

Wil Wheaton (Yeni Nesil) ve yapım tasarımcısı Jonathan Lee, Star Trek: Strange New Worlds 2. sezonun ikinci fragmanındaki seti keşfediyor. İskele mutfağının hemen arkasında, yepyeni bir Strange New Worlds 2. sezon ortamı gösteriliyor. film.

1. sezon yemekhanesine benzeyen ancak pencereleri olmayan bir bar içerir. Yeni alan, karakterler arasında sakin tartışmalara ev sahipliği yapmak ve daha derinlemesine karakter gelişiminin gerçekleşebilmesi için aksiyondan kısa molalar sunmak için tasarlandı. Bu fragmanlar herhangi bir gösterge ise, Star Trek: Strange New Worlds'ün 2. sezonunu sabırsızlıkla bekleyecek çok şey olacak.

Çok Yakında: A Strange New Worlds/Alt Güverte Geçişi

Heyecan verici bir 2. sezon Lower Decks geçişi, Star Trek: Strange New Worlds ekibinin SDCC 2022 duyurularından biriydi. Sonuç olarak, USS Cerritos ve USS Enterprise ekipleri ilk kez buluşacak. Star Trek paneli sırasında duyuruyu Anson Mount (Captain Pike) yaptı.

Weird New Worlds bir canlı aksiyon dizisi ve Lower Decks bir animasyon programı olsa da, iki dizinin canlı aksiyon veya hibrit formatta kesişeceğine dair söylentiler var. Bununla birlikte, Bradward Boimler (Jack Quaid) ve Beckett Mariner'in (Tawny Newsome) Enterprise ekibine katılacağı biliniyor.

The Next Generation'dan kıdemli yönetmen Jonathan Frakes ve Captain Picard, bahsi geçen bölümü yönetecek. Star Trek: Strange New Worlds 2. sezon için belirlenmiş bir çıkış tarihi yok, ancak Below Deck'in üçüncü sezonu 25 Ağustos'ta yayınlanmaya başlayacak.

Çözüm

Star Trek: Strange New Worlds 2. Sezon için yapılan tüm güncellemeler bu makalede ele alınmaktadır. Yapım firması başka duyurular yaparsa, sizi mutlaka bilgilendireceğiz ve ilgili tüm ayrıntıları size sağlayacağız.

'Star Trek: Strange New Worlds 2. Sezon' makalemizde hepsi bu kadar. Umarız bir şeyler öğrenirsiniz. O yüzden takipte kalın ve iletişimde kalın. Bizi takip edin trendingnewsbuzz.com tüm web'den en iyi ve en ilginç içeriği bulmak için.

Paylaş: