Station Eleven 2. Sezon Resmi Olarak İptal Edildi, Nedeni Açıklandı!

Melek Ozcelik
 İstasyon Onbir Sezon 2

Kirsten (Mackenzie Davis) ve Jeevan'ın (Himesh Patel) geleceği ne olacak? Bu ikisi bir arada kalıp güzel bir sonla mı bitecek? Yoksa dizide yollarını mı ayırmak zorunda kalacaklar? Station Eleven'ın ilk sezonu sona ererken, her bir hayran, dizinin yaklaşmakta olan olasılığını öğrenmek için çaresizdi.Station Eleven'ın ilk sezonu şimdiden duyuruldu ve izleyicilerin izlemesi için yayınlandı. İlk sezonun başarılı bir şekilde yayınlanması ve final bölümünün trajik bir şekilde sona ermesiyle herkes, dizinin gelecekteki potansiyeli hakkında bilgi edinme hevesine kapıldı. Hiç şüphe yok ki dizinin ilk sezonu, diziyi izleyen herkesi heyecanlandıran pek çok inanılmaz hikayeyle geliyor.Hem izleyiciler hem de eleştirmenler, diziyi gerçekçi yaklaşımı ve çekici karakteri nedeniyle takdir etti. Bu yazıda Station Eleven ve olası ikinci sezonu hakkında konuşacağız. Birçoğunuzun bunu öğrenmek istediğini biliyoruz ve bu yüzden bu makale için buradayız.

İçindekiler

Station Eleven 2. Sezon: Yenilendi mi, İptal Edildi mi?

Station Eleven'ın final bölümü aşağı yuvarlanırken, dizinin savunması dizinin geleceği hakkında endişelenmeye başladı. Hayranların çoğu hikayeyi sevdiği için Station Eleven'ın popülaritesini zaten biliyoruz. Dizinin başarılı bir şekilde yayınlanmasının ardından hayranların dizinin ikinci sezonuyla ilgili soruları var.Pek çok kişi ikinci taksiti merak etmeye başladı ve cevabı bulmak için internetten destek aldı. Birçoğunuzun ikinci sezon için arama yaptığını biliyorum ve farklı web sitelerinden farklı cevaplar gelebilir. Ancak şunu söylemek isterim ki serinin ikinci bölümünü bekliyorsanız tamamen yanılıyorsunuz.

çünkü yetkililer gösteriyi iptal ettiler ve ikinci taksit üzerinde çalışmayı planlamıyorlar. Çoğunuzun bunun olmasını beklemediğini biliyorum ama olması gerekiyor. Dizinin yetkilileri şimdiden diğer projeleri üzerinde çalışmaya başladılar, bu nedenle izleyicilerin diğer şovlarda çalışmasına saygı duyuluyor.

Station Eleven 2. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin iptal edilmesinin diziyi seven birçok izleyici için büyük bir kalp krizi ile geldiğini biliyorum. Gösteri söz konusu olduğunda, izleyicilerin söyleyebileceği bir çıkış tarihi yok.Şunları da okumak isteyebilirsiniz: Sanctuary 2. Sezon: Hayranlar Bu Şovun Düşmesini Heyecanla Bekliyor, Nedenini Biliyor Musunuz?

Showrunner diziyi iptal etti ve dizide ilerlemeyi planlamıyorlar. Dizinin hikayesi resmi olarak sonuçlandığı için dizinin gerçekleşmesi mümkün değil. Yazarların bir hikaye ile ilerlemeleri ve olay örgüsü üzerinde çalışmaya başlamaları için yeterli neden olmasına rağmen, dizinin Yaratıcısı bunu yapmamayı seçiyor.

Station Eleven 2. Sezon: Neden İptal Edildi?

Şu an itibariyle, gösterinin yaklaşan özelliği hakkında hiçbir ayrıntı yok ve yetkililer iptal için herhangi bir özel neden açıklamadı. Ama araştırmalara göre dizinin hikayesi bir romandan esinlendiği için hikayesini bitirmiş gibi hissediyoruz. . Yetkililer için ele alınacak kaynak materyal kalmadı ve bu yüzden showrunner şovu iptal etmek zorunda.Heyecan verici Netflix dizilerini okumayı seviyorsanız işte buradalar en iyi gerilim dizileri bu, deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Öte yandan birçok kişi de dizinin izlenme oranlarının düşük olması nedeniyle dizinin resmi olarak kanser olduğunu iddia etti. Söylenecek çok sebep olabilir ama resmi tarafça teyit edilen bir şey olmadığı için bu konuda doğrudan bir şey söyleyemiyoruz. İptalin arkasında sizin tahmininiz varsa, aşağıya yorum yapın ve bize bildirin.

Mande İptal Konusunda Ne Dedi?

Mandel, yaratıcının zaten onun arkadaşı olduğunu ve bu yüzden onun için kolay olduğunu söyledi. Mandel, 'Bana oldukça erken geldi ve 'Şovun ortamını Toronto'dan Chicago'ya değiştirmek istiyorum' dedi. Benim için sorun yoktu,' dedi Mandel. 'Kirsten ve Jeevan komplosunu benimle temize çıkarıp çıkarmadığını hatırlamıyorum, ama kayıtlara geçmesini isterim, buna bayıldım.'

Şunları da okumak isteyebilirsiniz: SON DAKİKA HABERİ: Next In Fashion 2. Sezon Yayın Tarihi Sonunda Açıklandı!

Mendel de yolculuğunu paylaştı ve planlarını açıkladı. Hayranlar için iyi haberlerden biri de bir roman yazacağından bahsetmesi.

Mandel, Bustle'a kitabı 2020 karantinası sırasında yazdığını söyledi: 'Dairenize tıkılıp kalmanın sizi aya gitmek istemesine neden olan bir yanı var, ya da belki de bu sadece benim,' dedi Mandel.

Station Eleven 2. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler Başrolde Olacak?

Pek çok kişi dizinin ikinci sezonunda kimlerin orada olacağını bilmek istiyor ve bunların hepsi de yetkililer tarafından iptal edildi. En azından gösteri hakkında her şeyi tahmin edebiliriz. Yani dizinin ikinci sezonu olacaksa, tüm ana karakterlerin geri dönmesini bekleyebiliriz.

Şunları da okumak isteyebilirsiniz: Ginny And Georgia 4. Sezon Yayın Tarihi Nedir? Netflix Dizisi İki Sezon Daha Yenilendi!

Dizide tekrar yer alacak kişilerin dizinin ana kişileri olmasına şaşmamak gerek. Sonraki birkaç satırda, diziye geri dönme olasılığı yüksek olan tüm ana karakterlerin olasılığını zaten detaylandırdık.

 • Kirsten rolünde Mackenzie Davis
 • Matilda Lawler Genç Kirsten olarak
 • Himesh Patel Jeevan Chaudhary olarak
 • David Wilmot Clark olarak
 • Nabhaan Rizwan Frank Chaudhary olarak
 • Andy McQueen Seyyid olarak
 • David Çapraz Gil olarak
 • Enrico Colantoni Brian olarak
 • Gael Garcia Bernal Arthur Leander olarak
 • Danielle Deadwyler Miranda Carroll olarak
 • Caitlin FitzGerald Elizabeth olarak
 • Ağustos olarak Prens Amponsah
 • Dylan Taylor Dan olarak
 • Joe Pingue Dieter olarak
 • Julian Obradors Tyler Leander olarak
 • Deborah Cox Wendy olarak
 • Cody rolünde Luca Villacis
 • Daniel Zovatto Peygamber olarak
 • Filipinler Alexandra Olarak Seçin
 • Orkestra şefi olarak Lori Petty
 • Maxwell McCabe-Lokos Vlad olarak
 • Ajahnis Charlie Krizantem olarak
 • Milton Barnes Mil olarak
 • Kate Moyer Haley Karamela olarak

Station Eleven 2. Sezon Resmi Fragmanı

Dizinin ikinci sezonu resmi olarak iptal edildiğinden, yayınlanacak resmi bir fragmanımız yok.

Serinin ilk bölümünü izleyen tüm arkadaşlara, işte burada. resmi fragman izlemeniz için Yazıyı okumaya devam edin ve ilk sezonun resmi fragmanı ile kendinizi eğlendirin.

Gösteri Nereden İzlenir?

Station Eleven'ı izlemek istiyorsanız, izleyicilerin diziyi kendi platformlarında izlemelerini sağlayan Amazon prime video'ya gidebilirsiniz. Amazon prime video, harika bir film ve web dizisi koleksiyonuna sahip en büyük platformlardan biridir. Diziyi izlemek için platforma üyelik almanız gerekiyor.

Romantik şovları sever misin? Bir romantik komedi meraklısıysanız ve harika romantik şovlar izlemeyi seviyorsanız, o zaman sizin için bir şeyimiz var. Kol saati en iyi romantik şovlar burada ve bizden tüm şaşırtıcı detayları alın.

Bununla birlikte, dahil olmak üzere tonlarca harika şov var. 2. Sezon , Üniversiteli Kızların Seks Yaşamları 3. Sezon , kaldıraç: Kefaret Sezon 3, Ve Gece Yöneticisi Sezon 2 .

Dizinin reytingleri nasıl?

Makalenin bu bölümünde, platformun derecelendirmelerini göreceğiz. başlayarak imdb puanı olan şovun 7.6/10. Çürük domateslere gelecek olursak; 98 % ve sağduyulu medya diziyi şu şekilde derecelendirdi: 4/5 derece.

Sadece bu değil, aynı zamanda dizinin izleyici derecelendirme özeti de inanılmaz rakamlar içeriyor ve izleyiciler diziyi 4,1 yıldızla derecelendirdi. Tüm bunlar dizinin sadece seyirciler üzerinde değil eleştirmenler üzerinde de inanılmaz bir etki bıraktığını gösteriyor.

Nihai Karar

Son haberlere göre, yetkililer istasyon Onbir'in ikinci taksitini iptal etti. İzleyiciler haberi duyar duymaz, iptalin ardındaki nedeni öğrenmek için çaresiz kaldılar. Station Eleven'ın büyük bir popülariteye sahip olduğunu zaten biliyoruz ve herkes dizinin ikinci sezonu hakkında bilgi edinmek istiyor. Ancak talihsiz iptal haberi ortalığı vurdu ve merak etmeye başladılar.

Bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sonuna kadar, şimdiye kadar bizimle sabrınız için teşekkür ederiz. En sevdiğiniz dizilerle ilgili daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, bizi takip etmeye ve web sitemdeki makaleleri okumaya devam edin, bu site . En sevdiğiniz ünlü veya TV şovları hakkında en son güncellemeleri alın.

Okumaya devam et

Paylaş: