Studio 666'ya Bir Göz Atalım: Bir Korku Filmi

Melek Ozcelik
  Stüdyo 666

Studio 666 ile ilgili en son güncellemeleri paylaşacağız. Şimdiye kadar öğrenmeniz gereken her şey burada. Gelin sizler için bulduklarımıza bir göz atalım.

Studio 666'nın çıkış tarihi nedir? Studio 666'da kimler oynuyor? Filmin konusu nedir? İzlenecek güzel bir film mi? Studio 666'nın fragmanı çıktı mı? Filmi nereden izleyebilirim?BEĞENEBİLİRSİN:- Emeklilik Planı Filmi: Nicolas Cage Bir Aksiyon Filmi Daha Geliyor!Siz de yukarıda bahsedilen soruların cevabını öğrenmek istiyorsanız bu makaleyi okuyun. Aradığınız her şey burada. Başlayalım.İçindekiler

Studio 666 Hakkında: Giriş

Dave Grohl'un bir hikayesine dayanan Studio 666, bir Amerikan komedi korku filmidir. BJ McDonnell'in yönettiği filmin senaryosunu Jeff Buhler ve Rebecca Hughes kaleme alıyor. Studio 666 hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.  Stüdyo 666

Studio 666 Kısa Bilgiler: Kısa Biyo Profiline Bir Göz Atalım

yönlendirilmiş BJ McDonnell tarafından
senaryo tarafından Jeff Buhler
Rebecca Hughes
Hikaye Dave Grohl
Üretilmiş John Ramsey tarafından
James A. Rota
başrol Dave Grohl
Taylor Hawkins
Rami Jaffee
Nate Mendel
Chris Shiflett
Pat Smear
Whitney Cummings
Leslie Grossman
Will Forte
Jenna Ortega
Jeff Garlin
sinematografi Michael Dallatorre
Eric Leach
Tarafından düzenlendi Byron Wong
Bu şarkı ... tarafından foo savaşçıları
John Carpenter
Cody Marangoz
Daniel Davies (şarkılar)
Roy Mayorga (skor)
Üretim şirketleri Roswell Filmleri
Terapi Stüdyoları
dağıtılmış Açık Yol Filmleri tarafından
Yayın tarihleri 16 Şubat 2022 (TCL Çin Tiyatrosu)
25 Şubat 2022 (Amerika Birleşik Devletleri)
çalışma süresi 106 dakika
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Dil ingilizce

Studio 666 Konu: Her Şey Ne Hakkında?

Film, çok beklenen 10. albümlerini kaydetmek için korkunç rock 'n' roll tarihine batmış bir Encino malikanesine taşınan rock grubu Foo Fighters'ın üyeleri etrafında dönüyor.

BEĞENEBİLİRSİN:- Turning Red: En Tartışmalı Filmlerden Biri! Şimdi Kontrol EtBir gün Dave Grohl'a doğaüstü güçlerin varlığını hissettiren garip bir şey olur. Bütün bunlar grup üyelerinin hayatlarını tehdit ediyor. Kaynaklara göre film gerçek olaylara dayanıyor.

  Stüdyo 666

Studio 666 Oyuncular: Filmde Kimler Başlıyor?

Dave Grohl - vokal, gitar
Taylor Hawkins - davul
Rami Jaffee – klavyeler, piyano
Nate Mendel - bas gitar
Chris Shiflett - gitar
Pat Smear - gitar

Whitney Cummings Samantha olarak
Will Forte Darren Sandelbaum olarak
Jeff Garlin Jeremy Shill olarak
Leslie Grossman Barb Weems olarak
kerry kral Krug olarak
Jenna Ortega Skye Söğüt olarak
Martı Matulis Kapıcı olarak
Lionel Richie kendisi gibi
Jason Trost Teknoloji olarak
jimmy simpson Mekan kişisi olarak
John Carpenter Stüdyo mühendisi olarak

Studio 666 Fragman: Mevcut mu?

Bu sorunun cevabı evet, Fragman mevcut ve aşağıda sizlere fragmanı sunduk. İşte Studio 666'nın fragmanı. Henüz izlemediyseniz tam fragmanı izlemek için aşağıya göz atın.Studio 666 Çıkış Tarihi: Filmin Çıkış Tarihi Nedir?

Studio 666'nın çıkış tarihi nedir? Studio 666, dünya prömiyerini 16 Şubat 2022'de TCL Chinese Theatre'da yaptı. Film, Open Road Films tarafından 25 Şubat 2022'de sinemalarda gösterime girdi.

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Studio 666'nın bütçesi ne kadardı?

Başrollerini Peter Dinklage, Haley Bennett, Kelvin Harrison Jr. ve Ben Mendelsohn'un paylaştığı müzikal romantizm filminin bütçesi 30 milyon dolar.

Studio 666 ne kadar korkutucu?

Studio 666, temelde hem daha korkutucu hem de daha komik unsurlara sahip olduğu anlamına gelen bir korku-komedisidir.

Neden Studio 666 olarak adlandırılıyor?

Studio 666, adını şanslı numaradan alıyor: 'Sınırda Obsesif Kompulsif Bozukluğu olan bazı kişilerin her yerde gördüğü şeylerden biri.'

Son Sözler

Makaleyi bitirmek için, umarız bu makaleyi okumaktan zevk almışsınızdır. Studio 666 ile ilgili en son bilgileri size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Studio 666 bir Korku komedi filmidir. Film 25 Şubat 2022'de gösterime girdi. Filmin yönetmenliğini BJ McDonnell, senaryosunu Jeff Buhler ve Rebecca Hughes yazıyor. Korku komedi unsurlarının bulunduğu bir film, doğaüstü güçlerin var olduğu bir ortam yaratır. Rock grubu Foo Fighters'ın üyelerini takip eden Dave Grohl, evde tuhaf olaylar hisseder. Bu, grup üyelerinin kendilerini tehdit altında ve güvensiz hissetmeye başladığı zamandır. Bu türü seviyorsanız bu film tam size göre. Filmi henüz izlemediyseniz, izleyebilirsiniz.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR:- Wendy Williams filmi: Bu biyografik film hakkında bildiğimiz her şey?

İşte bu yazıda, filmle ilgili her güncellemeyi paylaştık. Gelecekte, yolumuza yeni bir bilgi gelirse, sizi bu bilgilerle güncel tutacağımızdan emin olacağız. Yaklaşan tüm bilgiler yakında bu sayfada güncellenecektir. Daha fazla bu tür son güncelleme için bizi izlemeye devam edin. Umarım bu makale aradığınız şeyle sizi eğlendirmiştir. Sunacak bir şeyiniz varsa, aşağıda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Paylaş: