Terazi Aylık Burç: Önümüzdeki Ay Size Ne Sürpriz Hazırlıyor?

Melek Ozcelik
  terazi burcu aylık burç

akrabanı biriktir, Pound - ve getirmelerini tavsiye ONLARIN akrabası! Güneş, Leo ve senin umutların aracılığıyla dışarı çıkıyor ve dolaşıyor. 11. ev, toplantılar ve ortak çaba alanı.kadar vaktin var 22 Ağustos Bu neşeli seyahate katılmak için efsanevi yaz bahçesi partinizi planlayın ya da bazı ev içi bar buluşmaları, okyanus kenarı gezileri ve tüm eğlenceler için 1 numaralı arkadaşlarınızı bir araya getirin. TikTok'a layık “en iyi yaşam” dakikaları.İçindekiler

Mingle ve Network: 22 Ağustos'a Kadar Leo Sezonu

Dışarı çık ve tabii ki, Terazi! Güneş Aslan'da ve sizin dinamik, işbirlikçiniz 11. ev 22 Ağustos'a kadar . Çalışkan bir Temmuz'dan sonra, giden kişi kanatlarınızı ve ağınızı sadece işaretinizin yapabileceği gibi yaymaya hazırsınız.

İster bir iş girişimi hakkında seslenmek için herkesi heyecanlandırıyor olun, ister bahar sonu partisinde dikkat çekici bir giriş yapıyor olun, her toplantının kalbi sizsiniz.11. ev yeniliği yönettiğinden, web tabanlı varlığınız benzer şekilde güçlü olacaktır. . Kasten kullandığınızdan emin olun! Güçlü bir mesajınız varsa, internette ünlü olabilir. Dikkatle yayınlamak için daha da fazla motivasyon.

  terazi burcu aylık burçBu Aslan mevsiminde sözlerin ek güç ve acı veriyor. Çok keskin kenarlı kimseyi kesmediğinizden emin olun.

7 Ağustos Mars-Satürn Meydanı'nda Öfkeler Çıkıyor

Acelen ne, Terazi? Normalde ilk savunan siz olsanız da 'Gerektiği kadar zaman ayırmak, Tutma bölgenizdeki acele Mars nedeniyle bu ay bir arkadaşınız veya aile üyenizle gerçekten samimi bir alana hızla gitmek isteyebilirsiniz.

Yine de yıldızlar, aceleci davranmaya karşı uyarıda bulunurlar. Mars sevgi bölgenizde yasaklayıcı Satürn ile önleyici bir kare çerçeveler. Biriyle başka bir ilişki kuruyorsanız, doğrudan paylaşmanın cazibesine karşı savaşın.Yavaş git! Aşırı katkıda bulunmadan önce bunun iyi bir eşleşme olduğundan emin olmanız gerekir. Tam olarak aynı şey LTR'lerdeki Teraziler için de geçerlidir. Buna hız vermemeye çalış Hazır olmadan önce 'bir sonraki büyük adım'!

Işıklar, Kamera Terazi! 11 Ağustos Kova Dolunayı

Eğer şefkat arıyorsan (ve bir Terazi ne zaman temelde şansa açık değildir?), 11 Ağustos'ta tüm izleyicilere kalbini ve ruhunu göster.

O gün, yıl sadece Kova Dolunay, enerji ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinize etki ederek sizi tuhaf bir şekilde güçlü kılıyor. Bu utanmaz kuyuların altında tamamen başladınız ve dünyaya iletecek bir şeyiniz var. Mikrofonu uzat!

Belki de sadece bir zevk ve şenlik ifadesidir . Bu doğruysa, bir dolunay tatili ya da hatırlanması gereken çok değerli bir akşam, sefahat dolu arzularınızı giderebilir. Sahtekarlıkla dolu beşinci evinizde la luna ile, bu aslında muazzam bir düzen!

Dikkat: Bu dolunay bir ton duygu uyandırabilir ve menzili geçebilir. Duygular ısınabilirken (uyarı göster!), şimdi gerçekliğini konuşma seçeneğine sahip olacaksın.

Filizlenen bir ilişki, mükemmel bir duyguya dönüşebilir - ya da başka hiçbir şey bir tanesini tartışmazsa! Beşinci ev zenginliği yönettiğinden, bu verimli dolunay çocuklar için haber getirebilir. Çocuk doğurma setinin terazileri.

Bir sanatçı, şovmen veya yapımcı olduğunuzu varsayarsak, bu yenilikçilik yardımcı sütunları sizi motivasyonla dolduracak ve ayrıca yetenekleriniz için takdir toplayacaktır. Spot ışığı tahmin ediyor - bundan mütevazı olmayın!

  terazi burcu aylık burç

Yaz Sakinliği: Başak Sezonu 22 Ağustos'ta Başlıyor

Tüm aktiviteden biraz bitkin hissediyor musunuz? Başlamak için daha sakin arayışlar için radara gizlice girebilirsiniz. 22 Ağustos , Güneş yıllık aylık ziyaretine başladığında Başak ve dinlenme, onarma ve sonuçlandırmadan oluşan on ikinci eviniz.

Önce tamamlanmamış işi tamamlayın Terazi mevsimi - ve bir sonraki doğum gününüz ! - ortaya çıkıyor. Neyi ertelediniz, henüz kafanızda belirmeye başladı ve bu görevi nasıl bitirebilirsiniz? İşleri düzeltmek için kime mazeret göstermeniz veya teklif etmeniz gerekiyor?

Özellikle 27 Ağustos Başak yeni ayında, atama yapmaktan veya destek istemekten kaçınmaya çalışın. Bu, düşünme veya özen gösterme gibi dünya dışı bir uygulamayı başlatmak (veya yeniden başlatmak) için ideal bir saniyedir.

Oluşturma eğilimlerinizden herhangi birini geçtiyseniz, günlük günlük pratiğinizde kendinize bakmayı koordine edin. Başka bir bölüme başlamak için bir aşamadan vazgeçmeniz gerekebilir.

  terazi burcu aylık burç

İçsel Rüyalar: Uranüs 24 Ağustos'ta Geri Dönüyor

Herhangi bir noktada, bir an gecikmeden yakınlık ve fırsata sahip olabilir misiniz, yoksa bu düşünce nihayetinde bir Yakalama 22 mi? 11 Ağustos'ta fark yaratan Uranüs oldukça uzun bir süre geriye doğru döner, tersine döner Boğa burcu ve sağlamlaştırma, yakınlık ve paylaşılan varlıklarla ilgili sekizinci eviniz.

Kesinti gezegeni, 2019'dan 2026'ya kadar uzun bir süre boyunca bu bölgeyi karıştırıyor.

Bu yedi yıllık döngü boyunca, seks ve ilişkilerden nüfuz ve parayı paylaşma şeklinize kadar her şeyde ağır ancak sismik bir değişimden geçiyorsunuz.

Bağımsız Uranüs kalıcı sekizinci evde tam olarak kabul edilebilir değildir ve kendinizi kaybetmeden derinden adanmış bir şeye nasıl girebileceğiniz konusunda devrim niteliğinde çığır açan düşüncelerle meşgul olabilirsiniz. Öngörülemeyen ilişkiler veya yatak odası deneme yanılma bunun için önemli olabilir. Uranüs seyahati.

Retrogradlar, bireyleri ve rahatsız edici sorunları eskisinden geri getirebilir. Giriş yolunu aşırı bir durumda mı kapattınız… yoksa bir ara açık mı bırakıldı? Beklenmeyen Uranüs dinlenirken, yanan sıcak bir eski ile tekrar katılabilirsiniz. Beklenmedik bir ayrılık olabilir veya karanlıktan bir gizem ortaya çıkabilir.

  terazi burcu aylık burç

Fonlar, özellikle ortak çabalar ve gerçek vasiyet veya meşru meseleler, bir stres ve uçarılık kaynağına dönüşebilir.

Önemli incelikleri göz ardı ettiğinizi veya herhangi bir şeyi düz görünümden uzağa gizlediğinizi varsayarsak, Uranüs retrograd, yönetilmesi gereken karanlıktaki her şeyi sunabilir. Birdenbire ve birdenbire ortaya çıkıp çıkmadığına bakılmaksızın, bunu bir hediye olarak kabul edin.

Çözüm

Sonuç olarak, eğrileri güçlü ve meşru bir şekilde yöneterek boğucu bir örneği kırabilirsiniz. Statükoyu bozmadan yapabileceğiniz bir şey varsa, biraz gürültü yapın! Buradaki amaç fırsattır, Terazi - ve onu bulmanın ana yolu, gerçekten hissettiğinizi dile getirmektir.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: