The Madame Blanc Mysteries 4. Sezon: Amazon Prime Video Başka Bir Sezon mu Planlıyor?

Melek Ozcelik
 Madame Blanc Gizemleri Sezon 4

Karı koca Jean ve Rory White'ın (Sally Lindsay ve Peter Gaynor) hikayesi, beklenmedik hikayeleriyle izleyicileri şimdiden heyecanlandırdı. The Madame Blanc Mysteries'in ilk sezonu büyük bir hayran kitlesine ulaştı ve izleyicilerin dizinin muhteşem dinamiklerini görmesine olanak sağladı.İlk sezonunun başarılı bir şekilde yayınlanmasının ardından dizi, halk arasında popüler bir tercih haline geldi. Hayranlar için en çok beğenilen şovlardan biri haline geliyor. İlk sezonun başarısıyla birlikte dizi çevrimiçi platformda doğunun hiti haline geldi ve izleyiciler daha fazla güncelleme aramaya başladı.Şu anda dizide yayınlanmakta olan dizinin üçüncü sezonuyla birlikte dizinin üç sezonunu nasıl yayınladığını zaten görmüş olduk. Samimi gizem draması dizisi, diziyi izlemeyi daha ilginç hale getiren inanılmaz ayrıntılara ve tonlara sahip. Hayranların konunun geleceğini şekillendirmek için oldukça heyecanlı olduklarını biliyorum ve bugünkü yazımızda bu konuyu konuşacağız.

Gülen yüz Netflix Gay Romantik Dizilerinden biridir. Dizinin detaylarına göz atın ve dizinin detaylarını öğrenin.

Genel Bakış

Tür Rahat gizem

SuçGizem

Dramedi

Tarafından yaratıldı Sally Lindsay

Sue VincentYöneten Dermot Boyd
Oyuncular Sally Lindsay

Steve Kenar

Robin Askwith

Sue HoldernessSue Vincent

Alex Gaumond

Besteci Steve Beyaz
Menşei ülke Birleşik Krallık
Orijinal dil İngilizce
Seri numarası 3
Bölüm sayısı 17 (1 özel) (bölüm listesi)
Yönetici yapımcılar Mike Benson

Sally Lindsay

Üretici Andy Morgan
Koşu süresi 60 dakika
Üretim şirketi Safran Kiraz Üretimleri
Kanal 5

Meşe palamudu TV

Serbest bırakmak 16 Ekim 2021 –

Sunmak

The Madame Blanc Mysteries 4. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

The Madame Blanc Mysteries'in ilk sezonu 2021'de Kanal 5'te yayınlandı. 2021'de ilk sezonunun başarıyla yayınlanmasının ardından dizi, en çok tartışılan konu haline geldi. Dizinin ilk bölümünün başarıyla yayınlanmasının ardından program yetkililer tarafından anında yenilendi. Dizinin ikinci sezonu 2022'de yayınlandı ve aynı yıl sona erdi.

Şu an itibariyle dizi üçüncü sezonunu yayınlıyor ve bölümleri ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin gelecek bölümü olan beşinci bölümün 1 Şubat 2024'te yayınlanması planlanıyor. Ta ki üçüncü sezonun final bölümü yayınlanana kadar. Dizinin bir sezonu olup olmayacağını söyleyemeyiz.

Yaratıcıların dizinin yayınlanması konusunda ilerleme kaydedip gerçekleştirmediklerine karar verebilirsek, son bölümün yayınlanmasını beklemenizi tavsiye ediyoruz. Dizinin zaten büyük bir potansiyele sahip olması nedeniyle dizinin çıkması için büyük olasılıklar var.

Bulunan Sezon 2 Sonunda Yaratıcılar tarafından yeşil ışık yakıldı ve hayranların diziden büyük beklentileri var.

Madame Blanc Mysteries 4. Sezon Oyuncuları: İçinde kim olacak?

The Madame Blanc Mysteries'in oyuncu kadrosunu mu arıyorsunuz? Yazımızın bu bölümünde sevilen dizinin oyuncu kadrosunu inceleyeceğiz. Diziyi izlemeyi sabırsızlıkla beklediğinizi ve oyuncularla tanışmaktan heyecan duyduğunuzu biliyorum. Şu an itibariyle kadrodan ayrılan oyuncularla ilgili herhangi bir güncellememiz yok, dolayısıyla herkesin gelecek sezona hazır olduğunu tahmin etmek yanlış olmaz.

 • Jean White rolünde Sally Lindsay
 • Steve Edge Dom Hayes rolünde
 • Sue Holderness Judith Lloyd James rolünde
 • Robin Askwith Jeremy Lloyd James rolünde
 • Alex Gaumond Müfettiş André Caron rolünde
 • Sue Vincent Gloria Beauchamp rolünde
 • Niall Connor'dan Aonghus Weber
 • Celine Connor rolünde Margeaux Lampley
 • Olivia Caffrey, Barbara Kingsley rolünde
 • Jacqueline Berces Jandarma Richárd rolünde
 • Sanchia McCormack Charlie Brodeur rolünde
 • Simone Brodeur rolünde Djinda Kane; Charlie'nin karısı.
 • Narayan David Hectare, Xavier Beauchamp rolünde
 • Alaïs Lawson Claudette Hayes rolünde
 • Avant Strangle Cooper McGraw rolünde
 • Paul Chuckle Trevor Beauchamp rolünde

The Madame Blanc Mysteries 4. Sezon Konusu: Bundan Ne Beklenmeli?

Dizinin üçüncü sezonu yakın zamanda yayınlandı ve resmi özeti şu şekilde: “Judith ve Jeremy tekneleri Rita'yı bir grup deniz biyoloğuna emanet ettiler. Dalış sırasında deniz biyologlarından Gary'nin suda kalp krizi geçirmesiyle trajedi yaşanır.

Caron, Gary'nin ölümünü araştırmak için Jean'den yardım ister. Sainte Victoire'da sabahın erken saatleridir ve Gloria, köpeği Douglas'ı dışarı çıkarır ve farkında olmadan onu, göğsünden bir çit folyosu çıkan ve son derece nadir elmaslarla kaplı bir kol düğmesi bulunan cansız bir bedenin keşfine sürükler.

Bekar bir babanın çalıştırdığı masum bir dadı, La Couronne'un karşısındaki otobüs durağında vurulduğunda, Dickens'ın 'Ortak Dostumuz' kitabının ilk baskısı ve tehdit mektupları trajediyi daha da besler. Tasarımcı Violet Oliver bir defile sırasında balkondan ölümcül bir düşüş yaşadıktan sonra Jean iki şüpheliye yaklaşır.

Ancak Violet'in cinayete teşebbüsü buzdağının sadece görünen kısmıdır. Judith'in arkadaşı Nancy, Judith'in Sainte Victoire'ın en iyi restoranlarından birinde düzenlenen sürpriz doğum günü partisinde şok edici bir şekilde kaçırılır. Kısa süre sonra, Nancy'nin boynuna tehditkar bir bıçak bastırılmış halde bantla bağlanmış bir fotoğrafı gelir.

The Madame Blanc Mysteries 4. Sezon Resmi Fragmanı

Maalesef dördüncü bölüm için resmi bir fragmanımız yok. Herhangi bir dizinin resmi fragmanı, dizinin prodüksiyonu tamamlandıktan sonra yayınlanır. O zamana kadar izlemenizi tavsiye ederiz resmi fragman ilk sezon için ve tüm önemli ayrıntıları öğrenin.

Gösteriyi nerede izlemeli?

Madame Blanc Gizemleri, internet üzerinden yayınlanan popüler bir dizidir. Amazon Prime Videosu. Sevilen dizi şimdiden üç sezonunu platformda yayınladı. Şu an itibariyle dizinin 3. sezonu yayında ve çoğu kişi henüz izlemedi.

Bununla birlikte Amazon Amazon Prime Studio, tüm zamanların en iyi dizilerinden bazılarına sahip olan popüler platformlardan biridir.

Dizinin reytingleri nasıl?

Dizinin çevrimiçi reytingini izlemekten heyecan duyan tüm insanlar için doğru yerdesiniz. Dizinin çevrimiçi derecelendirmelerine göz atın ve dizinin neyle ilgili olduğunu öğrenin.

Trending News vızıltılarından daha fazlası

Nihai Karar

Madame Blanc Gizemleri, İngiltere'deki uykulu bir köyün gizemini konu alan öne çıkan bir dizi. Gösteride karı koca ve onların çılgın yolculukları anlatılıyor.

Bu makale hakkında ne düşünüyorsunuz? Pek çok insanın etrafınızdaki günlük olaylarla ilgili güncellemeler almak istediğini biliyorum ve bu yüzden web sitesinin trend haber vızıltısı Dünyada meydana gelecek olaylarla ilgili en son güncellemeleri almak için orada. Herhangi bir sorunuz varsa aşağıya yorum yapın ve tüm güncellemeleri bizden hemen alın.

Paylaş: