Thunderbolts: Potansiyel Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu ve Fragman

Melek Ozcelik
  yıldırımlar

Marvel Thunderbolts söylentileri internette hızla yayıldığında, hayranların bunlara inanıp inanmama konusunda kafası karışmıştı. Marvel, yaklaşan filmin Thunderbolts'un yapımını resmen onayladıktan sonra söylentiler sonunda geri döndü gibi görünüyor.Marvel Universe, film serisini genişletmeye çalışıyor ve bir MCU hayranı olarak son zamanlarda bu tür şeylerin olduğunu görmek mümkün. Marvel Evreni'nin birçok şovu ve filmiyle daha önce karşılaştık ve her biri inanılmaz bir performans sergiledi.Birçok kişi Avengers: Endgame'den sonra MCU'nun biteceğini düşünürken, filmler ve şovlar tiyatroya geri dönüş yolunu buldu. Marvel şimdiden tonlarca yaklaşan proje üzerinde çalışıyor ve hayranlar yakında onlarla tanışmaktan heyecan duyuyor.

Tüm tarihlerin onaylanması ve programlanması arasında Thunderbolts da yerini aldı. İzleyiciler, dizinin uzun yıllar sonra film uyarlamasını izlemenin heyecanını yaşıyor. Sıkı bir Marvel hayranıysanız, filmin aynı adı paylaşan Marvel çizgi romanlarına dayandığını bilirsiniz. Bu yazımızda dizi ile ilgili her şeyi detaylı olarak paylaşacağız. Her şeyi öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin.

İçindekilerThunderbolts Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

Birçok söylentiden sonra Thunderbolts'un piyasaya sürüleceği resmi olarak onaylandı. Marvel, filmin yapımcılığını resmen açıkladı. Marvel, resmi bir Twitter hesabından filme ilk bakışı paylaştı ve hayranlarına yaklaşmakta olan filmi tanıttı.Marvel, Thunderbolts'un 5. Aşama'nın son gösterimi olarak 26 Temmuz 2024'te sinemalarda gösterime gireceğini duyurdu.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Stars 4. Sezon İptal Haberleri: Bir Sezon Daha Gelecek Mi?

Daha önce Marvel, film üzerinde çalışacaklarını ve 2023'ten önce yayınlamayı planladıklarını açıklamıştı. Filmin vizyon tarihi 2023 Yazı olarak planlanmıştı. Ancak, filmin oyuncu kadrosunun vaat ettiği başka projeler var ve vizyon tarihi ertelendi. gelecek yıl. Boşver, film zaten üretime başladı.

Thunderbolts Oyuncular: İçinde kim olacak?

Marvel, resmi onay yoluyla oyuncu ayrıntılarını resmen onayladı. Filmde şunlar olacak Valentina Allegra de Fontaine rolünde Julia Louis-Dreyfus.

Bununla birlikte filmde Red Guardian rolünde David Harbour, Ghost rolünde Hannah John-Kamen, James 'Bucky' Barnes rolünde Sebastian Stan, diğer adıyla The Winter Soldier, Florence Pugh Yelena Boleva rolünde, Olga Kurylenko Taskmaster rolünde ve Wyatt Russell rol alacak. John Walker, yani ABD Ajanı olarak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Noragami 3. Sezon: Hayranlar Başka Bir Sezon Bekleyebilir mi?

Üstelik Andy Park, resmi olarak şu tweeti attı: “ Sahnede oyuncu kadrosunu dünyaya tanıttığım bu THUNDERBOLTS konsept illüstrasyonuna sahip olmak ne büyük bir onurdu. @DisneyD23 Kevin Feige'de aktörler ve baş hocamızla?? Derinden onur duydum! #Yıldırımlar

Thunderbolts Konusu: Ne Bekleyebiliriz?

  yıldırımlar

Dizinin onay planıyla ilgili resmi bir fragman yok. Marvel, filmin ne olacağını henüz açıklamadı. Ancak Thunderbolts'ın Faz 4 hikayesine yön vereceğini biliyoruz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Netflix'in The Crown 5. Sezonu Size En Tartışmalı Dramayı Getiriyor!

Dahası, filmi çevreleyen birçok teori var. Marvel'ın hikayeyi kendisi açıklayana kadar beklememiz gerekiyor. Kısa süre içinde film hakkında bilgi edinmek için bu sayfayı yer imlerine ekleyin.

İzlenecek resmi bir fragman var mı?

Üzgünüm beyler! Marvel'ın henüz film için resmi bir fragman yayınlamadığını söylemekten dolayı üzgünüz. Şu anda yapım aşamasında olan filmin vizyon tarihi 2024 olarak belirlendi. Filmin vizyona girmesiyle birlikte filmin fragmanının da çıktığı görüldü. Film hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, fragmanı izlemek için bir süre beklemeniz gerekiyor.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemizden bu siteden daha fazlasını okuyun. Marvel evreni ve yakında çıkacak diğer filmler ve şovlar hakkında en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi, bu tür şovlara takıntılı biriyle paylaşın.

Paylaş: