Tim Anderson Karısı: Evlilik Dışı İlişki İddialarından Sonra Tim ve Bria Arasında Her Şey Yolunda mı?

Melek Ozcelik
  Tim Anderson Karısı

Tim, Bira Anderson ile Evli

Chicago Sox Yıldızı, Tim Anderson ile evli Bria Anderson Tim, Bria ile evlilik hayatını sorgulayan çeşitli tartışmalı iddiaların bir parçası olmuştur. İkisinin ebeveynleri, Tim'in başka bir kadınla ilişkisi olduğunu iddia eden birçok iddiadan geçti. Ayrıca Bria Anderson ile evli olmasına rağmen eski grl arkadaşının babası olmakla suçlanıyor.Bugün bu yazımızda her şeyi detaylı bir şekilde paylaşacağız. Ayrıca Bria'nın bu konudaki görüşünü öğrenmek de çok ilginç olacak. Şu anki medeni durumları ve evreleri nedir? hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin Tim Anderson'ın karısı ve dahası.İçindekilerTim Anderson Biyografisi

Tim Anderson Jr. için bir Amerikan profesyonel beysbol oyuncusudur. Şikago Beyaz Sox ile ilgili Beyzbol birinci Ligi (MLB). Anderson ayrıca East Central Community College'da kolej beyzbolu oynadı ve White Sox tarafından 2013 MLB taslağının ilk turunda seçildi. Oyuncu, MLB çıkışını 2016 yılında yaptı.

Anderson, Alabama, Tuscaloosa'da doğdu. Annesi zaten dört çocuk büyüttü ve babası Tim Sr., Tim'in doğumundan önce uyuşturucu suçlamasıyla tutuklandı ve Tim Jr.'ın hayatının ilk 15 yılını hapiste geçirdi, bu nedenle Tim, üç çocuğuyla birlikte teyzesi ve amcası tarafından büyütüldü. .BEĞENEBİLİRSİN- Chris Distefano Karısı: Jazzy Distefano Kocası Chris Distefano Kaç Yaşında? Komedyenin Soy Ağacı Oldukça İlginç!

Anderson, Alabama, Tuscaloosa'daki Hillcrest Lisesi'ne gitti. Anderson, lisenin ilk iki yılında basketbolla ilgilendi ancak ikinci sınıfta iki bacağını da kırdı. İlk yılında hem beyzbol hem de basketbol oynadı.

  Tim Anderson Karısı

Tim Anderson Karısı: Bria Anderson ile Tanışın

Tim Anderson, Bria Anderson ile evli. Tim ve Bria Anderson tarihinde evlendi 4 Kasım 2017 , Alabama, Hoover'daki Park Crest Function Facility'de düzenlenen bir törenle. Birlikte Paxton Anderson ve Peyton Anderson adında iki çocuğu var.Bria özel bir vatandaştır. İki çocuk annesi İngilizce öğretmeni olarak çalışıyor. Bria aynı zamanda bir Instagram modelidir. Alabama Koleji'nden Fen Bilimleri Lisans derecesi aldı ve West Alabama Koleji'nden öğrenim ve eğitim derecesi ile mezun oldu.

Tim Anderson, Karısı Bria Anderson'ı Aldattı mı?

Tim Anderson ve Bria Anderson, Tim'in Ekim ayında bir çocuk doğuran DeJah Lanae adlı başka bir kadınla romantik bir ilişki içinde olduğu iddia edildikten sonra evlilik hayatlarında zorlu bir dönem geçirdiler. Söylentilere göre Tim, DeJah ile evlilik dışı ilişki yaşıyor ve karısını aldatıyordu.

Başka bir kadın geldi ve son beş yıldır Tim'le kaçamak yaptığını iddia etti. Hayranlar, Tim ve Bria'nın aralarının iyi gitmediğini düşünürken Bria, eşi Tim'in yanında yer alarak herkesi sarstı.BEĞENEBİLİRSİN- Ryan Garcia Karısı: Ryan Garcia'nın kaç çocuğu var?

Aldatma skandalıyla ilgili herhangi bir onay veya onay yok ve bu nedenle bunu sadece söylenti olarak değerlendireceğiz, ancak insanları çeken Bria'nın kocasına ne kadar güçlü bir şekilde karşı çıktığı, ona olan inancını asla kaybetmediği ve konuyla ilgili herhangi bir açıklama bile yapmadığı. Ortalıkta dolaşan bu tür söylentilere rağmen çift her geçen gün güçleniyor.

Herkes farklı varsayımlarda bulunmaya ve sosyal medya aracılığıyla fikirlerini paylaşmaya başladıktan sonra, Bria ailesinin endişesi için mahremiyet istedi.

Instagram'da şöyle yazdı: ”Özgünlük anı. Hepimizin sosyal medyada olduğunu biliyorum ama internet ile gerçek hayat arasında bir fark var. GERÇEK hayatta, AİLEMİ her şeyden çok önemseyen bir anne ve EŞİM. Benim gerçeğim, kocam ve ben evliliğimiz üzerinde çalışıyoruz ve internet oyunlarıyla ilgilenmiyorum. Herkesin ailemin mahremiyetine saygı duymasını rica ediyorum.”

  Tim Anderson Karısı

Tim Anderson Eski Kız Arkadaşının Çocuğunun Babası mı?

13 Haziran 2022'de Tim Anderson, doğmamış çocuğunun babası olduğunu iddia eden iddiaları kendinden emin bir şekilde onaylayan eski kız arkadaşı Dejah Lanae tarafından alenen suçlandı. Dejah, Anderson'ın hikayesini 'bebek baba' başlığıyla yayınlamak için Instagram'a gitti. o da bebek yumruğunu gösterdi.

7 Ekim 2022'de Dejah Lanae, Tim Anderson'ın oğlunu dünyaya getirdi. Ona Sevn adını verdi, Anderson'ın forma numarasının çarpık bir versiyonuna atıfta bulunuyor. Dejah'ın Demi ve Denim adında iki çocuğu daha var.

Tim Anderson, Karısına Sevgisini Doğum Gününde Gösterdi

Tim Anderson, eşi Bria Anderson'ın doğum gününde Instagram'a gitti ve ona özel bir mesaj yazdı. Chicago White Sox yıldızı hakkındaki tüm iddialara rağmen, doğum gününde ona olan aşkından hiç korkmuyor.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR- Jacob VanZant Karısı: Kayıp Adam Arabası Bulundu, Ortağı Tüm Umutlarını Kaybetti! Şimdi Kontrol Edin!

O yazdı,' 'Kalbimizin/ruhumuzun nasıl hissettiğini tamamen biliyoruz. Kalbinin nerede oturduğunu bilmek için önemli olan bu ve ben sana kalbimi ifade ettim. Huzur ve mutluluk bulabileceğiniz bir alana ulaşmak için perde arkasında çok çalıştık. Siz ve çocuklar söz konusu olduğunda dünyanın sizin olduğunu bilirsiniz. Bugün harika geçti çünkü bugün senin doğum günün… Kimsenin dediğine aldırış etmem… Aşkımı biliyorsun.”

Çözüm

Tim Anderson Jr., Major League Baseball (MLB) Chicago White Sox için Amerikan profesyonel beyzbol oyuncusu. Çok destekleyici eşi Bria Anderson ile evli. Tim ve Bria Anderson, 4 Kasım 2017'de evlendi.

Tim, iki kadın tarafından evlilik dışı ilişki yaşamakla suçlanıyor, ancak Bria herhangi bir söylenti veya iddiadan etkilenmiyor ve Tim ile evliliği üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Ayrıca duygularını incitecek daha fazla iddiada bulunulmaması için mahremiyet istedi. konu hakkında ne düşünüyorsun

Makale artık sonuca ulaştı. Size daha fazla makale sunmayı umuyoruz Trend olan haber vızıltısı . Bizi ziyaret etmeyi ve daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın.

Okumaya devam et

Paylaş: