Tim Tebow'un Karısı Demi Leigh ve Çok Daha Fazlasıyla Evli Hayatı Nasıl?

Melek Ozcelik
  tim tebow evliliği

Tim Tebow ve Demi-Leigh Tebow iki yıldan biraz daha uzun bir süre önce evlendiler ve çift hala birbirlerini tanımanın her saniyesinin tadını çıkarıyor. 34 yaşındaki yazar Tim, yakın zamanda çıkan kitabında, Mümkün Misyon: Git Önemli Bir Hayat Yaratın , ilişkilerinin başlangıcı hakkında konuşuyor. Okurları daha mutlu yaşamaya teşvik etmek amacıyla hazırlanan kitapta, çiftin 2019'da açıklanacak düğününe de yer veriliyor. Şu anda Tim, Florida, Jacksonville dışındaki evinin arka verandasında otururken İNSANLAR'a, düğünlerin ardından çiftin birlikte yaşamları ve salgının çiftin ilk iki yılını nasıl etkilediği hakkında konuşuyor. Tim, İNSANLARA “Demi ile çıkmak harikaydı” diyor. “Etkileşim arttı. Ayrıca evlenmek de buna tercih edilir.”Demi-Leigh Nel-Peters ve Tim Tebow'un evli hayatı

Demi-Leigh Nel-Peters ve Tim Tebow düğünü mühürledi, İNSANLAR özel olarak bildirebilir. Güney Afrika'nın Cape Town kentindeki La Paris Malikanesi'nde düzenlenen özel bir törenle, eski NFL oyun kurucu ve Miss Universe 2017 yemin etti. Tebow, törenden önceki gece İNSANLARA, 30 dakikalık düğün sırasında verdikleri yeminlerini hâlâ cilaladığını söyledi. Yeminlerin kusursuz olmasını istiyorum, dedi. Kendi malzememi eklemenin yanı sıra “ölüme bizi ayır” gibi standart unsurları da bırakıyorum.  tim tebow

Alacakaranlıktan birkaç dakika önce, yaklaşık 260 kişi, yüksek çitlerle çevrili tatil beldesinin özel bir bahçesinde oturuyordu. Nel-Peters koridordan aşağı yukarı saat 17:30'da geldi. Sipariş üzerine yapılan David's Bridal elbisesi ve Marion Rehwinkel Mücevherat pırlanta ve küpelerini giyen Güney Afrika zamanı. Geleneksel ritüel, hem Güney Afrika hem de Amerikan toplumunun yönlerini içeriyordu. Beyaz, altın, yeşil ve siyah renk şeması kullanıldı.

Daha: Serena Williams Flört Tarihi: Yerleşmeden Önce Serena'nın Bağlantılı Olduğu Erkekler?Nel-Peters'in PEOPLE'a “İkimiz de oldukça gelenekseliz. “İnsanların düğünü küçük, zarif ve geleneksel olarak hatırlamasını istedik. Geriye dönüp bakabileceğimiz zamansız bir şey olmasını amaçladığımıza hiç şüphe yoktu. Bu gün, hayatımızın uzunluğu boyunca beslemek istediğimiz bir gün.

Nel-Peters, istediğini bulmadan önce yaklaşık 50 kıyafet aldığını iddia etti. 'Pinterest'in her yerindeydim' diye iddia etti. 'Klas, klasik ve modern bir şey arıyordum.' Antar Levar, Tebow'un giydiği smokini yarattı. Çinhindi takımları sağdıçları tarafından giyildi. Nedime kıyafetleri David's Bridal tarafından sağlandı.

  tim tebow flörtEtkinliğin menüsünde biftek, midye, peynir tabağı ve makarna gibi hem Amerika hem de Güney Afrika'dan yemekler yer aldı. Çift, tercih ettikleri seçenek olarak bebek ıspanak, domuz pastırması, çilek, salatalık, sirke ve zeytinyağı içeren bir salata seçti. Nel-Peters, 'Bu çok basit bir salata ama onu her zaman yiyoruz ve harika. Bu nedenle, düğünlerin bir parçası olmasını istedik.

Daha: Tom Hiddleston Karısı Kimdir? İşte Tüm Bilgiler!

Tatlı özellikle sürpriz oldu çünkü çift resepsiyondan önce düğün pastasını görmemişti. Nel-Peters, “Ben kolay bir gelinim. 'Düğün planlayıcımıza güvendik' Yerine getirilmesi gereken bir koşul, keto dostu bir çift pastasıydı. Nel-Peters, bir cheesecake üzerinde karar kıldık, dedi. Tim diyetini bu şekilde takip edebilir. Tebow, 'Üç şeyi bekliyordum' dedi. 'Onu gelinliği içinde ilk görüşüm, ilk öpücüğümüz ve karı koca olarak ilk dansımız. Böyle eşsiz bir akşam.Tim Tebow Karısından Ne Öğrendi?

“Bu bir meydan okuma olabilir çünkü sizden çok farklı olan birini çok derinden öğreniyorsunuz” diyor. “Ben beş yaşında bir çocuğum ve her zaman büyük bir ailede ve her zaman insanlarla birlikte oldum. Ben her zaman 'git, git, git'. Ama Demi'nin sözel olmayan ve vefat eden bir kız kardeşi vardı. Yani o kadar meşgul değil.'

26 yaşındaki Demi-Leigh, Tim'in buna ihtiyacı olmadığını iddia etse de kesinti yaşamaktan keyif alıyor. Tim, bu eğilimlere boyun eğmenin, durumu değerlendirmeye ve 'Tanrım, o kadar hassas ve anlayışlı değildim' dediğini fark etmesine yardımcı olduğunu iddia ediyor.

Tim Tebow Arkadaş Tarihçesi

Olivia Culpo ve Camilla Belle, Tim Tebow'un iddia edilen eski kız ve kız arkadaşları listesinde yer alıyor. 2012 yılında Tim Tebow ve Camilla Belle kısa bir ilişki yaşadı. 2 Ekim 1986'da doğan Camilla Belle Routh, Brezilyalı-Amerikalı aktör, yönetmen, yazar ve yapımcıdır. Jack ve Rose'un Ballad'ı (2005). (2009) Tim Tebow, 2015 yılının Eylül ayından Kasım ayına kadar Olivia Culpo ile çıktı.

Daha: “Yıldızlarımızdaki Hata” Çift Shailene Woodley ve Ansel Yeni Aşk Kuşları mı?

Yerli Rhode Island eyaletinin bir temsilcisi olarak Amerikalı aktris, televizyon sunucusu, çellist ve güzellik kraliçesi Olivia Frances Culpo, Miss USA 2012 yarışmasını kazandı. Daha önce ilk kez katıldığı Miss Rhode Island USA 2012 yarışmasında birinci olmuştu. Las Vegas'ta 2012 Kainat Güzeli olarak taç giydi ve 1997'de Brook Lee'den bu yana bunu yapan ilk Amerikalı oldu.

Paylaş: