Travis Barker'ın Oğlu Eşcinsel mi? Olağanüstü Amerikalı Müzisyenin Oğlu!

Melek Ozcelik
  travis barker'ın oğlu eşcinsel mi

Yoksa Yine Başka Bir Konuşma mı?

Standart bir hip-atlama sanatçısı takım arkadaşı olarak ilerlemenin yanı sıra, +44 müzik ekibinin kurulmasına yardımcı oldu, Car Racer, Antemasque ve Goldfinger'a katıldı ve rap müzik ekibi Transfers'in bir üyesidir. Merhum DJ AM ile Barker ara sıra bir araya geldi ve ikisi de TRV$DJAM kazandı.Refahından dolayı Drifter onu şimdiye kadarki en iyi 100 davulcudan biri ve 'baş belasının en unutulmaz dahi davulcusu' olarak listeledi.2008 yılında uçak kazası geçirdi ancak tamamen iyileşti ve 2011 yılında Give the Drummer Some adlı sunum solo koleksiyonunu yayınladı.

Squint 182 ve Transfers ile ekip oluşturmanın yanı sıra, rapçilerle birlikte çalışmaya devam ederek Yelawolf, Asher Roth ve Nottz ile genişletilmiş oyunlar sundu.

İçindekilerTravis Barker'ın Oğlu Eşcinsel mi?

Travis Barker'ın hayranlarının bilmesi gerekenler Travis Barker'ın Oğlu Eşcinsel mi? İşte bu yazımızda bu sorunun cevabını belirteceğiz. Travis'in oğlu Landon'ın eşcinsel olmadığını bilmeni istiyoruz.

Dedikodudan öte bir şey değil. Çevrimiçi kullanıcılar tarafından yayılır. Takipçileri Landon'un fotoğraflarına ve görünümüne güveniyor Landon eşcinsel olacak .

Landon Barker Cinselliğin Suç Ortağı ve Yaşı!

Barker, müzikal yeteneklerine rağmen tasarım endüstrisinde giderek artan bir üne kavuştu ve dikkat çekici moda farkındalığını Instagram hesabında sergiliyor.Tam tersi yönelime kapılır ve Chali D' Amelio ile çıkıyor . Birçoğu sanal eğlence hesaplarında birbirleriyle rahat fotoğraflar sunuyor.

Landan'ın yaklaşan etkinliklerini ve kız arkadaşıyla keyifli fotoğraflarını aktardığı Instagram hesabında 2,1 milyondan fazla takipçisi var. Charli Landan'ın yaklaşan etkinliklerini ve kız arkadaşıyla birlikte geçirdiği güzel fotoğrafları aktardığı Instagram hesabında 2,1 milyondan fazla takipçisi var. Onun kız arkadaşı , Charli D'Amelio.

Ayrıca şunu okuyun: Ricky Martin eşcinsel mi?Landan'ın suç ortağı Charli DAmelio, çevrimiçi eğlence kariyerine 2019'da başladı ve TikTok kayıtlarıyla ünlü.

Aynı şekilde, sanal bir eğlence kişiliğine dönüşmeden önce on yıldan fazla bir süre boyunca dans rekabetlerinde de mücadele etti.

Travis Barkers Ailesi!

Ağustos 2002'de Barker, Lemissa Kennedy'ye dokuz aylık evliliğinden ayrı olduğu için dava açtı. 30 Ekim 2004'te şovmen ve önceki Miss USA 1995 güzeli Shanna Moakler ile evlendi.

Cadılar Bayramı'ndan hemen önce ikili, The Bad Dream Before Christmas'ı anımsatan gotik bir törenle evlendi.

  travis barker'ın oğlu eşcinsel mi

Barker ve Moakler birlikte 2005 yılında dünyaya getirilen genç bir bayanın ve 2003 yılında dünyaya getirilen bir çocuğun koruyucularıdır.

Barker ile daha önce Berker'in hayat arkadaşı olan üvey kızı Oscar De La Hoya arasındaki ilişki değişmedi. Barker ve Kourtney Kardashian çıkıyorlardı.

Bu hikayeler daha sonra doğrulandı ve Ocak 2021'de ilişkileri resmileşti.

Bu organizasyon boyunca 13 yıl aradan sonra tekrar uçtu. Çift, Ekim 2021'de evlenme teklif etti.

3 Nisan 2022'deki 64. Yıllık Grammy Bağışlarının ardından Las Vegas'ta gelişigüzel bir şekilde vaatlerde bulundular.

Landon Barker, St Nick Monica, Kaliforniya, ABD'den bir rapçi, vokalist ve sanal eğlence merkezidir. Bir sanal eğlence merkezi olarak, başta saç modeli ve şık kıyafetleri olmak üzere çeşitli fotoğraflarını internette paylaşmayı seviyor.

Aynı şekilde kendi YouTube kanalını kurdu ve sanal eğlence sahneleri aracılığıyla takip eden muazzam bir hayranı var. Hayranlarının önemli bir kısmı onun eşcinsel olduğunu söylüyor ama eşcinsel değil ama eşcinselliği heteroseksüel.

Oyunculuk ve şarkı söyleme mesleğini seçmek için tamamen kesinleşmemiş çok sayıda okul ve sosyete gösterisi etkinliğine katıldı.

Ayrıca okuyun: Fred Nickelodeon'dan eşcinsel mi?

“Buradaki herkesin düğün için enerji dolu olmasına sevindim. Kravis sonsuza dek yaşasın!

Bu arada, İtalyan düğününden önce, 13 yaşındaki Mason, 10 yaşındaki Penelope ve önceki suç ortağı Scott Disick'ten sekiz yaşındaki Rule'a sahip olan Kourtney, girişini yapma konusunda kız kardeşi Kim Kardashian'dan bazı rehberlik aldı. kendisi ve önceki kocası Kanye West 2014 yılında çifti güvence altına aldığında da Avrupa ülkesini seçmişti.

Televizyondaki olağanüstü bir sahnede daha Kim, kız kardeşine şunları söyledi: “Size vereceğim tek öneri, İtalya'da koridorda yürürken uzun trene bindiğim noktaydı, böyle bir şeyden endişeleniyordum. O kadar hızlı yürüdüm ki düşmeyi planladı.

Landon Barker'ın ailesi Bay Travis Barker ve Bayan Shanna Moakler.

  travis barker'ın oğlu eşcinsel mi

Kendisi ayrıca pop-punk grubu 'Flicker 182'nin müzisyeni ve davulcusu Travis Barker'ın oğlu olarak da anılmaktadır. Annesi bir model ve eski Miss New York'tur.

Küçük kız kardeşinin adı Alabama Luella Barker ve daha köklü akrabası Atiana Cecilia De La Hoya'dır. Ailesi ve akrabaları hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkmadı.

Instagram'da Landon Barker'la tanışın!

Landon Barker, kullanıcı adı altında Instagram'da dinamik @landonasherbarker .

Ekim 2021'e kadar 716 binden fazla öğrencisi olan onaylanmış bir Instagram hesabı var. Instagram'da ve ayrıca arkadaşlarıyla birkaç fotoğraf paylaşıyor. Fotoğraf stili bazı hayranları tarafından beğeniliyor.

Ayrıca şunu okuyun: John Travolta eşcinsel mi?

Kendisi bir rapçi ve ABD'deki dedikodu organizasyonlarından birinde eğitim gördü.

Landon Barker'ın Net Değeri!

Landon Barker'ın 2021'den itibaren gerçek net değeri henüz bilinmiyor.

Şu ana kadar net değerini ve kazanma inceliklerini ortaya çıkarmadı. Yine de net değerini binlerce olarak değerlendirdik. O bir süperstarın oğludur ve onların servetlerini kullanma fırsatından yararlanmaktadır.

Babasının net servetinin 45 milyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Barker'ın kariyeri genişledikçe net serveti de aynı şekilde artacaktır.

Çözüm

Landon Barker, St Nick Monica, Kaliforniya, ABD'den bir rapçi, vokalist ve web tabanlı eğlence merkezidir. Web tabanlı bir eğlence merkezi olarak, başta saç modeli ve şık kıyafetleri olmak üzere çeşitli fotoğraflarını internette paylaşmayı seviyor.

Aynı şekilde kendi YouTube kanalını kurdu ve çevrimiçi eğlence sahneleri aracılığıyla takip eden muazzam bir hayranı var. Hayranlarının büyük bir kısmı onun eşcinsel olduğunu söylüyor ancak eşcinsel değil henüz eşcinselliği heteroseksüel.

Oyunculuk ve şarkı söyleme mesleğini seçmek için kesin olarak belirlenmemiş çok sayıda okul ve sosyete gösterisi etkinliğine katıldı.

Aşağıdaki yorum kutusunda makaleyle ilgili neleri beğendiğinizi bize bildirin ve ziyaret edin. trendingnewsbuzz daha fazla dedikodu güncellemesi için!

Paylaş: