Trey Lance'in Net Değeri Nedir, Kariyerine Nasıl Başladı ve Çok Daha Fazlası

Melek Ozcelik
  trey mızrağının net değeri

Trey Lance'in net değeri nedir? Trey Lance, San Francisco 49ers tarafından takımın hücumunu bir Super Bowl'a götürmesi umuduyla seçildi. NFL kariyerine zor bir başlangıç ​​olmasına rağmen, oyun kurucunun 2022'de başlangıç ​​oyun kurucu olarak Carson Palmer'ın yerini alması bekleniyor.Daha: T-Ağrı Net DeğeriTrey Lance'in net değeri, sponsorluk anlaşmalarının bir sonucu olarak şüphesiz artacak, ancak NFL Draft'ında bu kadar yüksek seçilmenin bir sonucu olarak muazzam bir çaylak maaşı da alacak. girdikten sonra NFL , Lance, Niners ile yaklaşık 34 milyon dolar değerinde olduğu bildirilen dört yıllık bir sözleşmeyi kabul etti. Vergiler ve sabit tazminatın hesaba katılması gerekse bile, oyun kurucunun değeri genel olarak artmış olacaktır.

İçindekiler

Trey Lance'in Erken Yaşamı Nedir?

Trey Lance'in ebeveynleri Carlton Lance (Baba) ve Angie Lance (Anne). Annesi Angie Lance, mesleği öğretmendir ve Babası Carlton Lance, Trey Lance'i 2021 NFL Draft'ında en iyi seçim haline getiren iş etiğini geliştirmek için eğittiği bir futbol geçmişinden geliyor. Trey, Carlton ve Angie'nin büyük oğlu ve ayrıca Kuzey Dakota Eyalet Üniversitesi'ne devam eden küçük bir oğulları Bryce Lance var.Daha: Kehlani Net Değeri

Trey Lance, Afrikalı-Amerikalı bir baba ve Kafkas bir anne ile karışık bir ırktır. Trey Lance'in ebeveynleri, iyi değerler aşılamaya ve oğullarını küçük kasaba değerleriyle yetiştirmeye odaklandı. Carlton acımasızca dürüsttü ve Angie her iki erkek çocuğun da futbol kariyerine sarsılmaz bir destek gösterdi. Trey Lance, Kafkas bir anne ve Afrikalı-Amerikalı bir babadan doğan karışık ırk bir kişidir. Küçük bir topluluğun erdemleri, oğullarını büyütürken Trey Lance'in ebeveynleri için çok önemliydi. Carlton acımasızca dürüsttü ve Angie, her iki çocuğun da futbol kariyerlerine verdiği destekte asla tereddüt etmedi.

Trey Lance'in Net Değeri nedir?

Trey Lance'in net değerine sahip olması beklenen, marka onaylarını ve NFL ödemesini hesaba kattıktan sonra 2022 itibariyle 10 milyondur. Şu anda, Lance ile onay sözleşmeleri var cips , Bose, Old Spice ve Cantu Beauty. Bu tür anlaşmaların kesin mali koşulları halka açık olmasa da, Lance'in bir sporcu olarak geçmişi göz önüne alındığında bunların önemli olduğu varsayılmaktadır.Daha: David Bautista Net Değer

Serveti 2022'de büyümeye devam edecek, özellikle de Niners ile olan maaşı arttığında ve NFL'nin daha önemli medya piyasası duruşlarından birinde başlangıç ​​​​pozisyonunu alırsa sponsorluk anlaşmaları büyüdüğünde, 2021 sezonunun tamamı için yalnızca 600.000 dolarlık bir temel maaş kazanacak. , vaat ettiği paranın 5 milyon dolardan fazla bir imza bonusu ile temsil edilmesine rağmen. İmza bonusu 2022'de aynı kalacak, ancak Lance'in yıllık maaşı yaklaşık 2,2 milyon dolara yükselecek.

Trey Lance Kariyerine Nasıl Başladı?

Ortaokul ve ortaokulda Lance, futbol kariyerine geri koşucu olarak başladıktan sonra oyun kurucu oynadı. Daha sonra, Minnesota'nın en iyi oyun kurucu adayı olduğu düşünülen Marshall Lisesi'ne kaydoldu. Şubat 2017'de oradaki bir işe alım etkinliğini ziyaret ettikten sonra Lance, takım için oynamaya karar verdi. Minnesota Universitesi .  trey mızrağının net değeri

Diğer Power Five kurumlarıyla birlikte, onun daha geniş bir alıcı veya defansif bir arka ihtimal olduğunu düşündüler. Lance'e sadece Futbol Şampiyonası Alt Bölümünde veya Beşli Grup konferanslarında yarışan kurumlar tarafından oyun kurucu olarak devam etme şansı verildi. Aralık 2017'de Kuzey Dakota Eyaletine bağlılığını yaptı.

Trey Lance: Instagram

Bir futbolcu olan Trey Lance, Instagram hesabı için “trey.lance” kullanıcı adını kullanıyor. 390.000 Instagram takipçisi hesabını doğruladı. Daha fazla bilgi için Instagram hesabına göz atın.

Trey Lance'in İlişki Durumu Nedir?

Özel hayatı söz konusu olduğunda Trey Lance pek açık sözlü değil. Konu romantik hayatı olduğunda çok daha suskundur. Yine de şu anda kiminle çıktığını öğrenebildik. 21 yaşındaki futbol oyun kurucu şu anda Brin Chandler ile akraba. Brin, voleybolda profesyonel olarak yarışıyor ve şimdi Georgia Bulldogs'un bir üyesi. Trey'in kız arkadaşı Brynn Chandler, Instagram'a ortak bir resmi hesap olarak katıldı. Ne kadar süredir birlikte oldukları bilinmiyor. Adı, 7 Temmuz'da çıkmaya başlayabileceklerini ima ediyor. Söylentiler, Trey'in Colin Cowherd'in kızı Liv Cowherd ile çıktığını gösteriyor.

  trey mızrağının net değeri

Birisi Trey'in Colin'in evine yürüdüğünü gördüğünde söylentiler yayılmaya başladı. Trey ve Liv, Instagram'da birbirlerini takip ediyor ve ayrıca Liv'in birkaç fotoğrafına yorum bıraktı. Onu Instagram'da keşfettiği gerçeğine rağmen, bunu kamuoyunda hiç tartışmadılar. İkisinin randevusu aslında sadece bir hikaye. Medeni durumundan emin değiliz çünkü sosyal medyada kişisel hayatı hakkında hiç konuşmadı. Önceki nişanları veya ilişkileri hakkında fazla bilgi yok. Veritabanımıza göre hiç çocuğu yok.

Paylaş: