Ucu Neden Mantar Şeklinde: PP'nin Ucu Doğru Mantıkla Açıklanıyor!

Melek Ozcelik
  ucu neden mantar şeklinde

TikTok Kayıtlar ve desenler bazı durumlarda, örneğin, kullanıcıların 'neden şeklinde bir PP ucu mantar '.

Erkek cinsel organı ve neden bir mantar gibi şekillendiği ile ilgili sorular, birkaç gün önce internete dayalı olarak hareket etmeye başladı.Bu sorgulamaların başlangıcı ise tüm hesaplara göre sorgulamayı soran bir TikTok videosudur. Google'da penis ucunun neden mantar şeklinde olduğunu hiç araştırdınız mı?”Komik video başka biri tarafından bir açıklama ile dikilir TikTok İnterneti bir uyum içine gönderen kullanıcı.

  ucu neden mantar şeklindeİçindekiler

Tiktokers Google 'Pp Mantarının Ucu Neden Şekillenir?'

TikTok kullanıcısı Seth Bob başka bir kullanıcı tarafından sorulan soruya verilen cevabı gösterir.

Kullanıcı, cevabı sembolizm yardımıyla ve neredeyse hiç çıplaklık olmadan ustaca gösterir. Dev bir çivi ve bir çizgi kullanarak bir Mantar gibi şekillendirilmiş PP' ucu .Sembolizmi çok komik anlayan bir izleyici, “ Doğru, rakibin mağazalarını ortadan kaldırıyor

'Bunu birkaç saniye önce öğrenmiş olmanızı kabul edemem. Bunu altıncı sınıfta öğrendim e”, bir başkasını besteledi.

Ve kısa süre sonra 'uç neden mantar şeklinde' sorusu yanıt arayan bireylerle birlikte hem Google'da hem de Twitter'da hareket etmeye başladı. Ancak, daha önce araştıranlar, diğerlerini de yapmamaya teşvik etti.Mantar Şekli Açıklandı

Penis ucunun mantar şeklinde olmasının evrimsel nedeni, karşıt durumdaki bireye hamile kalmasına yardımcı olmasıdır.

Yakın tarihli bir rapor sürdü Profesör Gordon Gallup itibaren New York Eyalet Üniversitesi bunu kusursuz bir şekilde açıklıyor.

İnceleme, bir 'insan penisi, meni yer değiştirme aygıtı gibi davranır.'

İnceleme, 'Diğer birçok primatta izlenenden daha büyük bir penis başı ve daha eklemli koronal kenara sahip insan penisi, vajinadaki rakip erkeklerden sıvıyı bir kez daha bitmiş/glans altına sürerek uzaklaştırmak için çalışabilir' diyor. .

Twitter kullanıcıları tik tok sorusuna tepki gösterdi

Çoğu Twitter kullanıcısı şu soruyla eğlendi: TikTok video kaldırdı.

Mantarlar, Aynı zamanda Uzunluk, Güç, Kancalar ve Dikenler

Mantar şeklinin spermi dışarı atma yeteneği, açıkçası, itme derinliği ve gücü ve penisin uzunluğu dahil olmak üzere cinsiyeti etkileyen diğer birçok faktöre tabidir.

Daha derinden itme, sığ itmeden daha fazla spermi yerinden eder ”diyor Gallup. “ Ve daha uzun penisli erkekler, menilerini kadın vajinasının en uzak yerlerinde saklayabilir, bu nedenle [sonraki] erkeklerin yer değiştirmesini daha belirsiz hale getirir.”

  ucu neden mantar şeklinde

Sünnet , aynı zamanda, son teknoloji dünyasında bir iş oynayabilir. Gallup'a göre, sünnetli penisler biraz daha belirgin bir mantar şekline sahip olmasının yanı sıra, sünnetli olduğu için penisin başı daha az hassastır.

Öyleyse, Sünnetli erkekler seks yaptıklarında, daha derin ve daha coşkulu bir itme ile uğraşırlar, bu da eski bir sevgilinin sperminin yerini alması kaçınılmazdır. n, diyor Gallup.

Ancak, ürolojinin bu düşünce çerçevesindeki herkes, Gallup'un teorisi. Birbiriyle çelişen uzmanların ortaya çıkardığı karşıtlıkların bir kısmı, kuşkusuz birçok başka faktörün rol oynadığını ve mantar şeklindeki bir penisin meni çıkarmakta harika olduğu için, bu yüzden bu şekilde şekillendirildiği anlamına gelmediğini içerir.

Tamamen başka bir şey evrimsel sebep olabilir ve meni yer değiştirmesi basitçe ek bir ödül olabilir. Birkaç uzman, teorinin ortaya çıktığını söyleyecek kadar ileri gitti. 'uzaktan getirildi.

Penis Mantarı Neden Şekillenir?

Mantar şeklinin nedeni belli bir şeye kadar kaynar: emprenye için rekabet. Başka bir deyişle, insan penisleri mantar şeklindedirler, böylece rakiplerin menilerini çıkarabilirler. Bu şekilde, spermlerinin yumurta hazırlama şansı daha yüksektir.

Bununla birlikte, sözümüze inanmayın - gerçek bilim adamları insan penisinin şekline odaklandılar. Yakın tarihli bir rapor sürdü Profesör Gordon Gallup itibaren New York Eyalet Üniversitesi tam olarak bunu yaptı.

“Diğer birçok primatta izlenenden nispeten daha büyük bir penis başı ve daha eklemli koronal kenara sahip insan penisi, vajinadaki rakip erkeklerden seminal sıvıyı bir kez daha bitmiş/glans altına sürerek uzaklaştırmak için çalışabilir. ” yorumu okur. Devam ediyor:

'İlişki sırasında, tekrarlanan itmenin etkisi, yabancı meniyi serviksten dışarı çeker ve yerinden çıkarır. Sonuç olarak, bir kadının kısa bir süre içinde birden fazla erkekle çiftleşmesi durumunda, bu, erkeklerin boşalmadan önce başkaları tarafından saklanan spermi 'çıkarmasına' izin verecektir.

  ucu neden mantar şeklinde

Pekala, Ama Neden Dünyada 'Penis Mantar Şeklinde' Google'da Hareket Ediyor?

Her şey yolunda ve iyi - yine de neden bu kadar çok sayıda insan, insan penisinin şeklini şahane bir parazitle ilişkilendirerek araştırıyor? Her şey başladı TikTok , birçok hareketli özne kadar yıl 2022 sık sık yapar.

Bir TikTok videosu - bu videodan daha fazlasını topladı 1,2 milyon görüntüleme bu noktaya kadar — adlı bir kullanıcı tarafından oluşturuldu Seth Bob . Yazan başka bir dikilmiş video ile başlar, ' Google'da penis ucunun neden mantar şeklinde olduğunu hiç araştırdınız mı? ” mide bulandırıcı ifade yüzlerinin yanında.

İşte o zaman Seth bir gösteri sunmak için içeri girer. (Arkanıza yaslanın ve rahatlayın: Açıklaması, henüz meraklı kişilikler için olağanüstü bir görsel sunarken çıplaklık içermez.)

“Google'a seçildi ve hepiniz için gösterin ”, Seth'in videosundaki metin, bir satırı alıp beyaz bir sıvıyla dolu bir döngüye yerleştirirken okur. 'Geliştirme, ikinci vuruş yaparken bize bir fırsat verdi. Eski ile dışarı ve ew ile içeri.'

Açıklamalar alanı da gerçekten eğlenceli. “ Ne kadar iğrenç olsa da, bunun bir gerçek olması kesinlikle şaşırtıcı ”diye açıkladı bir TikTok kullanıcısı.

Başka bir kişi ile seslendi: ' Evet! Bunu ortaokulda öğrendim. En güçlü olanın hayatta kalması. “

“Kocam çok uzun zamandır kendisiyle mücadele ediyor. ” diye besteledi başka bir kişi.

Yeterince uzun kaydırırsanız, diğer hayvanların penisleri hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bir kişi daha, 'Yusuf sinekleri onunla önemli ölçüde daha agresif ve aynı şeyi yapan 'temizleyicilere' sahip' dedi.

Buna Seth cevap verdi: 'Bunu da okumam gerekecek. Tanıdık kediler ve onların dikenleri var mıydı? Ben şimdi yapmak.'

Ve şu anda sen de biliyorsun.

  ucu neden mantar şeklinde

Çözüm

Sosyal medya platformuna bağımlı olan bireyler bunu çok iyi bilirler. TikTok eğlenceli bir madde hazinesidir. Küçültülmüş kayıtlar sevimli yavru hayvanlardan özel noktalara ilişkin bilgilere ve eğlenceli şekilde paylaşılabilir sunumlara kadar her şeyi sunun.

Ayrıca, gerçekten hiç düşünmediğiniz sorulara da yanıt verebilir, örneğin, Penis mantarı neden şekillidir? Gerçekten, ciddiyim.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: