Vampirler 2. Sezon: Oluyor mu, Yok mu? [En son güncellemeler]

Melek Ozcelik
  Vampirler 2. Sezon

Vampirler ve Drakula'yı içeren korku hikayeleri her zaman ekrana çıkmanın bir yolunu bulur. Her beş filmden veya diziden biri bir korku temasından oluşuyor ve nedenini merak etmeyin. Hayranlar şimdiden bu karanlık Fantezi temalarıyla daha fazla ilgilenmeye başladı ve Horror serileri bu konuda önde gidiyor. Bu tür şovlar ortaya çıktığında, her akış platformu izleyiciye inanılmaz hikayeler sunmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Bunlardan biri de 'Vampirler'.Binlerce web dizisine ve filme ev sahipliği yapan Netflix, farklı ülkelerden dizileri de getirerek başarılı bir şekilde daha dinamik bir hale geldi. Son birkaç yılda, dünyanın farklı yerlerinin performanslarının OTT platformuna nasıl girdiğini ve hit haline geldiğini gördük.Vampires, ilk sezonunu yayınlamış olan bir Fransız genç Vampir dramasıdır, Dizi ilk bölümü başarıyla tamamladı ve hayranlar şimdi gösterinin geleceği hakkında bilgi edinmek için kendilerini şımartıyorlar. Gençlerin rüyası, vampirlerin gerçek olduğu ve mutasyona uğramış genlerden sayılarını artırdıkları dünyanın hikayesini içeriyor. Dizi zaten ilk kredilerini tamamladı ancak hayranlar hala ikinci taksitin düşmesini bekliyor. İlk sezonun sonu hikayede birçok boşluk bırakıyor ve hayranlar gelecekteki olasılığı öğrenmek için uğraşıyor.

Bu yazıda vampir şovu dışında her şeyi detaylı olarak paylaşacağız. Şovu izlemekle ilgileniyorsanız, makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin.

İçindekilerVampires 2. Sezon: Daha fazla Sezon olacak mı?

  Vampirler 2. Sezon Güncellemeleri

Dizinin ilk sezonunun yayınlanmasının ardından hayranlar merakla dizinin yenilenmesini bekledi. İlk sezonun yayınlanmasından sonra, gösteri büyük bir hit oldu. Vampires, 20 Mart 2022'de Netflix'e inen bir Fransız genç drama dizisidir.

Gösteri hayranlardan büyük bir beğeni topladı ve gösterinin zaten inanılmaz bir temaya sahip olduğu göz önüne alındığında, gösterinin bir hit alması gerekiyordu. Vampirler zaten haftalık grafikte en üst sırada yer aldı ve hayranlar bunu görünce eğlendiler.Şunlar da hoşunuza gidebilir: Dancing with the Stars 31. Sezon Sonunda ABC'de!

Ancak, yazı yazılırken Netflix, ikinci taksit için gösteriyi henüz yenilemedi. Şovun yenilenmesi söz konusu olduğunda, şovun yenilemeyi ele alması için uzun bir süre var gibi görünüyor. Netflix'teki herhangi bir şovun yenilenmesi, büyük ölçüde şovun popülaritesine bağlıdır. Vampirleri takip eden Hai hayranları göz önüne alındığında, dizinin yenilenmesi için çok az şans var.

Hayranlar, hikayenin devamında ne olacağını öğrenmek için can atıyorlar. İlk sezonu izlediyseniz dizinin uçurumun kenarında bittiğini bilirsiniz. Hayranların ikinci bölüm için toplanacağını düşündüğü diziye koymak için hala birçok şey var.Şu an itibariyle Netflix, ibadet ve gösteri sayılarıyla ilgili herhangi bir güncelleme yayınlamadı. Vampirler dizinin belirtilen yönergelerine girerse, dizinin yenileneceğinden eminiz. dizi olma ihtimali yüksek.

Vampires 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

  Vampirler 2. Sezon Vampires'in ilk sezonu 20 Mart 2022'de yayınlandı. İlk sezonun bitişi olası 2. sezon için yemek pişiriyordu. Hayranlar, dizinin ikinci bölümüyle ilgili hiçbir şeyi güncellemediği için Netflix'e kızgın. Şov şüpheli bir notla sona erdiği için ve Vampire 2. sezonunun gerçekleşme şansı yüksek.

Normalde, herhangi bir şovun yenileme durumu bir yıl içinde ortaya çıkar. Aradan henüz 5 ay geçtiği için bir sonuca varmak için çok erken olduğunu varsayıyoruz. Gösteri, cazibe merkezi olan alışılmadık bir hikaye olan taze bir hikayeye sahip.

Ayrıca hayranlar şimdiden sosyal medyayı ele geçirdi ve dizinin yenilenmesini talep ediyor. Dizi bu yıl bitmeden onaylanırsa, önümüzdeki yıl dizinin vizyona girmesini izleyebiliriz.

Vampire Sezon 2'nin 2023'te yayınlanması bekleniyor. Şov onaylanır ve tarihi daha önce yayınlanırsa, size bildireceğimizden emin olacağız.

Vampires 2. Sezon Oyuncular: İçinde kimler olacak?

Gösteri onsuz olmayacak Ana kahraman olarak Oulaya Amara. İlk sezonda, yarı vampir ve yarı insan bir genç olan Doina olarak hikayeyi yönetmesini izledik.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Sweet Magnolias 3. sezon Çıkış Tarihi: Geri Dönüyor mu?
Onunla birlikte, Doina'nın annesini oynayan Suzanne Clément (Anne ve Orman) olacak. Kate Moran (Bıçak + Kalp) Csilla Nemeth olarak ortaya çıktı. İkinci sezonda tüm karakterlerin geri dönmesini bekliyoruz. Dizide yeni isimler olabilir. Hikaye büküldükçe, bazı yeni karakterlerin rolü üstlenmesini bekleyebiliriz.

Şu an itibariyle, oyuncu kadrosuyla ilgili resmi bir onay yok. Sadece ikinci sezonda görünebilecek karakterleri tahmin ediyoruz.

Vampires 2. Sezon Konusu: Bundan Ne Bekleyebiliriz?

Vampirlerin hikayesi, yarı insan ve yarı vampir olan Doina'nın etrafında dönüyor. İlk sezonda, yarı insan ve yarı vampir ikili kimliğiyle nasıl mücadele ettiğini görüyoruz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Tarihli ve İlgili Sezon 2: Oluyor mu?

Doina, normal günlerinde normal bir liseye gider ve geceleri bir vampire dönüşür. İlk sezonun tüm hikayesi, sonuna kadar onu takip ediyor. İlk sezonun hikayesi bir uçurumda sona eriyor ve şovun bir sonraki bölümünün onun için ne getireceğini görebiliriz.

Yetkililer henüz gelecek sezon için herhangi bir özel detay açıklamadı ancak ikinci sezonun ana karakteri takip etme ihtimalinin yüksek olduğundan eminiz. Resmi özet hakkında hala bir güncelleme yok, ancak dizi ana başrol olarak Doina'ya odaklandığından, rolünde kalacak ve şov ilerleyecek ve hikayesini öne çıkaracak.

İzlenecek resmi bir fragman var mı?

Ne yazık ki, ikinci sezonla ilgili resmi bir güncelleme yok, ikinci sezonun karakterin hayatıyla ilgili daha fazla ayrıntı ortaya koyma ihtimalinin yüksek olduğuna eminiz. Fragman olmadığı için ilk sezon için fragmanı izlemenizi rica ediyoruz.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Bu sitedeki resmi web sitemizden daha fazla makale okuyun ve yaklaşan etkinliklerle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve dizi hakkında bilgi edinmelerini sağlayın.

Paylaş: