Venus Williams'ın Net Değerinde 2022 Güncellemeleri! Açıklandı!

Melek Ozcelik
  venüs williams net değeri

Venus Williams, tüm zamanların en iyi kadın tenisçilerinden biri ve sporda birçok önemli açıdan öncü olarak kabul edilmektedir.

Hem kendisi hem ablası sakin a kadınların tenis oynama biçiminde devrim yaratarak, oyuna daha önce hiç görülmemiş bir güç ve atletizm kattı.Venüs tenisin sınırlarını aştı ve hem kort içinde hem de dışında zarafet ve özveri sergileyerek kadınlar ve beyaz olmayan insanlar için istisnai bir rol model haline geldi.Bu, Venüs'ün kendi alanında bir ikon haline gelmesine izin verdi. Onun motivasyon kaynağı olarak hizmet etti kız kardeşi de dahil olmak üzere milyonlarca insan için ve bugün bile katıldığı her etkinlikte silinmez bir izlenim bırakmaya devam ediyor.

İçindekilerOyundaki Performansı Ne Kadar İyi

Venüs, agresif bir oyuncunun özüdür, her zaman fizikselliğini oyuna sokmak için fırsatlar arar ve gereken her şekilde kazanır.

Çok sağlam bir servisi var, ücretsiz puan kazanmak için istismarlar ve ayrıca güçlü yer vuruşlarını ayarlamak için. Yer vuruşları çok fazla güçle doludur.

  venüs williams net değeriİkinci servisi bazen birkaç çift hatayla sonuçlandığından endişe kaynağı olabilir, ancak genel olarak servisi, iletildiği kesme hızı nedeniyle büyük bir varlıktır.

Spordaki Özel Gücü Nedir?

Venüs, mahkemenin herhangi bir yerine nispeten kolaylıkla yönlendirebildiği güçlü ve düz bir forehand'e sahiptir. Ancak, backhand'i tartışmasız en iyi yeteneğidir. etkili atış

Venus backhand, güvenilirliği ve doğruluğu nedeniyle gerçekten çığır açıcıydı. Venüs'ten önce, çok az kadın, eğer varsa, o kadar çok ve tutarlı bir şekilde güç üretebiliyordu. Amerikan yaptı.Venüs sağlam bir voleybola sahip ve kariyeri geliştikçe, bitiş noktalarına ulaşmak için filelere yaklaşma konusunda daha rahat hale geldi.

Yine de, çoğunlukla oynamaya odaklanmaya devam ediyor taban çizgisinden ve onun voleybolu, birincil bir saldırı yönteminden çok bir bitirme vuruşu olarak kullanılır.

Venus, sahanın her yerinde gerçekten hızlı bir oyuncu ve kariyerinin zirvesindeyken neredeyse her şeyi geride bıraktı. O ayak hızı, Öte yandan, yıllar içinde azaldı ve savunması şu anda oyununun en az güçlü olan yönü.

Kişisel Hayatı Hakkında

Lynwood, California, Venüs'ün doğduğu yerdir, ancak 10 yaşındayken ailesiyle birlikte Florida'daki West Palm Beach'e taşındı. Taşındıkları anda Florida, Venus ve Serena Williams, Rick Macci'nin tenis programına kaydoldu ; yine de, ebeveynleri Richard ve Oracene Price, önemli bir süre boyunca ana eğitmenleri olarak hizmet etmeye devam ettiler.

  venüs williams net değeri

11 yaşında, Venus Williams 63-0'lık mükemmel bir rekor elde etmesine rağmen ulusal etkinliklere katılmaktan çekildi. Amerika Birleşik Devletleri Tenis Birliği genç tur.

Bu karar Venüs'ün babası Richard'ın emriyle alındı. Hem Venüs hem de Serena, daha sonra ergenliklerinin sonlarında profesyonel oldular ve birçok insan, uzun ömürlerinin sırrının, genç yaşlarında kendilerini aşırı zorlamadıklarına inanıyor.

Yetunda Fiyat, Venüs'ün üvey kız kardeşi, 2003 yılında, çete bağlantılı bir silahlı çatışmanın çapraz ateşine yakalanıp vurularak öldürüldüğünde trajik bir şekilde öldü. Bu, Venüs için kişisel düzeyde çok zor bir zamandı.

Sjögren Sendromu Teşhisi Aldı

2011 yılında Venüs'e otoimmün hastalık teşhisi konuldu. Sjögren sendromu tenis oynarken dayanıklılığı üzerinde önemli bir etkisi oldu.

Beslenmede bir değişiklik içeren birkaç haftalık tedavinin ardından Venüs tura geri döndü ve yavaş yavaş tekrar kendine dönmeye başladı.

Sanat Enstitüsü Fort Lauderdale Venüs'e moda tutkusunu sürdürmek için gerekli eğitimi verdi ve moda tasarımı bölümünden mezun oldu. Kadın spor kıyafetlerini “Eleven” adlı kendi tasarımcı markası altında tasarlıyor ve ürünlerini satıyor.

Onun Mirası Hakkında

Venüs, tekler müsabakasında 7 Grand Slam, çiftler müsabakasında 14 Grand Slam kazandığı için çoğu tenisçinin sahip olmak istediği bir rekora sahiptir. 2 Grand Slam karışık çiftler yarışmasında ve 4 Olimpiyat altın madalyası.

Bununla birlikte, Venüs'ün mirası, sadece bir başlık ve istatistik koleksiyonundan çok daha fazlasıdır. Venüs, o zamandan beri kadın tenisinin gelişimine diğer tüm oyunculardan daha fazla katkıda bulundu. Billie Jean King yaptı.

Sporun zirvesine yükselişi, eşitlik için açık sözlü savunuculuğu ve biyoloji yasalarına meydan okuyan uzun ömürlülüğü, Venüs'ün bu arenadaki başarısına katkıda bulundu.

  venüs williams net değeri

Irkçılığı ve cinsiyetçiliği ortadan kaldırmanın gerekliliği konusunda açık sözlüdür ve kadın ve erkekler için eşit ücretin kolaylaştırılmasına yardımcı olmada çok önemli bir rol oynamıştır. Grand Slam'ler.

Grand Slam tenis şampiyonudur (özellikle Wimbledon). Verdiği her röportajda Venus, saygınlığının yanı sıra en üst düzeyde sportmenlik sergiledi.

Sahaya her çıktığında, diğer sporcular da dahil olmak üzere her kesimden insan için bir motivasyon kaynağı olmaya devam ediyor. Tarihin yıllıklarındaki yeri çok kesinlikle çağlara dayanır.

Venus Williams'ın Net Değeri Ne Kadar?

Amerika Birleşik Devletleri'nden profesyonel bir tenisçi, Venüs Williams kariyeri boyunca 95 milyon dolar net değer biriktirdi.

Williams daha önce dünyada bir numaraydı ve kadınlar profesyonel tenis turunda yeni bir baskınlık dönemi başlatan oyuncu olarak geniş çapta tanındı.

Pozisyonunu korumuştur. Dünya 1 Numara art arda üç kez bekarlarda ve Amerika Birleşik Devletleri'nden Açık Çağ'da bu başarıyı elde eden ilk Afrikalı-Amerikalı kadın olarak selamlandı.

Paylaş: