Versus Bayan ve Erkek Modelleri Modasaat.com'da!

Melek Özçelik

Artık zamana esir düşmenin vakti geçti çünkü zaman modaya ayak uydurdu. Hemen bir Versus saat edinerek zamanın farkına varın. Çağın gereklerine uygun modelleri ile zamanın gereklerinin esiri değil zamanı kendinize esir etmiş olun. Versus saat zamanı kendinize esir edebilmeniz için ürettiği saatleri raflara koydu ve siz değerli müşterilerimizin gidip almasını bekliyor. Siz de  hemen alın ve fırsatları kaçırmayın. 

Versus erkek saat son modaya göre üretilmiştir ve  bu yüzden de kusursuz bir tasarıma sahiptir. Kayışı kopmaz, su geçirmez saat ve garantilidir. Ayrıca renklerinde de her hangi bir deformasyon göremezsiniz ve camları çizilmelere karşı korumalıdır. Her yere, her kişiye uygun yüzlerce renk seçenekleriyle zevkinize göre deri çelik ve ya titanyum olabilir. Sade tercihte bulunup renk ve ayrıntıyı önemsemeyen çok farklı bir ayrım beklememekte olan erkekler genellikle metal ve ya paslanmaz çelikten ya da kordunu metal ya da paslanmaz çelikten olan bu saatler Türkiye'de çok ses getireceğe benziyor.

Bayanların vazgeçilmez aksesuarı olan Versus bayan saat her bayanın rüyasındaki saatleri üretti. Bayanlar artık daha şık, daha göz alıcı… En önemli anlarda bile her daim yanınızda sizi tamamlar. Sporda, tiyatroda, okulda, işte kısacası her yerde kolunuzdan hiç çıkaramayacağınız yüzlerce modele bakmak için daha ne bekliyorsunuz. Hem donanımlı hem de seçenek çokluğu sunma özelliklerini bir arada barındırıyor. Mineral, kristal ya da safir ve yahut da daha bir çok malzeme ile sağlam cama sahip saatlerin bu camları kırılmaya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca sağlık bakımından da aşırı derecede kimyasal madde içermez. Kolay temizlenebilir olma özelliği  ve saatin kordon ve camının  toz tutmaması, ek olarak da  tabiki de su geçirmez özelliği ile oldukça kullanıma elverişli modellerimizdir.