Welcome to Eden'ın 3. Sezonu İptal Edildi mi? 3. Sezonun Yayın Tarihine ve Diğer Detaylarına Göz Atın!

Melek Ozcelik
  Aşk Hayatı ve Jamie Laing ile Evlilik

Netflix muhteşem web dizileri ve filmleriyle izleyicilerini eğlendirmeyi asla başaramıyor. Komedi, aşk, aksiyon, heyecan ve çok daha fazlası gibi birçok türde bir dizi eğlence sunar. Cennete Hoş Geldiniz, dünya çapında milyonlarca insanın kalbini fetheden muhteşem dizilerden biri.Bu yazımızda Welcome to Eden 3. sezonunun yenileme durumuna ve diğer güncellemelerine göz atacağız.Welcome to Eden 3. Sezonun yayın tarihi Mayıs 2023 itibarıyla yenilenmedi . Ada yeni tehlikelerle karşı karşıya kaldıkça, kaçış yokken ve bir isyan patlak verdikçe dizinin konusu daha da büyüyor. Bu, kurtuluş için şiddetli bir mücadeleye yol açar. Tüm bunlar Astrid'in (Amaia Salamanca) New Eden gündeminde ilerlemesi sırasında gerçekleşir.

İçindekiler

Welcome To Eden 3. Sezon Yayın Tarihi

Welcome to Eden'ın üçüncü sezon için yenilenip yenilenmeyeceği konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Netflix bir dizinin kaderini belirlemek için zaman harcıyor. Muhtemelen platformdaki ilk ayında ikinci sezonu kaç kişinin izlediğini görmek için bekleyecek.Netflix daha sonra izlenme sayılarına göre diziyi yenileyip yenilemeyeceğine karar verecek. Böylece, 3. sezonun yayın tarihi henüz onaylanmadı yapımcılar tarafından.

İlk sezon 6 Mayıs 2022'de gösterime girdi ve Netflix, yalnızca 19 gün sonra 25 Mayıs'ta ikinci sezon için yeniledi. Netflix'in İngilizce dışındaki TV dizileri için küresel Top 10 listesinde etkileyici bir sıralamaya sahipti. 2. sezon da iyi bir performans sergilerse üçüncü sezonun yenilenmesi söz konusu olabilir.

Welcome to Eden Sezon 3'ün Oyuncuları

  Eden'a Hoş Geldiniz 3. Sezon Yayın TarihiHer ne kadar gösteri henüz yenilenmemiş olsa da, Mayıs 2023 itibarıyla, Welcome to Eden'ın 3. sezonunun yıldız kadrosunu tahmin etmek mümkün değil. Şu anda aynı ünlülerin gelecek sezonda da rollerini yeniden canlandırmasını bekleyebiliriz.

Dizinin oyuncu kadrosunda şunlar yer alıyor: Zenginliğin Sonu Zoa rolünde Berta Castañé, Gabi rolünde Berta Castañé, Aldo rolünde Albert Baró, Astrid rolünde Amaia Salamanca, Bel rolünde Begoña Vargas, Nico rolünde Sergio Momo, Saúl rolünde Jonathan Alonso, África rolünde Belinda ve Maika rolünde Lola Rodríguez.Eden'e Hoş Geldiniz Öncül

İspanyol gerilim televizyon dizisi Welcome to Eden, Joaqun Górriz ve Guillermo López Sánchez tarafından Netflix için geliştirildi. 6 Mayıs 2022'de gösterime girdi. Netflix, 25 Mayıs 2022'de dizinin ikinci sezon için yenilendiğini ve 21 Nisan 2023'te gösterime gireceğini duyurdu.

Eden'e Hoş Geldiniz Sezon 2'nin Özeti

Eden'ın 2. sezonuna hoş geldiniz tüyler ürpertici bir sonla bitiyor. İzleyicilerde pek çok cevapsız soru bıraktı. Zoa ve Bel, Nuria'nın yardımıyla Astrid'i öldürmeye hazırlanır, ancak Astrid, Isaac ile birlikte yanardağ kraterindeki modülde görünür.

  Eden'a Hoş Geldiniz 3. Sezon Yayın Tarihi

Bel ve Zoa'yı planlarını iptal etmeye zorlar. Zoa ve Bel yakalanıp gözaltına alınır. Şok edici bir şekilde Zoa, Astrid'e planları hakkında bilgi veren kişinin küçük kız kardeşi Gaby olduğunu keşfeder. Gaby bunu Astrid ve kocasının etkisi altında yaptı.

Zoa ve Bel'in idamı yaklaşırken Brisa ve grubu beklenmedik bir şekilde adaya gelir. Sezon, bundan sonra ne olacağı açıklanmadan sona eriyor. Bu sırada Astrid topluluğa iki yeni üyeyi hoş karşılar: Molly olarak da bilinen Gaby ve Som.

Daha fazla: Drops Of God Yayın Tarihi: Şarap ve Dramanın Lezzetli Bir Karışımı Apple TV+'a Geliyor

Som'un Astrid'in babasının baş düşmanı Bay Sisuk'un kızı olduğu ortaya çıkar. Astrid'in babası 2014 yılında tarikatın yeni dünyasının koordinatlarını bulduğunu iddia ettiğinde Sisuk onu iki suikastçıya öldürttü.

Astrid, babası Bay Sisuk'un kiralık katilleri tarafından öldürüldüğünden beri intikam peşinde koşuyor. Misilleme yapmak için Sisuk'un kızı Som'u tarikata davet eder ve artık yatalak olan Sisuk'a Charly ile seks yaptığı bir videoyu gösterir.

2. sezon finalinde Astrid'in babasının ölümünden sorumlu kişiler olan Som ve Danae'nin topluluğa katıldığı ortaya çıkar. Süper bilgisayara ve New Eden'a erişim elde etmek istiyorlar.

Eden'e Hoş Geldiniz Nerede İzlenir?

  Eden'a Hoş Geldiniz 3. Sezon Yayın Tarihi

Netflix, İspanyolca televizyon dizisi Welcome to Eden'ı sunuyor. Platform, her yere akış erişimi sunuyor. Yapımcılığını Brutal Media'nın üstlendiği gösteri, İspanya'nın San Sebastián kentinin yanı sıra İspanya'nın Teruel eyaleti ve Lanzarote adasında çekildi. Bölümlerin yönetmenliğini üstlendik Daniel Benmayor ve Menna Fité.

Eden'e Hoş Geldiniz 3. Sezon İçin Spoiler

Astrid, önümüzdeki bölümlerde Som ve Danae'nin manipülasyonuyla ilgili gerçeği ortaya çıkaracak. İzleyiciler New Eden'ın gerçek bir dünya olup olmadığının ortaya çıkmasını bekleyebilirler. Sezon finalinde Afrika'nın Erick'in bebeğini beklediği ortaya çıkar. Astrid'in çocuk sahibi olamayacağı için bu gelişmenin Erick'le olan ilişkisini etkilemesi kaçınılmazdır.

Ancak bunların hepsi yalnızca varsayımlardır. Dizi henüz yeni sezon için yenilenmediği için yapımcılar tarafından şu ana kadar 3. sezona dair herhangi bir spoiler yayınlanmadı.

Eden'e Hoş Geldiniz İncelemesi ve Derecelendirmeleri

İlk sezondaki bazı gelişmelere rağmen Welcome to Eden'ın 2. sezonunda hala aynı sorunların yaşanması talihsiz bir durum. Netflix'teki en iyi YA dizisi olmasa da en kötüsü de değil. Welcome to Eden, IMDb puanı 5,5/10 ve Rotten Tomatoes puanı %80 olan izleyiciler ve eleştirmenler arasında karışık tepkiler aldı.

Daha fazla: Good Doctor 7.Sezon Yayın Tarihi Ne Zaman? 7. Sezonun Fragmanı Var mı?

Şimdilik bu yazıyla işimiz bitti. Umarız bu içeriği okumayı beğenmişsinizdir. Bu tür içerikleri okumaya devam etmek için şu adresteki sayfamızı ziyaret etmelisiniz: www.trendingnewsbuzz.com . Öneri ve önerilerinizi yorum kısmına bize bırakın.

Paylaş: