Altın Freddy kimdir? Bilmeniz Gerekenler!

Melek Ozcelik
  altın freddy kim

altın Freddy arasında bir geçiş gibi görünüyor Freddy Fazbear ve Fredbear kayıp gözlerle. İlk oyunda, Freddy'ye benzeyen siyah bir papyon ve üst şapka takıyor ve yakın bir incelemede sağ galibinin üzerinde yatan bir mikrofon ve diğer boş göz yuvalarında iki iğne deliği beyaz benek benzeri öğrenci görülebilir.

o oturur bir taranmış durum sanki ölmüş gibi, çenesi açık ve patileri zafer kazanmış gibi. Popüler inanışın aksine, kollara bakıldığında akıcı bir şekilde görülebilen bir iç iskelete sahiptir.Ancak, birçok kablo ve koridor iç iskelet Kollarına bakılırsa aksesuarlarıyla aynı akromatizmi paylaşan görünür.  altın freddy kim

İçindekilerGolden Freddy'de kim var?

Ancak FNaF'de hiçbir şey göreceli olarak göründüğü gibi değildir - G dahil eski Freddy. İki ayaklı animatronik kahraman olmayan ayı sadece fiziksel formdur. Arkasında veya içinde ne var?

Golden Freddy'nin arka planıyla ilgili öne çıkan bir önerme, ruhunun orijinal filme bağlı beş kayıp çocuktan birine ait olduğudur. Kayıp Çocuk Olayı (MCI) . Diğer önermeler onu Five Nights At Freddy's 4'teki 'emme Victim' ile ilişkilendirir.

“Altınboth” veya “ Altın ikili ” önermesi, Golden Freddy'nin hem Isırık Kurbanı hem de beşinci MCI kurbanı tarafından tutulduğunu öne sürüyor.Ayrıca şu önermeyi de dikkate almakta fayda var: Mike Schmidt ben Golden Freddy aslında halüsinasyon görüyor - olduğu gibi, o hayal gücünün bir ürünü. Alternatif olarak, sınav görevlisinin savunmaları üzerinde hiçbir yansıması olmadığı için, bir hayalden ziyade bir hayalet ya da hayalet olabilir.

FNaF'ın GF'sinin Eşsiz Kibiri Üzerine Redditers

Reddit ve Quora nerede FNaF enayiler, oy pusulasının geniş bilgisine ilişkin önermeleri karşılaştırmaya giderler.

Bir taşeron, Golden Freddy'nin Jeremy'nin ölümü, Vanny'nin sallanması ve PizzaPlex'te bir MCI dahil olmak üzere birçok hastalıktan sorumlu olduğunu düşünüyor. Cevap veren diğerleri ona “ironik olmayan bir şekilde bencil”, “lanetlenmiş bencil bir ruh” ve gerçekten de “dizideki en kötü 2. karakter” - Afton'dan sonra diyorlar.Uzakta, enayiler olsun ya da olmasın ajitasyon yapıyorlar kız arkadaş fiziksel ve somut olarak var olup olmadığıdır.

Bir tanesi “Golden Freddy fiziksel bir animatronik değil” diye yazıyor. “Bir hayalet gibi görünen bir hayalet. ” Ama eğer fiziksel değilse, cevap geliyor, 'seni nasıl öldürebilir ? ” Cevap, sözde, FNAF'deki hayaletlerin “seçici maddi olmayanlığa” sahip olmasıdır.

' Evet. Fabrikasyondaki çoğu hayalet böyle çalışır. ”

  altın freddy kim

Freddy's 2'de Beş Gece

Scott Cawthon geliştirildi ve yayınlandı Freddy's 2'de Beş Gece, bir indie hayatta kalma korku video kaset oyunu. Freddy'nin oy pusulasında popüler Five Nights'ın etkisi.

Oyun, selefi gibi, kurgusal bir pizzacıda geçiyor ve oyuncu, gece mahalleyi dolaşan tehlikeli animatronik karakterlerden kurumu korumakla görevli bir güvenlik görevlisi rolünü üstleniyor.

11 Kasım 2014'te Microsoft Windows, 12 Kasım 2014'te Android, 20 Kasım 2014'te iOS ve PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Anahtarı üzerinde 29 Kasım 2019.

Ara sıra, öğrenciler gibi beyaz benekli boş göz yuvaları var ve her zaman emekliyor. Oyun boyunca, serbest bırakabilirsiniz altın Freddy belirli görevleri tamamlayarak.

Altın Freddy FNAF 2'de Ne Kadar Nadir?

Görmek veya karşılaşmak altın Freddy gerçekten nadirdir FNAF 2 . Altın Freddy faturası gelmek için son derece hassastır. Kesin olmak gerekirse, bu milyonda bir ihtimal.

Ve rastgele şans sadece her alternatifi sıfırladığı için, Golden Freddy faturasını kazanmak için oynamak zorunda kalacaksınız. FNAF 2 üzeri için 8 saat s, sizi kovalayabilecek animatronikleri düşünmeden sürekli olarak o odayı kontrol ediyor.

A Altın Freddy atlama - korku başka bir animatronikten ölerek de elde edilebilir. Ancak, 10.000'de 1 şansınız var. altın Freddy atlamak- ekran üzerinde bir oyundan ziyade korku, eğer yaparsanız. Tabii ki, bunu elde etmek için 000 kez ölmeniz gerekir.

  altın freddy kim

FNAF 2'de Golden Freddy Nasıl Çağırılır?

1) Golden Freddy Posterini Kullanarak

Bir gece başlatın, ayrıca sınav görevlisini açın, şuraya gidin: CAM 2B (Batı Salonu Köşesi) ve Altın Freddy'nin yüzünü görene kadar sınav görevlisini yukarı ve aşağı hareket ettirin. Bu sonuç yine de Android yanlılığı üzerinde çalışmıyor.

Faturayı gördüğünüzde, denetçiyi kapatın. altın Freddy şimdi önünüzde oturacak.

Müfettiş yukarı çevrilmelidir. Seni öldürmesini istiyorsan onu birkaç saniye orada bırak, ama gitmesini sağlamanın tek yolu denetçiyi açmaktı.

2) Kanuna Girmek 1/9/8/7

6. Gece, altıncı yatırımdır. Geceyi Yendi . Artık Custom Night'ı açtığınıza göre menüye gidin.

Şimdi, AI ayarları altında 1/ 9/8/7 yazın.

Basitçe basın” HAZIR ' buton. Golden Freddy'nin öldürme ekranı görünecek ve oyununuzu daha önce daha fazla zorlayarak çökecekti.

FNAF 2'de Golden Freddy Nasıl Yenilir?

Çok sayıda oyuncu, FNAF 2'de Golden Freddy'yi yenmek ve kaçmak için hassas bir şekilde ayarladı, Sonra Golden Freddy In nasıl yenilir FNAF 2 ;

gördüğün an altın Freddy ofisinizin sol köşesinde veya koridorda kafasında, maskeyi sağ aşağı takmalısınız. Maskenizi taktıktan bir süre sonra odanızdan/koridorunuzdan ışınlanacak.

Koridorda başını gördüğünüzde el fenerinizi de kapatmalısınız.

  altın freddy kim

Freddy'de geceler

Scott Cawthon Freddy'de Beş Gece( FNAF ) bir Amerikan medya markasıdır. Her şey 2014 yılında piyasaya sürülen aynı adı taşıyan bir video kaset oyunuyla başladı ve o zamandan beri dünyanın her yerinde modaya uygun olarak büyüdü.

bu çekirdek video kaset oyunu Ailenin sahip olduğu bir pizza salonu olan Freddy Fazbear's Pizza ile ilişkili ortamlarda geçen seri, sekiz hayatta kalma korku oyunundan oluşuyor.

En yüksek oyunlarda, oyuncu, saldırganlara karşı kendini koruması gereken bir gece elinin rolünü üstlenir. animatronik karakterler güvenlik kameraları, ışıklar, kapılar ve yansımalar gibi kasalar kullanarak.

Çözüm

gördüğün an altın Freddy ofisinizin sol köşesinde veya kafasında koridor , maskeyi hemen aşağıya koymalısın. Maskenizi taktıktan bir süre sonra odanızdan/koridorunuzdan ışınlanacak.

Koridorda başını gördüğünüzde el fenerinizi de kapatmalısınız.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: