Archive 81 2. Sezon Neden İptal Edildi?

Melek Ozcelik
 Arşiv 81 sezon 2

İşte bu makalede, ilgili tüm en son bilgilerle sizi güncellemeye devam edeceğiz. Arşiv 81 2. Sezon . Aradığınız her şey burada. Şimdi sizin için şimdiye kadar öğrendiklerimize bir göz atalım.

Arşiv 81 ne zaman yayınlandı? Arşiv 81'de kimler oynuyor? Archive 81 2. sezon olacak mı? İzlemek için iyi bir gösteri mi? Burada bahsedilen soruların cevabını sizin de bilmek istediğinizi biliyoruz. Gösteriyle ilgili her güncellemeyi bilmek için bu makaleyi okumaya devam etmenizi öneririz. Başlayalım.BEĞENEBİLİRSİN:- Brian Wilson Hakkında Her Şeyi Tanıyın: Uzun Vaat Edilen Yol Belgeseli!Netflix en çok aranan akış platformlarından biri haline geldi. Ancak Netflix, Arşiv 81'in ikinci sezonuyla gelmiyor. Arşiv 81'in 2. sezonunu sabırsızlıkla bekleyen hayranlar için bu haber gerçekten de şok edici. Arşiv 81 hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

 Arşiv 81 sezon 2

İçindekiler

Arşiv 81: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

Resmi Yenileme Durumu: 24 Mart 2022'de iptal edildi.

Arşiv 81, bir Amerikan korku akışı televizyon dizisidir. Tarafından üretilen ve geliştirilen Rebecca Sonnenshine , ile birlikte Paul Harris Boardman ve James Wan . Netflix'te yayınlandı 14 Ocak 2022.BEĞENEBİLİRSİN:- Emeklilik Planı Filmi: Nicolas Cage Bir Aksiyon Filmi Daha Geliyor!

Arşiv 81'in elde ettiği başarı, hayranların başka bir sezon, aslında birden fazla sezon beklemesinin başlıca nedenlerinden biriydi. Ancak iptal haberi hayranları hayal kırıklığına uğrattı. Birden fazla sezonu hak eden bir dizinin bir sezonla bitmesi gerçekten beklenmedik ve şaşırtıcı. Pekala, bu, akış platformu tarafından ikinci sezon için bir hit şovun iptal edildiği ilk sefer değil.

Arşiv 81 Performansı: Arşiv 81'in performansı nasıldı?

Göre Netflix Top 10'lar Arşivi 81 izlendi 128.47 milyon küresel saat. Arşiv 81, Netflix'te büyük bir hit oldu. aldı
hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumlu eleştiriler.Arşiv 81 İptali: Arşiv 81 Neden İptal Edildi?

Netflix hitlerinin ilk 10 listesinde yer almasına rağmen dizi artık gelmiyor. İptal haberi ilk olarak Son tarih . Bu, iptal edilmesinin ardındaki nedenin, bir gösterinin genel bütçe maliyetine karşı oluşturabileceği izleyici sayısı olduğu bilgisine ulaştı.

 Arşiv 81 sezon 2

Rebecca Sonnenshine İptal Hakkında Ne Dedi?

Rebecca Sonnenshine, ilk gösterimini Archive 81 ile yaptı ve ayrıca dizinin hem yazıp hem de yönetici yapımcılığını yaptı, Twitter'da şunları söyledi: “Arşiv 81'i izleyen herkese çok teşekkür ederiz. Çok nazik ve düşünceli yorumculara teşekkür ederiz. Başka bir sezon yapmayacağımıza şaşırdık ve hayal kırıklığına uğradık.'

Yapımcı açıklama yaptı twitter .Arşiv 81'in 1. sezonunun önceki bölümleri

İşte Arşiv 81'in tüm bölümlerinin listesi

 • Gizem Sinyalleri; Bölüm 1
 • pınar; Bölüm 2
 • Koridorlarda Terör; 3. Bölüm
 • Ruh Alıcıları; 4. Bölüm
 • Görünümlü cam aracılığıyla; 5. Bölüm
 • Daire; 6. Bölüm
 • Feribot; 7. Bölüm
 • Altında Ne Yatıyor; 8. Bölüm

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Arşiv 81 gerçek bir hikayeye mi dayanıyor?

Arşiv 81 Gerçek Bir Hikayeye Dayalı mı? Bu sorunun cevabı Hayır, Arşiv 81 gerçek bir hikayeye dayanmamaktadır.

Archive 81 neden ikinci sezonuyla gelmiyor?

İptal haberi gerçekten beklenmedik ve şaşırtıcı, bu da dizinin hayranlarını oldukça hayal kırıklığına uğrattı. Hemen hemen herkes bu büyük kararın arkasındaki nedeni bilmek istiyor. Arşiv 81'in izlenme sayısı, Netflix'in bütçesine göre dizi için belirlediği ile örtüşmedi.

Arşiv 81'deki Melody'ye ne oldu?

Dizi açık uçlu bir sonla bitiyor. Melody, Kaelgo tarafından takip edildi ve Dan tarafından tekrar bulundu, ancak Samuel Spare tarafından yakalandı ve boyutlar arasındaki portala atıldı. Archive 81'in bitişi, Melody'nin gerçek dünyaya geri döndüğünü gösteriyor. Artık Kaelgo'dan özgür.

Son Sözler

Makaleyi bitirmek için, umarız bu makaleyi beğenmişsinizdir. Arşiv 81 Sezon 2 ile ilgili en son bilgileri size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Arşiv 81 bir Netflix dizisidir. İlk sezon büyük bir hit oldu ve büyük bir hayran kitlesi kazandı. Hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden iyi yorumlar aldı. Herkes ikinci sezonunu beklerken iptal haberi geldi ve herkesi şok etti. Yukarıda da belirtildiği gibi, haberler gerçekten beklenmedik ve Archive 81 2. sezon iptal edildi.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR:- Soğuk Sezondan 2 Netflix Dizisi: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

Bu yazıda, Archive 81 2. sezon için en son güncellemeyi ve iptal haberlerini ekledik. İptal kararı ile Arşiv 81 gibi bizleri heyecanlandıracak nice dizileri izlemeyi umuyoruz. Bu tür yeni güncellemeler için takipte kalın. Söyleyecek bir şeyiniz varsa sizden duymak isteriz. Aşağıda görüşleri paylaşabilirsiniz. Düzenli olarak yayınladığımız yeni içerikleri okumak için web sitemize göz atmayı unutmayın.

Paylaş: