Elvis Persley'nin Son Kız Arkadaşı Kimdi ve Belgeseli Ne Hakkında?

Melek Ozcelik
  Elvis Persley

Baz Luhrman'ın Elvis Persley biyografisinin yaklaşan ev eğlencesi sürümü, Graceland'in yıllık Elvis Haftası şenlikleri sırasında gerçekleşiyor. Sadece 42 yaşında olan Kral, 16 Ağustos 1977'nin erken saatlerinde vefat etti. Yaygın olarak tanınan görüntü, banyosunda yalnız, umutsuz ve acınası halde düşmüş bir idolü gösteriyor. Öldüğü aylarda yanında olan Ginger, durumun böyle olmadığını iddia ediyor. O zamanlar yıldızı en iyi tanıyan iki kişi nişanlısı ve babası Vernon'du. Her ikisi de geleceğe heyecanla bakan ve geçmişle ilgilenmeyen bir adamı tasvir ediyor. Elvis ölmekte olduğu anlarda bile Ginger ile gelecek planları hakkında teselli edilemez bir şekilde konuştu.Elvis Presley ile konuşacak son kişi, vefatından 24 saat önce yanında olan nişanlısı Ginger Alden'di. Trajik yalnızlık klişesinin aksine, gelecek için fikirlerle dolu ve “hayatında hiç bu kadar neşeli olmamıştı” bir adamın resmini çizdi.Daha: Frank Lampard, Karısını Uzak Mesafeye ve Daha Fazlasına Rağmen Seviyor

Elvis Presley'in Eski Kız Arkadaşıyla İlişkisi Nasıldı?

Eşlerinin en ünlüsü şüphesiz Priscilla Presley 1967'den 1973'e kadar bağlı olduğu ve Lisa-Marie adında bir kızı olduğu. Ayrılmalarının ardından ElvisPersley, sonraki 4,5 yıl boyunca güzellik yarışması birincisi ve aktris/model Linda Thompson ile çıktı. Yine de kimdi ve neden en son Baz Luhrmann biyografisinin dışında bırakıldı?

  Elvis PersleyElvis Presley ve Linda Thompson, 1972'de, Priscilla'nın ayrılmaya karar vermesinden altı ay sonra, ancak boşanmaları kesinleşmeden önce dört buçuk yıl boyunca çıktılar. Sadece birkaç aylık flörtten sonra, Thompson, ikisi daha yüksek bir otoriteye olan benzer inançları ve kilise müziğine olan aşkları üzerine bağ kurduktan sonra, Graceland'deki evinde Elvis Persley ile birlikte taşındı.

“Yüksek yakalı ve kırmızı saten astarlı bu siyah pelerin vardı ve ben 'biraz Drakula gibi giyindik, değil mi?' dedim. diğerini.” Hemen vurduk çünkü Memphis'te büyüdük ve aynı dini inançlara, ailemize olan sevgiye, anne ve babamıza bağlılığın yanı sıra aynı sadakat duygusuna sahibiz.” Birine sadık kaldılar. bir başkası önemli bir süre için, ancak 1975'te Elvis Persley, Mindi Miller'la çıkmaya başladı ve bu da Thompson'ın onu terk etmesine neden oldu. Elvis'in kendine bakmayı bıraktığı ve aşağı doğru bir aşırılık sarmalına çarptığı dönemdi.

Daha: Jennifer Flavin ve Slyvester Stellon Bir Köpek Üzerinden Boşanıyor ve Çok Daha FazlasıLinda'ya göre, 'çok, çok zor olduğu zamanlar oldu.' Çok sevdiğim birinin kendini mahvetmesine tanık olmak benim için çok zordu, çünkü kendisinin de dediği gibi çok fazla kendine zarar verme davranışı sergiliyordu. Linda Thompson sonunda “I Have Nothing” ve “I Have Nothing” gibi şarkılar yazarak bir söz yazarı olarak ün kazandı. Rüyanın Gücü ” dahil önemli sanatçılar için Whitney Houston , Céline Dion ve Barbra Streisand. Şarkıcıyla ilgili en son biyografi yayınlandıktan sonra Elvis Presley'in tarihinden “silindiğini” iddia ediyor. Filmi izleyip izlemediği sorulduğunda, “Biyografi demezdim” dedi.

Elvis Persley ile yıllarca seyahat etmesine ve 'aslında birçok kez hayatını kurtardığını' itiraf etmesine rağmen filme dahil edilmediği için hayal kırıklığına uğradığı bildirildi. ki o hala açıkça çok takdir edilmektedir. Thompson, GERÇEK anlayışınızı hiç kimse ortadan kaldıramaz, dedi. “Çarşamba bilgisi. Anılarınız sonsuza dek kalıcı olarak damgalanır - başkalarının yaşamlarındaki öneminiz ve etkiniz. ” “Başarılarınızı işaretleyin ve dünyanın neresinde olduğunuzu anlayın.” “Dürüstlüğün gururunu giyin ve onu bir gurur tacı gibi sergileyin! Bunu senden kimse alamaz!

  elvis persleyKing ve Linda Thompson'ın hayranlarının, Elvis'in Priscilla sonrası romantizmlerinin tanınmaması nedeniyle üzüldüğü bildiriliyor. Tepkisiz vücudunu keşfeden son aşkı Ginger Alden bile tanınmamıştı. Aslında, Linda, babasının vefat ettiğini öğrendiğinde Lisa-Marie Presley'in aradığı ilk kişiydi. Takipçilerinden biri Instagram gönderisine şu şekilde yanıt verdi: 'Sen Elvis'in hayatının önemli bir parçasıydın. Hiçbir film onunla geçirdiğiniz zamanı azaltamaz.” Başka bir kişi şöyle dedi: “Priscilla'nın hayatında bir kez daha yalnız olduğu o dönüş.

Daha: Tyrese Gibson Net Değeri: Müzik Kariyeri, Erken Yaşam, Biyografi ve Daha Fazlası!

Siz de dahil olmak üzere bu kadınları reddetmek ve ortadan kaldırmak onun hikayesini doğru yapmaz, çünkü hepinizin onun üzerinde bir etkiniz olduğuna ve onu şekillendirmeye yardımcı olduğunuza inanıyorum. Instagram takipçilerinin üçte biri, Linda'dan 'lütfen gerçeği öğrenen hepimizi ve daha sonra gerçek hikayeyi öğrenecek olan daha fazlasını hatırlamaya çalışın' istiyor. filmde yer almadığı gerçeği.

Paylaş: