Jennifer Flavin ve Slyvester Stellon Bir Köpek Üzerinden Boşanıyor ve Çok Daha Fazlası

Melek Ozcelik
  Jennifer Flavin ve Sylvester Stallone

19 Ağustos 2022'de Jennifer Flavin, 25 yıllık evliliğin ardından Florida, Palm Beach County'deki bir mahkemede Stallone'dan boşanma davası açtı. Dokuz yıl süren flörtten sonra, eski çift 1997'de evlendi. Birlikte üç çocukları oldu: Scarlet, 20, Sistine, 24 ve Sophia, 25. Stallone ve 1974'ten beri evli olduğu ilk karısı Sasha Czack. 1985, ayrıca Seargeoh adında bir oğlu var. Bir diğer oğlu olan Sage, 2012 yılında vefat etti. O ve Starlin Wright'ın eski ortağı Sage'i paylaştı. akrabalarıma değer veririm. Flavin'den boşandığını öğrendikten sonra Stallone, People'a “Bu kişisel endişeleri barışçıl ve özel olarak çözüyoruz.Yirmi yıldan fazla bir evlilikten sonra Jennifer Flavin, İnsanlara Stallone'dan boşanmasının ne kadar 'üzücü' olduğunu anlattı. “25 yıllık evliliğin ardından kocam Sylvester Stallone'dan ayrılmak için başvurduğumu size bildirdiğim için üzgünüm. Artık bir çift olmasak da, ikimizin de güzel kızlarımızı çok önemsediğini bildiğimden beri sahip olduğumuz 30 yılı aşkın ilişkimiz için her zaman minnettar olacağım. Dostça ilerlerken, ailemizin mahremiyeti için yalvarıyorum” dedi.Jennifer Flavin ve Sylvester Stallone Neden Boşanıyor?

Söylentilere göre eski modeller Jennifer Flavin ve Sylvester Stallone bir köpek yüzünden boşanıyorlar. Sylvester Stallone, koruma ve güvenlik için bir Rottweiler köpeği evlat edinmeye çalıştı, ancak Jennifer Flavin buna karşı çıktı. Görünüşe göre aralarındaki farklılıklar nedeniyle şiddetli bir tartışmaya girdiler. Jennifer Flavin'i boşanma davası açmaya iten kötü yüzleşmenin bir sonucu olarak başka sorunların ortaya çıktığı iddia ediliyor.

  Jennifer Flavin ve Sylvester Stallone

Florida mahkemesinde Jennifer Flavin, sendikalarının feshedilmesini istedi. Ailesi onun için dünyalar anlamına geldiği için bu konuları özel ve gizli tutmayı tercih edeceğini söyledi. O sırada sahne alan oyuncu Oklahoma , habere şaşırmıştı. Aralarındaki anlaşmazlıkları çözdüklerini iddia etti. Stallone, karısının yüzündeki dövmeyi koluna kapattıktan sonra, bu bilgi neredeyse anında yayıldı. Birkaç hayran bunu gördü ve bilgi hemen çevrimiçi yayıldı.Daha: Kim Kardashian ve Pete Davidson Hala Birbirleriyle ve Çok Daha Fazlasıyla Çıkıyor mu?

Çift, 1988'de ilk çıkmaya başladıktan sonra 1997'de evlendi. Stallone ve Flavin şu anda 22 yaşında, Stallone 76 ve Flavin 54 yaşında. Üç çocukları var: Sistine, 24, Sophia, 25 ve Scarlet. 20. Sanatçının ayrıca iki çocuğu daha var: Merhum Starlin Wright'tan olan en büyük oğlu Sage ve önceki evliliğinden olan oğlu Seargeoh.

Son zamanlarda 25. evlilik yıldönümlerini kutladılar ve duygusal bir Instagram fotoğrafı paylaştılar. Stallone, karısına Flavin'e saygılarını sunarken mutlu yıldönümleri diler. Birlikte bir 25 yıl daha geçirmelerini dilediğini ve onun için ne kadar önemli olduğunu ifade etmek için yeterli kelime olmadığını yazıyor. Ayrıca sabrı, azim ve cömertliği için onu övüyor.Jennifer Flavin ayrıca Instagram'da güzel ailelerini koruduğu, onu güldürdüğü ve sevgisini gösterdiği için kocasına teşekkür ettiği bir mesaj gönderdi. Hayatının geri kalanını onunla geçirmeyi dört gözle beklediğini ve evliliklerinin her yıl daha iyiye gittiğini söyledi. Gönderi o zamandan beri kaldırıldı.

Sylvester Stallone, Tulsa Kind karakterinin isimlerinden yola çıkarak yeni bir köpeği evlat edindi ve ona Dwight adını verdi. Köpeğinin videolarını Instagram'a yükledi ve “Dört ayaklı yeni bir arkadaşım olduğu için çok heyecanlıyım” başlığıyla. Bir yetiştirici ve eğitmen olan Dave Smith'e şükranlarını sunar. Ayrıca köpeği tutmak istiyor.

Web sitesine göre Flavin, Stallone'u ilişkileri sırasında 'evlilik varlıklarını' boşa harcamakla suçladı ve boşanma işlemleri sırasında evleri olan Palm Beach, Florida'da münhasır hakimiyet talep etti. Suçlama, Florida boşanma yasası uyarınca bir eş tarafından makul olmayan miktarda harcama veya borçlanma ile ilgilidir. Bilgi ve inanışa göre, Koca, medeni mülk üzerinde olumsuz bir mali etkisi olan evlilik varlıklarını kasıtlı olarak boşa harcadı, tüketti veya dağıttı. Florida Statüsü, Bölüm 61.075'e göre, hakkaniyet, eşin kendisini bir bütün haline getirmek ve onu ödüllendirmek için evlilik varlıklarının eşit olmayan bir şekilde dağıtılmasını gerektirir.  Jennifer Flavin ve Sylvester Stallone

Tazminat ve restorasyon olarak medeni varlıkların kendi lehine orantısız bir şekilde bölünmesini aldı. Stallone'un evliliğinde herhangi bir mali uygunsuzluğu reddettiğini söyleyen TMZ'ye göre, dosyalamalar kocanın dava devam ederken herhangi bir mal varlığını devretmesi, satması, tahsis etmesi, ipotek etmesi veya elden çıkarması gerektiğini gösteriyor.

Flavin ayrıca yargıçtan Stallone'un varlıklarını ortak hesaplarından devretmesini durdurmasını ve soyadını kızlık soyadıyla değiştirmesini istedi. Şimdi bize Sylvester Stallone ve Jennifer Flavin'in neden ayrıldığını anlatın. Flavin, Stallone ile yeni bir köpek alıp alamayacağına dair bir anlaşmazlığın ardından 24 Ağustos 2022'de boşanma davası açtı.

Daha: Frank Lampard, Karısını Uzak Mesafeye ve Daha Fazlasına Rağmen Seviyor

Web sitesinin başvurduğu kaynaklara göre Flavin farklı bir köpek, Stallone ise ailelerinin güvenliği için bir Rottweiler istedi. TMZ'ye göre, Stallone ve Flavin'in evlilik sorunları, köpek yavrusu konusundaki tartışmalarının ardından tartışıldı. Ancak Stallone, Ağustos 2022'de TMZ'ye Flavin'den ayrılmasının bir köpek yüzünden olduğunu şiddetle tartıştı. Böyle anlamsız bir anlaşmazlık yüzünden ayrılmadık, dedi. 'Biz sadece farklı bir yol izledik. Jennifer'a hayran olmaktan başka bir şeyim yok. Ona sonsuza kadar tapacağım. O olağanüstü bir kadın. O şimdiye kadar karşılaştığım en iyi kalpli insan.

Jennifer Flavin'in Geçmiş İlişkisi

Sylvester Stallone ve Jennifer Flavin daha önce bir evliliği paylaşmıştı (1997 – 2022). James Paketleyici ve Jennifer Flavin romantik bir ilişki içindeydiler (1994 – 1995).

Paylaş: